Çankırı Çavundur “Andinata Otel” Şekerler Termal Otel

Çankırı Çavundur “Andinata Otel Şekerler Termal” Otel ile 2016 yılında Ankara’da Çankırı Tanıtım Günlerinde karşılaştım.O güne kadar Andinata Otelin adını hiç duymamıştım.

Andinata Otel Şekerler Termal

Andinata Otel Şekerler Termal

 Andinata otel Çankırı Kurşunlu Çavundur Kaplıcaları bölgesinde yer alıyor.Otel yeni olduğu için tanıtım amacıyla indirimli fiyattan hizmet veriyor.Ve günü birlik kaplıca hizmetinden yararlanmak isterseniz diyerekten fiyat bile aldım.

Andinata Otel Şekerler Termal Fiyatları

2016 yılında Andinata oteli günü  birlik kullanımlarda ücretin 25₺ olduğunu duyunca kulaklarıma inanamadım.Ankara’da Bu fiyata hamama bile gidemezken 25₺ ye kaplıca keyfi ve fiyatı şahane derim.Eğer yaza yolunuz D100 karayolundan geçerse Çavundur bölgesinde bu fırsatı kaçırmamanızı öneriyorum. Andinata otelin facebook hesabını kısa bir göz gezdirdik.Kurşunlu ilçesinden sabah 10 ile 18 saatleri arasında otele servis hizmeti verilmeye başlanmış.İlçede oturanlar için kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu düşünüyorum.Ve çiçeği burnunda firmaya ticari hayatında başarılar dileriz.

Andinata Otel Şekerler Termal Hakkında Gelen Bilgi

Andinata Otel Şekerler Termal Hakkında Gelen Bilgi

Andinata Otel 3 yıldızlı turizm işletmesi, aynı zamanda Sağlık Bakanlığı onaylı olup 2016 Mart ayında Andinata Otel Şekerler Termal Kaplıcaları adıyla hizmete girmiş. Konsept Açık Büfe Kahvaltı olup (07:00-10:00), Açık Restoran, Kapalı Yüzme Havuzu, Kapalı Termal Havuzu, Kapalı Çocuk Havuzu, Restoran, Türk Hamamı, Sauna, Masaj, Mescit, Market, Oyun Salonu, İnternet gibi hizmetleri var.

Andinata Otelde toplamda 29 standart odası bulunup ve  odalar yaklaşık 16-25 metrekareden oluşmakta.

Andinata Otel Şekerler Termal Ücretsiz Hizmetler

Andinata Otel Şekerler Termal İletişim