YouTube Abone Kasma Taktikleri

Youtube da her hesabı olan kişinin en çok istediği şey Youtube abone ol sayısının her geçen gün fazla olmasıdır.Youtube abone ol beklentisi yüksek olunca haliyle bu konuda çok fazla talep görüyor ve bu da bir sektörün doğmasına neden oldu.Youtube abone sayısını artırmak için bir çok uygulama ve web sitesi bu işe soyundu.Yani bu tür sitelere ücretsiz üye olup, karşılıklı abone olarak youtube abone sayınızı artırabiliyorsunuz.

Son zamanlarda bu tür uygulamaların sayısı çok sayıda artsa da bir çok olumsuzluklar yaşanıyor.Abone olan kişiler facek hesap ile abone olduğundan bu hesaplar youtube kısa zamanda tespit edip sildiği için karşı tarafta kısa sürede abone yükselişi  yaşasa da abone sayısı hesaplar silindiği için düşüyor.Bizde bir kaç uygulama denedik fakat kullanıcıların hesaplarının silinmesi veya abone olup sonra abonelikten çıktıkları için memnun kalmadım.Kullanıldığım site uygulaması: görünüm org veya görünüm info diye geçiyor, bu sorun facebook sayfalarında çok fazla şikayete dönüşmüş durumda.Herkes abone sayısının bir gün sonra düştüğünü belirtiyor ve aynı durum bizim başımıza da geldi, sanırım abone olanlar tekrar abonelikten çıkıyor veya youtube hesapları silindiği için de olabilir.Youtube abone ol sorunu çözülmüş değil ve bir kaç gün sonra moraliniz bozulup sizde organik youtube abone ol takipçisi aramaya başlayacağınızı söyleyebilirim.

Youtube Abone Kasma Yapacakların Dikkat Etmesi Gerekenler

Youtube abone kasacak arkadaşlar eğer youtube dan reklam geliri varsa biraz daha dikkatli olmalarını öneriyorum.Çünkü yukarıda bahsettiğim abone ol takipçi uygulamaları yüzünden adsens reklam gelirinizden olabilirsiniz.Eğer youtube yazılım veya uygulama ile takipçi kazandığınızı anlarsa reklamları iptal edebilir, buna çok dikkat etmeniz gerekiyor.Genelde bu tür uygulamalara bot  diye geçiyor olsa da en güzeli aşağıda bahsettiğim gibi organik youtube abone kasma yönteleri olduğunu söyleyebilirim.

 

Popüler Organik Youtube Abone Kasma Taktikleri

Son zamanlarda en popüler olan Youtube abone kasma taktiklerinden bahsetmek istiyorum.Aslında en çok kullanılan yöntem facebook da Youtube Abone kasma gruplarına üye olmak diye bilirim. Grupta paylaşım yapanlar gibi youtube abone olmaları için sayfanızın linkini paylaşın ve dönüş yapmalarını bekleyin.Genelde bu şekilde abone sayınızı artırabilirsiniz.

Diğer yöntem ise youtube da Youtube abone kasma şeklinde bazı kanallar canlı yayınlar yapıyor ve chat bölümünden mesajlaşarak izleyicilerle görüşebiliyorsun.En etkili ve hızlı yöntem youtube abone kasma canlı yayınları olduğunu söyleyebilirim.

Kalıcı Youtube Abone Kasma Teklifimiz

Kalıcı Youtube Abone Kasma Teklifimiz

Dilerseniz kalıcı ve karşılıklı abonelik yapabiliriz. Youtube kanalımızda 550 den fazla video olup facek açılmış bir hesap olmadığını rahatlıkla anlayabilirsiniz.Yapmanız gereken şey youtube kanalımıza abone olup, bize (aşağıdaki videoya yorum kısmına) mesaj bırakmanız yeterlidir.Mutlaka dönüş yapacağımı belirtmek isterim, her gün internete girmiyorum 2 gün içinde kanalınıza abone olacağımı söyleyebilirim.Ayrıca sizde sayfa altında yorum kısmına youtube sayfanızın reklamını yapabilirsiniz ileriye dönük size ziyaretçi olarak dönecektir.

 

YouTube Abone Artırma Yöntemleri 

YouTube Abone Artırma Yöntemleri

Aşağıda sizlerle youtube kanalınızı büyütme yöntemlerinden bahsetmek istiyorum.

  • Videolarınızın Kaliteli Olmasına Özen Gösterin
  • Videolarınız İçin Kaliteli Fotoğraflar ve İntro Yapın
  • Video izlenmeleri için sosyal medyada paylaşımlar yapın
  • Video Açıklamaları, Etiketleme ve Seo kurallarına uyun<
  • Yorum ve Like Almaya Özen Gösterin
  • Kanalınızda Yapılmamış Yaratıcı Fikirler Yapmaya Çalış
  • Gündemi Takip Edin ve Gündeme Uygun Videolar Yapın
  • Sürekli Video Atmaya ve Kanal Düzenine Özen Gösterin
  • WEb Siteniz Varsa Video ile ilgili içerikler yazın
  • Video Bitişi Önerilen Video Eklentisini Kullanın

Bu kriterlere uyduğunuz da kanalınızın izlenmesi ve abone sayısı zamanla artmaya başlayacaktır.

YouTube Abone OL Kodu

YouTube Abone OL Kodu ve Fligran Ekleme

Youtube abone ol kısmı kadar önemli olan diğer iki konu ise marka bilinci oluşturmak için youtube ayarlardan filigran ekleme yaparak ziyaretçilere daha profesyonel bir izlenim sunabilirsiniz.Eğer siteniz varsa youtube abone ol kodu da eklemeniz gerekmektedir.Detaylar için tıklayınız.

https://isacoturoglu.com.tr/code/youtube-abone-ol-kodu.html

Yotube Abone Ol Banner Çalışmamız

Aşağıda bulunan Youtube abone ol bannerimizin boyutu 250×250 px olup sizler de sitenize buna benzer banner yaparak takipçi sayınızı artırabilirsiniz.

Youtube Abone ol

Youtube Abone Kasma için Kullandığımız Siteler

Biz şu siteleri kullandık size de tavsiye ederim, günlük abone gönderme limiti koymayı unutmayın örneğin 20 veya 30 gibi. Eğer günlük 100 veya 150 gibi anormal abone artışını youtube fark ediyor ve abonelerinizin çoğunu siliyor.

Sosyal Medya Uzmanı | Takiple Kazan

http://takiplekazan.net/?ref=102682

Takiple kazan sitesini sonradan üye oldum güzel baya işime yaradı, eskiden görünüm org vardı onu kullanıyordum.

http://www.gorunum.website/index.html?ref=372526