YouTube Abone Kasma Siteleri 2020

Youtube Abone sayısı, reklamlardan gelir elde etmede büyük önem taşıdığından  haliyle bu konuda çok fazla talep görüyor ve bir sektörün doğmasına neden olmuş. Youtube Abone Sayısını Artırmak için bir çok uygulama ve web sitesi bu işe soyundu ve bir çok çöp site ortaya çıktı. Yotube Abone Kasmak için bu tür sitelere ücretsiz üye olup, youtube abone sayınızı artırabiliyorsunuz.Bu en çok tercih edilen Youtube abone kasma şekli olup, yüklenen aboneler çeşitli nedenlerden dolayı kısa bir süre sonra silinmesi kullanıcılar tarafından çokça dillendirilen şikayetlerden birisidir.İşte bu yazımızda A-Z herşeyi burada paylaşıyoruz.

Youtube İzleme Kasma Siteleri

Youtube İzleme Kasma Siteleri

Arkadaşlar eğer youtube video izlemeye artırmaya ihtiyacınız varsa bu kısma eklediğim sitelerden faydalanabilirsiniz.

ForeverAutoHits ile Youtube 4000 Saat Video İzleme Kasma

ForeverAutoHits ile Youtube 4000 Saat Video İzleme Kasma

Uzun zamandır kullandığımız video izleme kasmak isteyenlerin sıkça tercih ettiği forever outo hits sitesiyle hem video hem de web sitenize trafik gönderebilirsiniz. Youtube 4000 saat doldurmak isteyen arkadaşlar bu siteye buyursun, 15 dk uzunluğuna kadar video izletme ve videoları yeni sekme açarak izletiyor ve youtube tarafından izlemeler silinmiyor. Ayrıca bunları yapmak için pc ye bir proğram veya uygulama indirme zorunluluğu da yok, tüm tarayıcıları site destekliyor.

Referans Linkim: www.foreverautohits.com/?ref=1328
Detaylara özel yazımızdan ulaşmak için tıklayın.
isacotur yeni gif, sondakika gifhttps://isacoturoglu.com.tr/code/otomatik-hit-arttirma-sitesi-foreverautohits.html

Hazar Hit Youtube İzleme Artırma

Hazar Hit Youtube İzleme Artırma

Bu siteyi kullanmak için https://www.hazarhit.com/login.php?ref=4382

tıklayıp (puan kasmak için kullandığınız gmail hesabınız açık olacak şekilde) otomatik üye oluyorsunuz.Sonra proğram indir kısmına girin pc işletim sistemine göre 2 proğramı pcye indirin, kurmadan önce antivirüs uygulamasını geçici olarak devre dışı bırakın ve indirdiğiniz 2 uygulamayı kurun.

Hazar Hit Youtube İzleme Artırma

Yeni versiyona geçildiği için orada anlatılan kurulum videosunda bir çok şey değişmiş.Mesela videoda mail hesabı değiştirebileceğinizi söylüyor ama bu işlem yeni versiyona geçildiği için olmuyor, yani yukarıdaki linkle üye olurken bu işler için kullandığınız facek hesabınızı kullanın.Uygulamayı yönetici olarak kurun ve kurulum sonunda ekrana panel gelecek gmail hesabınızı girip devam edeceksiniz.Aşağıdaki panel çıkacak ve puan toplamaya başlayacaksınız.Şu an mobil uygulama çalışmıyor, yani günlük 1k online kullanıcının olduğu siteyi kullanmak için ya bizim gibi proğram indireceksiniz yada üye panelinde bulunan firmanın sağladığı yerli sunuculardan satın alıp puan kasacaksınız.

Hazar Hit Youtube İzleme Artırma

 

Özer Organik Hit ile Youtube Abone Video İzleme Kasmak

Özer Organik Hit Youtube İzleme Artırma

Özer Organik Hit ile Youtube İzleme Kasmak çok kolay diyebiliriz. Elinizde boş bir bilgisayar varsa şu linkten üye olun https://www.ozerorganikhit.com/login.php?ref=535 (sadece gmail hesabınızla bu siteye giriş yapabiliyorsunuz)

isacotur yeni gif, sondakika gif Özer Hit 19 Ekim 2020 tarihinde özel olarak kodlanmış haliyle karşımızda olacak, çok iddialı bir geri dönüş olacak, bu siteyi takibe alın, yeni versiyon tanıtımı için link: www.ozerorganikhit.com/promotion

Özer Organik Hit (Youtube İzleme ve Abone Kasmak)

Siteye girince proğram indir kısmı var oradan bilgisayarınıza uygulamayı indirip kurmanız gerekiyor.Uygulamayı çalıştırıp dilerseniz gizle sekmesi ile durum çubundan takip edebilirsiniz. Son yapılan kodlama ile youtube videolarınıza izlemenin yanında videoları beğeni ve abone olma işlemlerini de bu kodlama sayesinde botlar otomatik yapıyor.Yani Özer Hit ile videolarınızı hem izletip beğeni ve abone sayınızı da artırmış oluyorsunuz.

Gece uyurken veya pc boş olduğu zamanlarda bu programları çalıştırarak puan kasabilir ve bunları youtube video izlemelerinizde veya web sitenize trafik göndermede kullanabilirsiniz.

Özer Organik Hit ile Youtube İzleme Kasmak ve rakip videolar arasından sıyrılarak önerilen videolar arasına girmek için videonuzu buraya eklerken youtube anahtar kelime ile girin, bu güne kadar hiç bir youtube izleme kasma sitesinde böyle bir özellikle karşılaşmadım, büyük avantaj olduğunu belirtmek isterim.Eğer web siteniz varsa google aramalarda aynı yönetimi yapabilirsiniz, yukarıdaki görselde bunu görebilirsiniz.

Referans Linkim https://www.ozerorganikhit.com/login.php?ref=535

Addmefast ile İnstagram Takipçi Kasmak

Addmefast ile İnstagram Takipçi Kasmak

Dünyada en çok tercih edilen sitelerden birisi olan Addmefast sitesi instagram takipçi kasma konusunda  herkesin ilk tercihi olan sitelerden birisi olup ayrıca youtube abone ol, video beğeni ve kısa videolar izleterek görüntüleme artırma özelliğinden dolayı sıkça tercih ediliyor.  Referans Linkim: http://addmf.co/?LPFVKTC

 

Youtube Abone Kasma

YouTube Abone Kasma Siteleri 2020

Biz test ettiğimiz siteleri aşağıda sizlere referans linkini veriyorum.Ve dikkat etmeniz gereken detayları da aşağıda paylaştık mutlaka okumanızı öneririm.

Görünüm Org Sitesi ile Youtube Abone Kasmak

Görünüm Org Sitesi ile Youtube Abone Kasmak

En eski youtube abone kasma sitelerinden olup hala içinde hatırı sayılır üyesi var. Bu siteyi eğer  Youtube abone kasma olarak kullanacaksanız eğer, bir günde ortalama 20 kadar abone geldikten sonra site abone göndermeyi durdurması için ayarlar kısmına günlük limit eklemelisiniz, yoksa puanınız bitinceye kadar abone kasma siteleri abone göndermeye devam edecek.Ve bunu youtube fark edip 24 saat içinde Youtube abonelerinizi silecektir. Sürekli abonelerin düşmesi sorunundan dolayı görünüm org istesi yeni rakiplerinden dolayı biraz geri planda kaldığını söyleyebilirim.Aşağıda paylaştığım diğer siteleri incelediğinizde sizde aradaki farkları göreceksiniz.
Bize destek vererek üye olmak için tıklayın. http://www.gorunum.website/index.html?ref=372526

Bu site sadece abone kasmak için değil diğer sosyal meyda hesablarınızın sayısını artırmak içinde kullanabilirsiniz

 

TakipKazan ile Youtube Abone Kasma

TakipKazan ile Youtube Abone Kasma

Günlük abone kasmada limit koymayı unutmayın örneğin 20 veya 30 gibi. Eğer günlük 100 veya 150 gibi anormal abone artışını youtube fark ediyor ve abonelerinizin çoğunu siliyor.Aşağıda linkini verdiğim sitede hatırı sayılır bir abone kasmayı bekleyen kişi var bu siteyi test ettim abone kasma da gayet başarılı diyebilirim.Bu sitede İZLE ABONE OL kısmı ile  Abone Kasabilirsiniz. Önce video izliyorsunuz sonra abone olup puan alıyorsunuz, bu özellik ile youtube aboneliklerinin gerçek olduğunu anlıyor ve abonelikleri silmiyor. Aşağıdaki davet linklerine tıklayarak abone olursanız bize de destek olmuş olursunuz. https://takipkazan.com/?ref=3728

TakipKazan ile Youtube Abone Kasma

Takip Kazan sitesi online kullanıcı sayısının fazla oluşundan puanlar su gibi hemen bitiyor. Topladığınız puanlarla videolarınıza en hızlı görüntüleme kazandırmak için Youtube Video İzleme 90 sn kısmına eklediğinizde otomatik sörfü toplayarak puan toplayan üyelerde gösteriliyor, bu aslında çok güzel bir özellik, sizde otomatik sörfü kullanarak puan toplayabilirsiniz fakat firefox portable uygulamasını pc ye kurmanız gerekiyor.

 

YouTubeAbone.com ile %100 Youtube Abone Kasma Garantisi Veriyor

Youtubeabone.com ile %100 Youtube Abone Kasma Garantisi Veriyor

%100 Garantili Youtube Abone Kasma Sitesi olup sitenizi youtube hesabıyla eşleştiriyor.Yani ileride abonelikten çıktığınızda hemen tespit edip puanınızdan düşüyor.Burada Abone Kasmak için önce video izliyorsunuz 76 sn sonra abone olup puan alıyorsunuz, bu özellik ile youtube aboneliklerinin gerçek olduğunu anlıyor ve abonelikleri silmiyor.Video sörf veya site sörf kısmılarını windows 10 Edge tarayıcı ile yapılıyor.Bu güne kadar gördüğüm en sağlam siteler arasında olduğunu söylemek isterim.Bu yüzden hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesi bulunuyor. Sitede youtube abone kasma haricinden birçok özellikte kullanıcıları bekliyor. Referans Linkim: https://youtubeabone.com/?r=531125 

 

SosyalX Youtube Abone Kasma Sitesi İncelemesi

SosyalX Youtube Abone Kasma Sitesi İncelemesi

SosyalX sitesi de oldukça başarılı kodlanmış bir site olduğunu söyleyebilirim.Çünkü piyasadaki bir çok abone kasma sitelerin temaları aynı olduğunu göreceksiniz, işte sosyalx bu sitelerden hemen ayrılıyor.

4. SosyalX Youtube Abone Kasma Sitesi İncelemesi

Sosyalx sitesinden ayrıca abone kasma kısmında video  izlemeli abone ol eklentisi ile de ön plana çıkıyor.Diğer dikkatimi çeken şey de yukarıda resimde gördüğünüz üzere youtube video izlemeleri için video uzunluğuna göre veya izlenmesini istediğiniz 30sn. 60sn. 120sn gibi bir çok seçeneğin olması oldukça siteyi farklı yapmış.Ayrıca sisteme puan iadesi kısmıda bulunuyor, yani kullanıcılar için güzel bir şey (abone olup geri çıkan veya sistemi yanıltmaya çalışanlardan dolayı sizlerin paunlarını geri iade ediyor. Referans Linkimiz: https://sosyalx.org/?ref=23244

SosyalX Youtube Abone Kasma Sitesi İncelemesi

 

Ytizlenim.com ile Youtube Abone Kasma

Ytizlenim.com ile Youtube Abone Kasma

Ağırlıklı youtube abone kasma ve video izleme üzerine kurulmuş yeni sitelerden birisi olup kullanımı son derece kolaydır. Referans Linkimiz: https://ytizlenim.com//?ref=709

Youtube İzle Kazan Sitesi ile Youtube Abone Kasma

Youtube İzle Kazan Sitesi ile Youtube Abone Kasma

Youtube izle kazan sitesinin en güzel yanı Youtube video izleyip abone ol kısmı sayesinde abone sayılarınızdaki düşüşlerin önüne geçimiş oluyorsunuz. https://youtubeizlekazan.com/?ref=465

Medya Tix Sitesi ile Youtube Abone Kasma

Medya Tix Sitesi ile Youtube Abone Kasma

İşte alternatif popüler youtube abone kasma sitelerinden birisi de meydatix abone kasma sitesidir. Referans Linkimiz: https://medyatix.net/?ref=580

Sosyal Takip Kazan Sitesi ile Youtube Abone Kasma

Sosyal Takip Kazan Sitesi ile Youtube Abone Kasma

Sosyal Takip Kazan sitesinin içine girdiğinizde puan toplamak için hangi bölümlerde kaç adet işlem olduğunu görebiliyorsunuz.Kullanımı son derece kolay olan bu sitenin ağırlığını youtube kısmı oluşturuyor. Referans Linkim: https://sosyaltakipkazan.com/?ref=12982

Youtube Abonem Sitesi ile Youtube Abone Kasma

Youtube Abonem Sitesi ile Youtube Abone Kasma

Bu site şu an hizmet vermiyor!!!

Yotube abonem sitesi teması ve kullanımıyla oldukça farklı olup bir çok sosyal medya uygulamanız için puan toplayıp abone kasmanıza imkan veren bir sitedir.Referans Linkim: https://youtubeabonem.com/?ref=553

Sosyal Abone Sitesi ile Youtube Abone Kasma

Sosyal Abone Sitesi ile Youtube Abone Kasma

Sosyal abone sitene aşağıda yorum olarak bırakan bir ziyaretçi sayesinden haberdar oldum. Referans Linkim: https://sosyalabone.net/?ref=281

Youtube Medyam Sitesi ile Youtube Abone Kasma

Youtube Medyam Sitesi ile Youtube Abone Kasma

Youtube Medyam Sitesinde son zamanlarda popülerliği artmaya başladı ayrıca içinde instagram takipçi kasabileceğiniz bir bölümde bulunuyor Referans Linkim https://www.youtubemedyam.com/?ref=277

Hazar Medya İle Youtube Abone Kasma

Hazar Medya İle Youtube Abone Kasma

Yeni yeni popüler olmaya başlayan Hazar Hit sitesinin uygulaması ile youtube ve instagram için kullanabilirsiniz

https://hazarmedya.com/?ref=95

 

Youtube Video İzlenme Sayısını Arttırma Yöntemleri

Youtube Video İzlenme Sayısını Arttırma Yöntemleri

https://isacoturoglu.com.tr/code/youtube-video-izlenme-sayisini-arttirma-yontemleri.html

YouTube Abone OL Kodu

YouTube Abone OL Kodu ve Fligran Ekleme

Youtube marka bilinci oluşturmak için Youtube Filigran Ekleme yapın.Detaylar için tıklayınız.
https://isacoturoglu.com.tr/code/youtube-abone-ol-kodu.html

YouTube SEO Rehberi ve Kanal Optimizasyonu 2019

YouTube SEO Rehberi ve Kanal Optimizasyonu 2019

https://isacoturoglu.com.tr/code/youtube-seo-rehberi-ve-kanal-optimizasyonu-2019.html

İnstagram Takipçi Kasma Siteleri

İnstagram Organik Takipçi Kasma Siteleri

https://isacoturoglu.com.tr/code/instagram-organik-takipci-kasma-siteleri.html

YouTube 2000 Abone Olduk

YouTube 2000 Abone Olduk

https://isacoturoglu.com.tr/code/youtube-2000-abone-olduk.html

YOUTUBER “MİKROFON SÜNGERİNE LOGO BASKISI” HEDİYE GELDİ
YOUTUBER “MİKROFON SÜNGERİNE LOGO BASKISI” HEDİYE GELDİ
https://isacoturoglu.com.tr/code/ads/youtuber-mikrofon-sungerine-logo-baskisi-hediye-geldi.html

TELEFONA HARİCİ MİKROFON BAĞLAYIP VİDEO ÇEKMEK
TELEFONA HARİCİ MİKROFON BAĞLAYIP VİDEO ÇEKMEK
https://isacoturoglu.com.tr/code/ads/telefona-harici-mikrofon-baglayip-video-cekmek.html

Arimic İkili Yaka Mikrofonu Yorumladık

ARİMİC İKİLİ YAKA MİKROFONU YORUMLADIK

https://isacoturoglu.com.tr/yorum/arimic-ikili-yaka-mikrofonu-yorumladik.html

Magicvoice MV-1301E Kablosuz El Mikrofonu İncelemesi

Magicvoice MV-1301E Kablosuz El Mikrofonu İncelemesi

https://isacoturoglu.com.tr/gezi/magicvoice-mv-1301e-kablosuz-el-mikrofonu.html