En Güncel Ücretsiz Dizin Siteleri

Dizinler genel olarak sitelere backlink sağlamak için kullanılır.Alexa analizinde sitenize link verenler bölümünden kaç sitenin size link verdiğini görebilirsiniz.Bu yüzden alexa değeriniz büyük önem arz etmekte olup detaylar için tıklayın. https://isacoturoglu.com.tr/code/sitene-alexa-widget-kodu-ekle.html

Ücretsiz Dizin Siteleri Hangileri?

Ücretsiz Dizin Siteleri Hangileri?

www.infotiger.com/addurl.html  dizin ekleme sayfası çalışmıyor.

www.entireweb.com/free_submission/ sayfasına dizin ekleyebilirsiniz, mail adresinize onay postası gönderiyor, ona tıkladıktan sonra dizinlerde yayınlıyor.

www.topliste.xyz/site-ekle/ kısmındaki bölümleri doldurarak sitenizi dizinlere ekleyebilirsiniz.

www.bumerang.hurriyet.com.tr için özel üyelik gerekiyor, uğraşmak istemeyenler es geçebilir.

https://viesearch.com/submit tıklayın sayfayı aşağı doğru ininde doldurulacak bölümler çıkıyor, o bölümleri doldurarak ücretsiz dizine kayıt yapabilirsiniz

https://www.linkcentre.com/addurl/ bilgilerinizi girip mail adresinize gelen onay linkine tıkladıktan sonra sitenizi dizine ekliyor.

https://somuch.com/submit-links/ bilgilerinizi girip mail adresinize gelen onay linkine tıkladıktan sonra sitenizi dizine ekliyor.Eğer 5 içinde maile gelen linke tıklamazsanız linkleriniz siliniyor.

http://www.linkmetre.com/site-ekle.html sitenizi ekledikten sonra size bir kod veriyor sitenize ekleyin diye ben siteme eklemedim sanırım bir çeşit toplist gibi olsa gerek.

http://eklesite.com/site-ekle.html sitenizi dizine eklemeniz 10sn sürüyor.

http://www.247webdirectory.com/ biraz karışık dünya geneli dizin ekleme sayfası olduğu için biraz uğraştırıyor ama sitenizi buradaki dizine eklemenizde fayda var.

https://www.google.com/webmasters/tools/submit-url?continue=/addurl sitenizi google dizinlere kaydetme (google tools uygulamasından hatırlayabilirsiniz)

https://www.bing.com/toolbox/submit-site-url sitenizi bing dizinine eklemek 5sn sürüyor.

http://www.activesearchresults.com/addwebsite.php sitenizi bu dizine eklemek 5sn sürüyor.

http://www.exactseek.com/add.html sitenizi bu dizine eklemek 5sn sürüyor.

http://www.a1webdirectory.org/submit dünya geneli dizin ekleme sayfası olduğu için sitenizi buradaki dizine eklemenizde fayda var.

http://dizin.oktaybozaci.com/site-ekle.php

Kaliteli Türkçe Dizin Siteleri

Kaliteli Türkçe Dizin Siteleri

https://www.yetita.com/site-ekle.html sitesi eklemesi çok kolay ve kaliteli Türkçe dizin sitesidir.

http://pirepin.com/ kaliteli  Türkçe dizin sitesidir.

http://dizin.yavuz-selim.com/

http://www.yenidizin.com/site-link-ekle/ eklemesi çok kolay Türkçe dizin sitesidir.

www.bedavasiteekle.com eklemesi çok kolay Türkçe dizin sitesidir.

http://forum.gorunum.mobi/forum/ üye olarak hem index hem backlink alabilirsiniz.

http://wanaliz.com/isacoturoglu.com.tr sitenizi analiz yaptırarak siteye indexletebilirsiniz.

http://reklamap.com/ sitesinde 3 farklı katagoriye sitenizi kaydedin ve bir de minik logo eklemeniz gerekiyor, harika bir dizin sitesi olup kesinlikle tavsiye ediyorum.

Yatırım Teşviki Alan Türkiye’nin En Popüler Dizini “Yetita” Yenilendi

Yatırım Teşviki Alan Türkiye’nin En Popüler Dizini “Yetita” Yenilendi

https://isacoturoglu.com.tr/code/ads/yatirim-tesviki-alan-turkiyenin-en-populer-dizini-yetita-yenilendi.html

Arama Motorlarına Ping Atmak

ARAMA MOTORLARINA PİNG ATMAK

Sitenizde yapmış olduğunuz bütün çalışmaların trafiğe dönüşmesi (ziyaretçi gelmesi) için arama motorlarına ping atmanız gerektiğini biliyor muydunuz?İşte tüm detaylarıyla sizler için özenerek yazdım, Google gibi getirve diğer ping atma sitelerini mutlaka okuyun. https://isacoturoglu.com.tr/code/arama-motorlarina-toplu-ping-atmak.html

hit artırma siteleri

HİT ARTIRMA YOLLARI NELERDİR?

Hit artırmak için toplist sitelerini kullanan çok kişi var ama pek önermiyorum. Bana sorarsanız sadece kalabalığı var.Ama sizin siteniz yeni ve içerikleriniz az ise hit artırma sitelerini öneririm.Çünkü bizim içeriklerimiz çok olduğu için kendi trafiğini sağlıyor.Toplist, Baner Takas Ağı, Yorum yazarak, Linkedin ve Pinterest ile hit kazanmak konulu içeriklerimize ulaşmak için  https://isacoturoglu.com.tr/code/hit-kazanma-yollari-nelerdir.html

ÜCRETSİZ BACKLİNK NASIL KAZANILIR

BACKLİNK NEDİR?

Sizin için backlink biraz izah etme isterim. Sitenizden başka sitelere link vermedir. Temel mantığı ise bir site diğer bir siteye link veriyorsa bu site iyi bir sitedir. Kötü olan bir siteye kimse link vermek istemez! Sosyal medya hesaplarınızda yaptığınız her paylaşım bir backlink olduğunu belirtelim. Ayrıca toplistler de aynı şekilde backlink kaynağıdır. Ücretsiz Backlink nasıl kazanılır için tıklayın isacoturoglu.com.tr/code/ucretsiz-backlink-kazanmak.html

Google 1 Sayfada Çıkmak

GOOGLE 1. SAYFADA ÇIKMAK

Google 1. sayfada çıkmak için kendi denediğim ve çok başarılı sonuçlar aldığım ve bir çok web sitesinde olmayan o çok özel detayları sizlerle de paylaşıyorum.Detaylar için şu linke tıklayabilirsiniz.
https://isacoturoglu.com.tr/code/google-1-sayfada-cikmak.html