Youtube Abone sayısı, reklamlardan gelir elde etmede büyük önem taşıdığından  haliyle bu konuda çok fazla talep görüyor ve bir sektörün doğmasına neden olmuş. Youtube Abone Sayısını Artırmak için bir çok uygulama ve web sitesi bu işe soyundu ve bir çok çöp site ortaya çıktı. Yotube Abone Kasmak için bu tür sitelere ücretsiz üye olup, youtube abone sayınızı artırabiliyorsunuz.Bu en çok tercih edilen Youtube abone kasma şekli olup, yüklenen aboneler çeşitli nedenlerden dolayı kısa bir süre sonra silinmesi kullanıcılar tarafından çokça dillendirilen şikayetlerden birisidir. İşte bu yazımızda A-Z her şeyi burada paylaşıyoruz.

 

YouTube Organik İzleme Artırmak İçin

Arkadaşlar eğer youtube video izlemeye artırmaya veya 4000 saat doldurmaya ihtiyacınız varsa aşağıdaki test ettiğim sitelerden uygun olanlara başvurabilirsiniz. Eğer youtube 4000 saat doldurmanız gerekiyorsa, bu tür sitelerden bir yere kadar destek alabilirsiniz, gerisinde videonuzun önerilen videolarda çıkması etkileşim üzerine odaklandığınızda izlemelerde hızlıca artmaya başlayacak.Mesela yoruma geri yorum bırakan bir çok youtuber var, bizde sıkça kullanıyoruz, son videolara yorum ve like atana geri dönüş yapmaya çalışıyorum, benzer şekilde sizler böyle etkileşimlere katılmanızı öneririm, önerilen videolarda çıkması için bu tür destekler büyük önem arz ediyor.Her zaman izlenen bir video olmasını istiyorsanız “NASIL YAPILIR” tarzı öneri videoları her zaman izlenir bizim youtube kanalımızdaki en çok görüntüleme alan videolara baktığınızda konuyu çok daha iyi anlamış olacaksınız.

 

Youtube Videolara Otomatik İzleme Almak için Firefox Portable Tarayıcıyı İndirin

Youtube Videolara Otomatik İzleme Almak için Firefox Portable Tarayıcıyı İndirin

Aşağıda bahsedeceğim sitelerden bazılarında youtube otomatik sörf ile videolara izleme ve görüntüleme almak için firefox portable 66.0.2  sürümünü indirip masa üstüne kurun.Tarayıcı ara ara uyarı verip eski sürümü yeni sürüme yükseltmek için bildirim geliyor, tabiki iptal demeyi unutmayın, çünkü yeni sürümde otomatik sörfü desteklemiyor.Otomatik sörf özelliği bulunan sitelerin açıklama kısmına aşağıdaki görseli ekleyecem.

Youtube Videolara Otomatik İzleme Almak için Firefox Portable Tarayıcıyı İndirin

Youtube İzleme Kasma Siteleri

Youtube İzleme ve Abone Kasma Siteleri

Aşağıdaki sitelerden bazılarında silinmeyen youtube aboneleri elde etmek için sitelerin içinde bulunan VİDEO İZLE +ABONE OL  bölümlerini kullanmanızı öneriyorum. Video izlemeden yapılan abonelikleri youtube gün sonunda siliyor.

 

Youtube Abonem Sitesi ile Youtube Abone Kasma

Ytabonekasma.com Sitesini Tavsiye Etmiyorum!

isacotur yeni gif, sondakika gif Güncellenme Tarihi: 29.06.2021

Youtube Videolara Otomatik İzleme Almak için Firefox Portable Tarayıcıyı İndirin

Bu siteyi uzun zamandır sitemizde referans vererek paylaştım, iki gün önce topladığım 2500 üzerinde puan ertesi gün bir anda silindi, bende bir yanlışlık var sanırım acaba puanlar eklediğim videolar tarafından mı harcandı acaba diye baktım fakat iki ay kadar önce eklediğim videoları görünce şok geçirdim. Yani site de anladığım kadarıyla bakım çalışması yapılmış ve eski datalar geri yüklenmiş gibi bir durum var, benzer şeyi bilgisiyarda hata oluşunca geçmişi geri yükle deriz ya, aynı onun gibi bir durum. Konuyu iletişim kısmından admine yazdım, puanların gittiğini, iki ay kadar önce eklediğim video linklerinin olduğunu, puanların geri yüklenmesini ve sorunun neden kaynakladığı hakkında bilgi verilmesini istedim. Ertesi gün siteye giremedim kullanıcı adı ve parolanız yanlış hatası veriyor muhtemelen admin bizi siteden attı ve hesabı banladı. Bende merak edip aramalarda başka buna benzer şikayet var mı diye baktım, şikayet var sitesinde bir çok kişi jeton almak için para gönderdiğini puanların hesaba yüklenmediğini, kimseye ulaşamadıkları şeklinde şikayetler var merak edenler inceleyebilir, bu gibi sebebleri de göz önününde bulundurarak bu siteyle çalışmamanızı rica ediyorum. Aynı temaya sahip yeni bir site var onu test ediyorum. önümüzdeki günlerde burada detaylıca analizimizi paylaşacağım, sabırsız olanlar için referans linki: https://takipkas.com/?ref=2607

Youtube Abonem Sitesi ile Youtube Abone Kasma

Video izleme başarılı (+) İzlemeli Abone olmak (+) eskisi kadar aktif değil

 

Youtube Kazan Sitesi ile Youtube Abone Kasma

Youtube Kazan Sitesi ile Youtube Abone Kasma

isacotur yeni gif, sondakika gif Güncellenme Tarihi: 05.04.2021

Youtube Videolara Otomatik İzleme Almak için Firefox Portable Tarayıcıyı İndirin

Son zamanlarda popülerliği birden artan bir site olup,  youtube abone kasma hizmetinden tutun da instagram, twitter, telegram gibi popüler uygulamalara takipçi gönderebiliyorsunuz.Özellikle en fazla youtube üzerine tüm ihtiyaçlarınıza ihtiyaç cevap verecek bölümler bulunuyor, bu sitede otomatik video izletmetme (90 sn) bölümü var bu bölümü Firefox Portable Edition 66.0.2 eski sürümünü kullanarak videolarınıza görüntüleme alabilirsiniz. Detayları sayfanın başında anlattım. Ref. Linki https://youtubekazan.com//?ref=12098

Video izleme başarılı (+) İzlemeli Abone olmak (+) aktif kullanılıyor

isacotur yeni gif, sondakika gifYoutubeAbone sitesine şimdi üye olmak çok avantajlı, sitemize özel iki hediye aşağıda paylaşıyorum 100 kişiye 250 kredi kupon kodu https://youtubeabone.com/kupon.php?k=isacoturoglu-com-tr-kredi 100 kişiye 24 saat Premium kupon kodu https://youtubeabone.com/kupon.php?k=isacoturoglu-com-tr-premium

YouTubeAbone.com ile %100 Youtube Abone Kasma Garantisi Veriyor

Youtubeabone.com ile %100 Youtube İzleme Kasma

isacotur yeni gif, sondakika gif Güncellenme Tarihi: 01.03.2021

Youtube Videolara Otomatik İzleme Almak için Firefox Portable Tarayıcıyı İndirin

Bu güne kadar gördüğüm ve memnun kaldığım siteler arasında 1. sırada önerebileceğim bu site, oldukça başarılı bir kodlama ile rakiplerine fark attıyor.%100 Garantili Youtube Abone Kasma Sitesi olup sitenizi youtube hesabıyla eşleştiriyor.Yani ileride abonelikten çıktığınızda hemen tespit edip puanınızdan düşüyor.Burada Abone Kasmak için önce video izliyorsunuz sonra abone olup puan alıyorsunuz, bu özellikle youtube aboneliklerinin gerçek olduğunu anlıyor ve abonelikleri silmiyor.

Otomatik video sörf kısmı için firefox eski sürümü siteden indirip pc açıkken puan toplayabilirsiniz.Bu güne kadar gördüğüm en başarılı sitelerden birisi olduğunu söylemek isterim.Bu yüzden hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesi bulunuyor. Sitede youtube abone kasma haricinden birçok özellikte kullanıcıları bekliyor. Referans Linkim ile üye olmanızı rica ederim. https://youtubeabone.com/?r=531125 

Video izleme başarılı (+) İzlemeli Abone olmak (-) eskisi kadar aktif değil

 

Youtube İzle Abone Ol 

Youtube İzle Abone Ol

isacotur yeni gif, sondakika gif Güncellenme Tarihi: 04.03.2021

Yeni açılan bu sitede kullanımı oldukça basit herhangi bir program veya uygulama indirmeden crome, edge ve firefox tarayıcılarda bile video izleme özelliği gayet başarılı, sorunsuz çalışıyor.Sitede video öncesi link yönlendirme kullanılmadığı için çok hızlı açılıyor.Ayrıca yan yana sekmeler açarak hızlıca video oynatmalarda çok hızlı puan kasabilirsiniz.

 Site içinde iki tane sörf kısmı var 127 sn kadar web sitesi linkleri (video linklerini de oynatıyor) eklenebiliyor ve 255 sn kadar uzun videolarınızı videoları otosörf şeklinde izletebilirsiniz.
Bu siteye video ekleyen arkadaşlar kanal linkini de abone ol kısmına ekleyin, video izlemeye gelen üyeler aynı zamanda abone olarak, videolara like atarak puan toplamak isteyecekler, yani videoları her durumda görüntüleme elde edecek.Puan kasmak için video izleyenler abone olarak da puan toplayacakları için abone ol kısmını da kullanmanızı öneririm.

Referans  linki: https://www.izleaboneol.com//?ref=26

Video izleme başarılı (+) İzlemesiz Abone olmak (+) başarılı

 

TakipKazan ile Youtube Abone Kasma

Takipkazan.com ile Youtube Abone Kasma

isacotur yeni gif, sondakika gifGüncellenme Tarihi: 01.03.2021 (Tema Yenilenmiş)

Youtube Videolara Otomatik İzleme Almak için Firefox Portable Tarayıcıyı İndirin

Günlük abone kasma da limit koymayı unutmayın örneğin 20 veya 30 gibi. Eğer günlük 100 veya 150 gibi anormal abone artışını youtube fark ediyor ve abonelerinizin çoğunu siliyor. Bu sitede İZLE ABONE OL kısmı ile  abone kasa bilirsiniz. Önce video izliyorsunuz sonra abone olup puan alıyorsunuz, bu özellik ile youtube aboneliklerinin gerçek olduğunu anlıyor ve abonelikleri silmiyor.

TakipKazan ile Youtube Abone Kasma

Referans linkim: https://takipkazan.com/?ref=3728

Video izleme başarılı (+) İzlemeli Abone olmak (+) başarılı çalışıyor
Aktif kullanıcı sayısı çok fazla hemen biriktirdiğiniz puanlar bitiyor, o yüzden puanlarınızı tek bir işlem üzerine kullanın, hızlı sonuç almak için

 

 

SosyalX Youtube Abone Kasma Sitesi İncelemesi

SosyalX Youtube Abone Kasma Sitesi İncelemesi

isacotur yeni gif, sondakika gif Güncellenme Tarihi: 01.03.2021

SosyalX sitesi de oldukça başarılı kodlanmış bir site olduğunu söyleyebilirim.Çünkü piyasadaki bir çok abone kasma sitelerin temaları aynı olduğunu göreceksiniz, işte sosyalx bu sitelerden hemen ayrılıyor.Daha kolay anlamanız için bi kaç görselle siteyi anlatıyorum.Referans Linkimiz: https://sosyalx.org/?ref=23244

Sosyalx sitesinden ayrıca abone kasma kısmında video  izlemeli abone ol eklentisi ile de ön plana çıkıyor.Diğer dikkatimi çeken şey de yukarıda resimde gördüğünüz üzere youtube video izlemeleri için video uzunluğuna göre veya izlenmesini istediğiniz 30sn. 60sn. 120sn gibi bir çok seçeneğin olması oldukça siteyi farklı yapmış.Ayrıca sisteme puan iadesi kısmı da bulunuyor, yani kullanıcılar için güzel bir şey (abone olup geri çıkan veya sistemi yanıltmaya çalışanlardan dolayı sizlerin puanlarını geri iade ediyor.Ayrıca günlük 40+ üzeri kanala abone olursanız ÖDÜL kısmından 250 puan alabilirsiniz.

Video izleme başarılı (+) İzlemeli Abone olmak (+) çok başarılı

4. SosyalX Youtube Abone Kasma Sitesi İncelemesi

SosyalX Youtube Abone Kasma Sitesi İncelemesi

 

 

Vidoix ile Youtube Video İzleme Kasmak

Vidoix ile Youtube Video İzleme Kasmak

isacotur yeni gif, sondakika gif Güncellenme Tarihi: 05.04.2021

Yeni fark ettiğim sitelerden birisi olan vidoix sitesi oldukça popüler olmaya başladı.Özellikle de video izleme konusunda denemenizi öneririm.Hızlı puan kasmak için site içinde mobil uygulama var onu telefona indirin, krediye göre sırala seçeneğini seçip 15 sn de x, 2x, 3x, 4x, ve 5x gibi videoları izleyerek çok hızlı puan kasabilirsiniz, pc den de girip saniyeye göre puan kasma yapabilirsiniz Ref. Linki https://www.vidoix.com/r/23955

Video izleme başarılı (+) İzlemesiz Abone olmak (+) başarılı

 

 

Youtube İzle Kazan Sitesi ile Youtube Abone Kasma

YoutubeİzleKazan.com ile Youtube İzleme Kasma

isacotur yeni gif, sondakika gif Güncellenme Tarihi: 01.03.2021

Youtube izle kazan sitesinin en güzel yanı bu sitede yan sekmeler açarak aynı anda 10-15 tane videoyu oynayıp çok hızlı paunlar elde edebilirsiniz. https://youtubeizlekazan.com/?ref=465

Youtube izle kazan sitesinde ağırlıklı vip üyeler var, Videolarınıza görüntüleme sayısını artırmak için oldukça başarılı bir site olduğunu söyleyebilirim. Web trafik kısmına da video linki yükleyebilirsiniz, test ettim çalışıyor
Video izleme başarılı (+) İzlemeli Abone olmak (-) eskisi kadar aktif değil

 

ForeverAutoHits ile Youtube 4000 Saat Video İzleme Kasma

ForeverAutoHits ile Youtube 4000 Saat Video İzleme Kasma

isacotur yeni gif, sondakika gif Güncellenme Tarihi: 01.03.2021
Uzun zamandır kullandığımız forever outo hits sitesiyle hem video hem de web sitenize trafik gönderebilirsiniz. Youtube 4000 saat doldurmak isteyen arkadaşlar bu siteye buyursun, 15 dk uzunluğuna kadar video izletme ve videoları yeni sekme açarak izletiyor ve youtube tarafından izlemeler silinmiyor. Ayrıca bunları yapmak için pc ye bir proğram veya uygulama indirme zorunluluğu da yok, tüm tarayıcıları site destekliyor. Referans Linkim: www.foreverautohits.com/?ref=1328 Detaylara özel yazımızdan ulaşmak için tıklayın.
isacotur yeni gif, sondakika gifhttps://isacoturoglu.com.tr/code/otomatik-hit-arttirma-sitesi-foreverautohits.html

Video izleme başarılı (+) İzlemeli Abone olmak (-) eskisi kadar aktif değil

 

 

Addmefast ile Youtube İzleme Kasma

Addmefast ile Youtube İzleme Kasma

isacotur yeni gif, sondakika gif Güncellenme Tarihi: 01.03.2021

Dünyada en çok tercih edilen sitelerden birisi olan Addmefast sitesi instagram takipçi kasma konusunda  herkesin ilk tercihi olan sitelerden birisi olup ayrıca youtube abone ol, video beğeni ve kısa videolar izleterek görüntüleme artırma özelliğinden dolayı sıkça tercih ediliyor. Referans Linkim: http://addmf.co/?LPFVKTC

 Bu siteyi abone kasmak için video izle+abone ol şeklinde bölüm olmadığı için gün sonunda muhtemelen youtube aboneleri silecektir, bunun yerine izlemesi düşük olan videolarınıza görüntüleme almak için kullanabilirsiniz, site dünya geneli kullanıldığından çok hızlı görüntüleme gönderiyor. Bizim gibi video görüntüleme artırmak isteyenler için çok cazip geliyor

 

Youtube UygulaHadi.com Sitesi

Bu site yeni açılmış, henüz test etme imkanım olmadı, merak edenler için referans linkim https://www.uygulahadi.com/?ref=57

 

 

Youtube Abone Kasma

YouTube Abone Kasma Siteleri Tavsiye Etmediklerim

Aşağıdaki bölümde test edip neden tavsiye etmediğim siteleri paylaşıyorum.

Görünüm Org Sitesi ile Youtube Abone Kasmak

Görünüm Org Sitesi ile Youtube Abone Kasmak

isacotur yeni gif, sondakika gif Güncellenme Tarihi: 05.02.2021

En eski youtube abone kasma sitelerinden olup hala içinde hatırı sayılır üyesi var. Bu siteyi eğer  Youtube abone kasma olarak kullanacaksanız eğer, bir günde ortalama 20 kadar abone geldikten sonra site abone göndermeyi durdurması için ayarlar kısmına günlük limit eklemelisiniz, yoksa puanınız bitinceye kadar abone kasma siteleri abone göndermeye devam edecek.Ve bunu youtube fark edip 24 saat içinde Youtube abonelerinizi silecektir. Sürekli abonelerin düşmesi sorunundan dolayı görünüm org istesi yeni rakiplerinden dolayı biraz geri planda kaldığını söyleyebilirim.Aşağıda paylaştığım diğer siteleri incelediğinizde sizde aradaki farkları göreceksiniz. Fakat 60sn videolara izleme gönderme kısmı hala aktif olarak çalışıyor.Ref linki: https://www.gorunum.org/index.html?ref=568889

 

Hazar Hit Youtube İzleme Artırma

Hazar Hit Youtube İzleme Artırma

isacotur yeni gif, sondakika gifGüncellenme Tarihi: 01.03.2021

Site 2021 mart ayında yeniden güncellendi, video hitlerinde düzenli bir artış var, hala bu siteyi test ediyorum, takipte kalın

Sitede aktif kullanıcı sayısı çok fazla görünse de bunların bir çoğu sunucu kiralayanlar olduğunu göreceksiniz, onlar daha fazla puan kastıkları için siz pcden puan kasmış olsanız bile sitenize vip üye olmadığınız için günlük en fazla 50 adet video başı hit sınırı var, tabi bu 50 adet hitten kaç tanesi youtube studyo ya yansıdığı çok tartışma konusu… Bu uygulamayı kullanmak yerine bunun daha gelişmişi olan aşağıda bahsettiğim özer hiti indirip kullanın.

Video izleme başarılı (+)

Yazının devamını okumak için tıklayın

Bu siteyi kullanmak için, puan kasmada kullandığınız gmail hesabınız açık olacak şekilde otomatik üye oluyorsunuz.Sonra proğram indir kısmına girin pc işletim sistemine göre 2 proğramı pcye indirin, kurmadan önce antivirüs uygulamasını geçici olarak devre dışı bırakın ve indirdiğiniz 2 uygulamayı kurun. Referans linki https://www.hazarhit.com/login.php?ref=4382

Hazar Hit Youtube İzleme Artırma

Hazar Hit Youtube İzleme Artırma

Hazar Medya İle Youtube Abone Kasma

Hazar Medya İle Youtube Abone Kasma

Yeni yeni popüler olmaya başlayan Hazar Hit sitesinin uygulaması ile youtube like  ve instagram için kullanabilirsiniz

https://hazarmedya.com/?ref=95

 

 

Özer Organik Hit ile Youtube Abone Video İzleme Kasmak

Özer Organik Hit Youtube İzleme Artırma

isacotur yeni gif, sondakika gifGüncellenme Tarihi: 01.03.2021

Özer Organik Hit ile Youtube İzleme Kasmak çok kolay diyebiliriz. Elinizde boş bir bilgisayar varsa şu linkten üye olun https://www.ozerorganikhit.com (sadece gmail hesabınızla bu siteye giriş yapabiliyorsunuz) Yeniden kodlanan özer hit şu an beta olarak test ediliyor, kullanıcılar proğramın kurulumundaki sıkıntılardan dolayı pek ilgi göstermediler, online kullanan sayısı oldukça düşük, fakat sistem oldukça başarılı diyebilirim.

Yazının devamını okumak için tıklayın

Özer Organik Hit (Youtube İzleme ve Abone Kasmak)

Siteye girince proğram indir kısmı var oradan bilgisayarınıza uygulamayı indirip kurmanız gerekiyor.Uygulamayı çalıştırıp dilerseniz gizle sekmesi ile durum çubundan takip edebilirsiniz. Son yapılan kodlama ile youtube videolarınıza izlemenin yanında videoları beğeni ve abone olma işlemlerini de bu kodlama sayesinde botlar otomatik yapıyor.Yani Özer Hit ile videolarınızı hem izletip beğeni ve abone sayınızı da artırmış oluyorsunuz.

Gece uyurken veya pc boş olduğu zamanlarda bu programları çalıştırarak puan kasabilir ve bunları youtube video izlemelerinizde veya web sitenize trafik göndermede kullanabilirsiniz.

Özer Organik Hit ile Youtube İzleme Kasmak ve rakip videolar arasından sıyrılarak önerilen videolar arasına girmek için videonuzu buraya eklerken youtube anahtar kelime ile girin, bu güne kadar hiç bir youtube izleme kasma sitesinde böyle bir özellikle karşılaşmadım, büyük avantaj olduğunu belirtmek isterim.Eğer web siteniz varsa google aramalarda aynı yönetimi yapabilirsiniz, yukarıdaki görselde bunu görebilirsiniz.
Video izleme başarılı (+) İzlemeli Abone olmak (-) eskisi kadar aktif değil

 

İNCELEMESİ TEST EDİLECEK SİTELER

Medya Tix Sitesi ile Youtube Abone Kasma

Medya Tix Sitesi ile Youtube Abone Kasma

İşte alternatif popüler youtube abone kasma sitelerinden birisi de meydatix abone kasma sitesidir. Referans Linkimiz: https://medyatix.net/?ref=580

Sosyal Takip Kazan Sitesi ile Youtube Abone Kasma

Sosyal Takip Kazan Sitesi ile Youtube Abone Kasma

Sosyal Takip Kazan sitesinin içine girdiğinizde puan toplamak için hangi bölümlerde kaç adet işlem olduğunu görebiliyorsunuz.Kullanımı son derece kolay olan bu sitenin ağırlığını youtube kısmı oluşturuyor. Referans Linkim: https://sosyaltakipkazan.com/?ref=12982

 

Sosyal Abone Sitesi ile Youtube Abone Kasma

Sosyal Abone Sitesi ile Youtube Abone Kasma

Sosyal abone sitene aşağıda yorum olarak bırakan bir ziyaretçi sayesinden haberdar oldum. Referans Linkim: https://sosyalabone.net/?ref=281

 

Youtube Medyam Sitesi ile Youtube Abone Kasma

Youtube Medyam Sitesi ile Youtube Abone Kasma

Youtube Medyam Sitesinde son zamanlarda popülerliği artmaya başladı ayrıca içinde instagram takipçi kasabileceğiniz bir bölümde bulunuyor Referans Linkim https://www.youtubemedyam.com/?ref=277

İnstagram Takipçi Kasma Siteleri

İnstagram Organik Takipçi Kasma Siteleri

https://isacoturoglu.com.tr/code/instagram-organik-takipci-kasma-siteleri.html

Youtube Video İzlenme Sayısını Arttırma Yöntemleri

Youtube Video İzlenme Sayısını Arttırma Yöntemleri

https://isacoturoglu.com.tr/code/youtube-video-izlenme-sayisini-arttirma-yontemleri.html

YouTube Abone OL Kodu

YouTube Abone OL Kodu ve Fligran Ekleme

Youtube marka bilinci oluşturmak için Youtube Filigran Ekleme yapın.Detaylar için tıklayınız.
https://isacoturoglu.com.tr/code/youtube-abone-ol-kodu.html

YouTube SEO Rehberi ve Kanal Optimizasyonu 2019

YouTube SEO Rehberi ve Kanal Optimizasyonu 2019

https://isacoturoglu.com.tr/code/youtube-seo-rehberi-ve-kanal-optimizasyonu-2019.html

YouTube 2000 Abone Olduk

YouTube 2000 Abone Olduk

https://isacoturoglu.com.tr/code/youtube-2000-abone-olduk.html

YOUTUBER “MİKROFON SÜNGERİNE LOGO BASKISI” HEDİYE GELDİ
YOUTUBER “MİKROFON SÜNGERİNE LOGO BASKISI” HEDİYE GELDİ
https://isacoturoglu.com.tr/code/ads/youtuber-mikrofon-sungerine-logo-baskisi-hediye-geldi.html

TELEFONA HARİCİ MİKROFON BAĞLAYIP VİDEO ÇEKMEK
TELEFONA HARİCİ MİKROFON BAĞLAYIP VİDEO ÇEKMEK
https://isacoturoglu.com.tr/code/ads/telefona-harici-mikrofon-baglayip-video-cekmek.html

Arimic İkili Yaka Mikrofonu Yorumladık

ARİMİC İKİLİ YAKA MİKROFONU YORUMLADIK

https://isacoturoglu.com.tr/yorum/arimic-ikili-yaka-mikrofonu-yorumladik.html

Magicvoice MV-1301E Kablosuz El Mikrofonu İncelemesi

Magicvoice MV-1301E Kablosuz El Mikrofonu İncelemesi

https://isacoturoglu.com.tr/gezi/magicvoice-mv-1301e-kablosuz-el-mikrofonu.html