YouTube Abone Kasma

Youtube da her hesabı olan kişinin en çok istediği şey Youtube Abone Ol Sayısının her geçen gün artmasıdır.Youtube Abone Kasma beklentisi yüksek olunca haliyle bu konuda çok fazla talep görüyor ve bir sektörün doğmasına neden olmuş.Youtube Abone Sayısını Artırmak için bir çok uygulama ve web sitesi bu işe soyundu ve bir çok çöp site ortaya çıktı.Yotube Abone Kasmak için bu tür sitelere ücretsiz üye olup, karşılıklı abone olarak youtube abone sayınızı artırabiliyorsunuz.Bu en çok tercih edilen Youtube abone kasma şekli olup, yüklenen aboneler çeşitli nedenlerden dolayı kısa bir süre sonra silinmesi kullanıcılar tarafından çokça dillendirilen şikayetlerden birisidir.

Youtube Abone Kasma

Youtube Abone Kasma Yapacakların Dikkat Etmesi Gerekenler

Son zamanlarda Youtube abone kasacak uygulamaların sayısı çok sayıda artsa da bir çok olumsuzluklar yaşanıyor.Genellikle abone olan kişiler facek hesap ile abone olduğundan bu hesaplar Youtube tarafından kısa zamanda tespit edip sildiği için karşı tarafta kısa sürede abone yükselişi  yaşasa da abone sayısı hesaplar silindiği için düşüyor.İşin özü şu olup bu kısmı dikkatle dinlemenizi öneriyorum.Bizim Youtube abone kasma da kullanıldığımız siteler görünüm.org ve takiple kazan siteleridir. Görünüm org sitesinde sıkça sorulan sorular kısmında 25. maddede bu konudan bahsediliyor.

Youtube Silinen Aboneler

Youtube Silinen Aboneler

Yukarıda ekran görüntüsünü ekledim, bunu bir kural gibi düşünün, Youtube abone kasma sitelerini kullanıyorsanız eğer, bir günde ortalama 20 kadar abone geldikten sonra site abone göndermeyi durdurması için ayarlar kısmına günlük limit eklemelisiniz, yoksa puanınız bitinceye kadar abone kasma siteleri abone göndermeye devam edecek.Ve bunu fark edip 24 saat içinde Youtube abonelerinizi silecektir.

YouTube Aboneleri Neden Siliyor

YouTube Aboneleri Neden Siliyor?

Biz genelde şöyle yapıyoruz, Youtube sayfasında bir çok kişinin sayfasını ziyaret edip, Youtube kanalına abone olup son videosuna abone oldum yazıp geri abone olmalarını bekliyoruz.Ve yukarıda bahsettiğim abone kasma sitelerinden de aboneler gelmesi için günlük limitimizi 20 olarak belirliyoruz veya abone gönderim başına verilen puanı 10 yerine en az 5 olarak değiştiriyoruz.Abone kasma adedine göre puan düşük olduğu için bu durum youtube teyzenin gözüne pek çarpmıyor. Youtube abone kasma sitelerini 3 günde bir girip puan bittiyse yeniden kazanıp yeni abonelerin gelmesi sağlıyoruz, burada amaç sürdürülebilir bir yükseliş göstererek Youtube teyzenin gözüne batmadan abone kazanma taktiği diyebilirim.Biz bu yöntemi denedik gayette işe yarıyor, hatta bu 1000 abone 4000 saat izleme duyurusundan sonra abone kasma sitesine yüklenmiştim, 1 günde 160 abone geldi ertesi gün youtube bunu fark ettiği için 110 aboneyi sildi.YouTube abone kasma işini fazla abartmadan yapmanızı önerim yoksa bizim zamanımızda düştüğünüz duruma siz de düşersiniz ve boşa kürek çekmeyin 😉

Ayrıca abone kasmada kullandığınız facek kanallarınıza biraz video ve takipçi yükleyin, genelde boş ve sallamasyon açılan hesapları herkes abone kasma sitelerinde kullanıyor.Sonrasında cezasını hepimiz çekiyoruz.

YouTube Abone Kasmada Yapılan Hatalar Nelerdir

YouTube Abone Kasmada Yapılan Hatalar Nelerdir? YouTube Abone Kasma Hilesiz

Sayfada bulunan yazıları okumakla zaman kaybetmek istemeyenler için hazırladığım bu video da Youtube Abone Kasmada Yapılan Hataların Neler olduğu, abone ve video izlenme oranlarını aynı anda nasıl artıra bileceğinizi uzun uzun anlattım.Türkiye’de belkide çok az kişinin bildiği Youtube video izlenme oranlarını artırma yöntemlerimizi de bu video da tüm detaylarıyla paylaşıyorum. Google Adsense ilk gelirimizi çektik, aylara göre Youtube gelirlerimiz, ne tür videolar çekmeniz gerekir konulu öneriler ve daha fazlası bu video da bulunuyor.Kısacası sıfırdan başlayan bir youtuberin aşama aşama profesyonelliğe doğru ilerleyişinden kesitler bu video da sizleri bekliyor yaklaşık 30 dakikanızı ayırmanız yeterli olup uzun yıllar faydasını görebileceğiniz bir videoyu izlemek üzere olduğunuzu hatırlatmak isterim.

Youtube Abone Kasma Yöntemleri

Youtube Abone Kasma Yöntemleri

Son zamanlarda en popüler olan Youtube abone kasma taktiklerinden bahsetmek istiyorum.

1. Facebook Youtube Abone Kasma ve Yardımlaşma Grupları
2. Youtube Abone Kasma Canlı Yayınlar
3. Youtube Abone Kasma Videosu Çekmek
4. Youtube Abone Oldum Yorumu Bırakmak
5. YouTube Abone Ol baneri sitenize eklemek

Facebook Youtube Abone Kasma ve Yardımlaşma Grupları

Facebook Youtube Abone Kasma ve Yardımlaşma Grupları

Aslında en çok kullanılan yöntem facebook da Youtube Abone kasma gruplarına üye olmak diye bilirim. Grupta paylaşım yapanlar gibi youtube abone olmaları için sayfanızın linkini paylaşın ve dönüş yapmalarını bekleyin.Genelde bu şekilde abone sayınızı artırabilirsiniz.Bir süre sonra sizde bizim gibi sürekli başların bildirimlerini almaktan sıkılıp Facebook Youtube Abone Kasma ve Yardımlaşma Gruplarından kaçmak isteyeceksiniz.

Youtube Abone Kasma Canlı Yayınlar

Youtube Abone Kasma Canlı Yayınlar

Youtube da Youtube Abone Kasma şeklinde bazı kanallar canlı yayınlar yapıyor ve chat bölümünden mesajlaşarak izleyicilerle görüşebiliyorsun.En etkili ve hızlı yöntem olup online olarak Youtube Abone Kasma yöntemi olduğunu söyleyebilirim.Eğer canlı yayın bitmiş ise yorum kısmına mesaj bırakarak etkileşimler alabiliyorsunuz.Hemen hemen 1000 abone 4000 saat izlenme şartlarını sağlamak için youtuberlerin sıkça kullandıkları bir yöntem haline gelmiş durumda.Eğer abone sınırını aşarsanız 4000 saat izlenmeye ulaşmanız için kanalınıza video yüklemesine destek olması için ara ara canlı yayınlar yaparak saat izlenme barajını bu şekilde geçebilirsiniz.En popüler yöntem cep telefonu üzerinden WiFi ile canlı yayın yapmak çok kolaydır.

YouTube Abone Kasmada Yapılan Hatalar I Hilesiz Abone Kasma Yöntemleri

YouTube son 365 günde 4000 saat yani 240.000 dakika izlemeniz olması gerekiyor.Geçmiş aylarda ortalama ay başına 20.000 izlemeniz varsa kısa zamanda bu şartı sağlamış olacaksınız.Yazımızın alt kısmına video izlemelerini artırmak için özel tavsiyelerim olacak… YouTube da bir videonun izleme olarak belli bir noktaya ulaşması en az bir yıl alıyor, yani bir kaç gün önce çektiğiniz video çok az tıklandı diye üzülmeyin, içeriğiniz güzel ise bu zamanla tıklamalar almaya başlayacak ve Youtube öneriler videolar bölümündeki yerini alarak daha fazla size ziyaretçi kazandıracaktır. Eğer etiketleriniz, video başlığınız ve kapak resminiz güzel bir seçim yaptıysanız geri gelir. 1 yıl geçtikten sonra izlemesi çok düşük olan videolarınıza bir göz atın, başarı kriteri olarak abone sayınızı baz alın. Örn: 1300 aboneniz var video izlemesi 1000 tıklamadan daha az ise tekrardan etiketler, video başlığı, kapağını ve kategorilerini değiştirip yeniden kaydedin

Kalıcı Youtube Abone Kasma Teklifimiz

Youtube Abone Kasma Videosu Çekmek

Dilerseniz sizde bizim gibi YouTube Karşılıklı Abone Kasma videosu çekerek yapabiliriz. Youtube kanalınıza bizim video gibi bir şey çekerek sayfanızda paylaşın.Biz bu yöntemle hatırı sayılır bir geri dönüş aldık, sizin de YouTube Karşılıklı Abone Kasma videosu çekmenizi öneririm.Çünkü hala popüler bir abone kasma yöntemidir.

Youtube Abone Oldum Yorumları

Youtube Abone Oldum Yorumları

YouTube da denediğim olumlu dönüşler aldığım bir diğer konuysa, yeni tarihli video yükleyen kanalara abone olup son videolarına Abone Oldum şeklinde yorum bırakarak geri abone olmalarını sağlayabilirsiniz.Buraya kadar yazdıklarımı kabaca bir hesap yaparak 1000 abone sınırına şöyle ulaşabilirsiniz.

Her gün 20 abone kazanırsanız bir ayda 600 aboneniz olmuş olur, yani 2 ay gibi bir zamanda 1000 abone sınırına ulaşırsınız. Not: Adsense başvurmanız için 1000+ sınırını biraz aştıktan sonra başvurub 😉

Yotube Abone Ol Bannerini Sitenize Eklemek

Aşağıda bulunan Youtube abone ol bannerimizin boyutu 250×250 px olup sizler de sitenize buna benzer banner yaparak takipçi sayınızı artırabilirsiniz.

Youtube Abone ol

 

YouTube Abone Artırma Yöntemleri 

YouTube Abone ve Video İzlenme Artırma Yöntemleri

Aşağıda sizlerle youtube kanalınızı büyütme yöntemlerinden bahsetmek istiyorum.

  • Videolarınızın kaliteli olmasına özen gösterin
  • Videolarınız için kaliteli fotoğraflar ve İntro kapaklar yapın
  • Video izlenmeleri için sosyal medyada paylaşımlar yapın (Aşağıda Anlatıyorum)
  • Video Açıklamaları, Etiketleme ve Seo kurallarına uyun
  • Videolara Yorum ve like almaya özen gösterin (Önerilen videolarda sıralamada avantajı)
  • Gündemi takip edin ve gündeme uygun videolar yapın
  • Web siteniz varsa video ile ilgili içerikler yazın (siteniz yoksa Blogspot ücretsiz onu kullanın)
  • Video bitişi önerilen video eklentisini kullanın (bunu herkes yapıyor 😉 )

Bu kriterlere uyduğunuz da kanalınızın izlenmesi ve abone sayısı zamanla artmaya başlayacaktır.

YouTube da uzun dönemde izleme almanız için deneyim, kutu açılımı, gezi vlog, nasıl yapılır gibi videolar bizim kanalımızda yükselişte olup sizlerde bu tür videolar çekebilirsiniz.

YouTube'da İzlenmeyi Artırmanın Yolları Sosyal Medyadan Geçiyor

YouTube’da İzlenmeyi Artırmanın Yolları Sosyal Medyadan Geçiyor

Youtube kanalınızda izlenmeyi artırmanın yolu sosyal medya ağlarında geçiyor.Bunun için sizlerde hedef kitlenize ulaşabileceğiniz sosyal ağlara kapak atmanız gerekiyor.Sanırım youtuberlerin çoğunda facebook, twitter, instagram kullanıyorlar.Biz şimdi sizlere diğer sosyal ağların avantajlarından kısa kısa bahsedeceğim ve deneyimlerimizi paylaşacağım.

Google kendi sosyal uygulaması olan google+ biran önce kullanmayı alışkanlık haline getirmelisiniz, video izlenmelerinizin artmasında sizlere artı sağlayacak olup ücretsiz site hizmeti olan blogspot eklentisinde hemen bir tema seçip aktifleştir.

Tumblr uygulamasını kullanır mısınız bilmiyorum ama hatırı sayılır şekilde dünyada bir blog tarzı kullanan var, biraz incelemenizde fayda var.Bana Tumblr biraz hem blog hem sosyal meyda platformunu çağrıştıran ilginç bir yapısı var.

Diğer önereceğim iki sosyal ağ pinterest ve linkedin olup mutlaka kullanmanızı istiyorum, aşağıda anlattım detaylıca 😉

Pinterest Hit Almak

PİNTEREST SİTENİZE HİT ALMAK

Pinterest ile sitenize veya youtube kanalınıza hit alabilirsiniz.Pintereste pini yani resmi yükleyip web sitesi kutusunu kanalınızın veya ilgili videonun linkini ekleyip kaydetmeniz yeterlidir.Resme tıkladığında ziyaretçi oraya gidecektir.Biz bu yöntemle geçen ay web sitemize 5 kat ziyaretçi çektik.Pinterest sayfamızda Berat kandili panomuzu incelemenizi öneririm, sizde benzer taktiği youtube kanalınıza izleme almak için uygulayabilirsiniz.Ayrıca youtube videonuzu facebookda paylaşır gibi paylaşabiliyorsunuz.Pinterest web sitenizde kullanmak için tıklayın.
 https://isacoturoglu.com.tr/code/pinterest-hit-almak.html

LİNKEDİN MAKALE NASIL YAZILIR

Linkedin Makale Yazarak Video İzleme Artırma

Linkedin ile sitenize veya youtube kanalınıza hatırı sayılır şekilde hit sağlayabilir.Bunun için Linkedin de dil seçimizi ingilizce seçtiğinizde makale yazma özelliği devreye giriyor. Genellikle bir kapak resmi ve bir parağraflık açıklama yazısı yazıp alt kısmına videonuzun url adresini ekleyince direk videoya dönüşüyor, geriye sadece paylaş demeniz yeterli, Linkedin de orta ve üst düzey kişiler kullandığı için milyonlarca kişi tarafından videonuz izlenebilir, tabi videonun içeriği de burada önemli 🙂 Ayrıca Linkedin makale yazmadan da kendi duvarınızda video linkini ve kısa bir açıkla yazıp paylaşabilirsiniz, Linkedin de videolar otomatik oynatma özelliği olduğunu da hatırlatmak isterim.Linkedin hakkında biraz daha fazla bilgi isterseniz şu linke tıklayın.Biz yazımızda web sitemize göre uyarlayarak yazdık siz bunu youtube kanalınıza göre uyarlayarak yapabilirsiniz.
 https://isacoturoglu.com.tr/code/linkedin-makale-nasil-yazilir.html

YouTube Abone OL Kodu

YouTube Abone OL Kodu ve Fligran Ekleme

Youtube Abone Ol kısmı kadar önemli olan diğer iki konu ise marka bilinci oluşturmak için Youtube Filigran Ekleme yaparak ziyaretçilere daha profesyonel bir izlenim sunabilirsiniz.Bu eklenti sağ alt köşede görünür bir çeşit tv kanalı logosu gibi düşünebilirsiniz, fareyle üzerine gelince Kanala Abone Ol yazısı çıkar.Biz kendi logomuzu kullanıyoruz, başka youtuberlar ise buraya ABONE OL şeklinde arka tarafı saydam png uzantılı minik ikon ekleyenler de var.Detaylar için tıklayınız.
https://isacoturoglu.com.tr/code/youtube-abone-ol-kodu.html

Youtube Abone Kasma Siteleri

Youtube Abone Kasma Siteleri

Biz şu siteleri kullandık size de tavsiye ederim, günlük abone gönderme limiti koymayı unutmayın örneğin 20 veya 30 gibi. Eğer günlük 100 veya 150 gibi anormal abone artışını youtube fark ediyor ve abonelerinizin çoğunu siliyor.Aşağıdaki davet linklerine tıklayarak abone olursanız bize de destek olmuş olursunuz.
http://takiplekazan.net/?ref=102682
http://www.gorunum.website/index.html?ref=372526

YOUTUBER “MİKROFON SÜNGERİNE LOGO BASKISI” HEDİYE GELDİ
YOUTUBER “MİKROFON SÜNGERİNE LOGO BASKISI” HEDİYE GELDİ
https://isacoturoglu.com.tr/code/ads/youtuber-mikrofon-sungerine-logo-baskisi-hediye-geldi.html

TELEFONA HARİCİ MİKROFON BAĞLAYIP VİDEO ÇEKMEK
TELEFONA HARİCİ MİKROFON BAĞLAYIP VİDEO ÇEKMEK
https://isacoturoglu.com.tr/code/ads/telefona-harici-mikrofon-baglayip-video-cekmek.html