isacotur Blog Hakkımızda baneri

isacotur Blog Hakkımızda

İsacotur Blog Doğuş Hikayesi isacotur.tr.gg

İsacotur Blog Doğuş Hikayesi

isacotur Blog 2007 yılında ücretsiz alan ve servis sağlayıcı www.isacotur.tr.gg uzantılı isacotur Blog açıldı.2016 yılında geldiğim artık com.tr uzantılı siteye geçme kararı aldım.
İsacotur Blog Com.Tr Alan Adına Geçişi

İsacotur Blog Com.Tr Alan Adına Geçişi

OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

2017 Ekim ayı sonlarına doğru com.tr uzantılı sitemizi yani www.isacoturoglu.com.tr adresini satın aldım. Kodlamadan pek anlamadığım için Üniversite Öğrencisi Kadir Kaya’nın desteğini söylemden geçmemek gerek. Eski sitede bir çok konuda yardımları olmuştu, yeni site açarken her aşamada uzaktan destek verdi, hatta arka plandaki bir çok eklentinin ayarlanmasına da yardımcı oldu.

İsaCotur Blog Logosun Doğuş Hikayesi

İsaCotur Blog Logosun Doğuş Hikayesi

OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

isacotur Blog logosunu kendim tasarladım, gayet basit, anlaşılır, akılda kalıcı olması için önce bir çok ünlü markaların logosuna göz attım. Ve yukarıda belirttiğim gibi ünlü markaların logosu oldukça sadece ve basit ama bir o kadarda güçlü bir logoya sahip olduklarını gördüm, kendi bloğum için bunu nasıl uygulayabilirim diye uzun uzun kara kalem şeklinde çalıştım. Ünlü markalarda bazen yazı veya yazı ile birlikte bir sembol, görsel kullanarak markalar yapıldığı için daha genelleyici olması için logoyu köşeli veya çerçeveli bir logo yerine daire çizdim, yani dünya gibi geniş bir bakış açısı özgürlük havası vereceğini düşündüm. Geriye ise dairenin içine isacotur yazıp bir alt satıra Blog yazısını ekledim.Normalde isacoturoglu yazmam gerekir ama yazı uzayınca akılda kalıcılık zorlaşacağı için oğlu kısmını kullanmıyorum.

YouTuber Oluş Hikayemiz

isacotur Blog tr.gg sitesi olduğu dönemlerden daha sonraları 2015 sonunda ilk videoyu youtube ekledim. Daha sonraları 2016 yılından itibaren düzenli şekilde Başkent Ankara’da İlk Tanıtım Günleri videoları youtube ekleyerek hızlı bir yükselişin kapılarını araladım. 2016 yılından itibaren Başkent Ankara’da İlk Tanıtım Günleri fuarına hakkında düzenli videolar çekip yazan tek youtube kanalı ve bloğu oldum. Aslında ismimizin duyulması da biraz da bu AKM Fuar videolarından dolayı olduğunu söyleyebilirim.

Fuarların Aranan Blogger ve YouTuber Olduk 🙂

İlk başlarda videolarda kendim çıkmıyordum, arka planda durdum, bir iki yıl içinde kim bu isacotur Blog diye mesaj atanlar olmaya başladı, sonralarında ise videolarda izleyiciler bizi de görmek istediklerini belirten mesajlara dönmeye başladı. Bizde videolarda artık kamera önünde çıkmaya başladık ve ne olduysa ondan sonra olmaya başladı. Ve ciddi bir ilgi olmaya başladı, bu site trafiğimize yansıdı, sonra sosyal meydan hesaplarından takip edilmeye başlandık ve her geçen gün de artmaya devam ediyor. Hatta fuarda video çekerken bir çok takipçimle karşılaşıp, ben seni takip ediyorum, fuarları senden öğreniyorum diyen bir çok kişi oluyor, bazıları video çekmemize izin verirken bir çoğu ise istemiyor. Aşağıda fuarda karşılaştığım değişik zamanlardaki videoları toplu oynatma listesinden izleyebilirsiniz.

Etkinlik Röportajlarıyla tanınan Youtuber İsacotur Blog’a Tayland Büyükelçiliği’nden plaket (Medya Ankara

Etkinlik Röportajlarıyla tanınan Youtuber İsacotur Blog’a Tayland Büyükelçiliği’nden plaket (ilk plaket)

https://isacoturoglu.com.tr/yorum/hayatimda-ilk-defa-plaket-aldim.html

Başkente Değer Ödüllerini Alan Youtuberlar Kimler?

Başkente Değer Ödülü Aldık

Ankara’nın en çok takip edilen haber sitesi 19 Mart 2022 tarihinde Medya Ankara’nın düzenlediği “Başkente Değer Ödülleri” töreni ile başarılı isimler ödüllerine kavuştu. İşte o isimlerden biri de biziz… Ankara fuar ve festivallerine katkılardan dolayı sosyal medya ödülünü aldık, bize destek veren herkese çok teşekkür ederiz.

https://isacoturoglu.com.tr/yorum/baskente-deger-odullerini-alan-youtuberlar-kimler.html

E Posta Abonemiz Olun

E-Posta Abonemiz Olmak İçin

E-Posta Abonemiz Olmak İçin sayfanın altında bulunan forum bulunuyor, isim – soy isim ve e-posta adresinizi yazdığınızda otomatik onaylanıyor, eğer e-posta takibinden çıkmak isterseniz, size gelen son e-postanın en altında abonelikten ayrıl linkine tıklayarak ayrılabiliyorsunuz.

Blog Sitemize Reklam Ver

Reklam ve Sponsorluk Anlaşması

Bloğumuza reklam vermek veya sponsorluk için tekliflerinizi aşağıdaki linkten iletebilirsiniz.
https://isacoturoglu.com.tr/iletisim

Kırmızı Türk Hayat Spiker Dergisi isacotur Basında Biz

Kırmızı Türk Hayat Dergisi Basında Biz “isacotur”

Kırmızı Türk Hayat Dergisinin  16 Mayıs 2023 54. sayısında bize de yer verilmiş olup yukarıda yayınlıyoruz