Hit Kazanma Yolları Nelerdir?

Hit kazanma yolları bir çok olup, en güzeli özgün içeriğiniz  varsa gerisi bizde olduğu gibi gelir. Googlegünlük 2 milyardan fazla arama yapılıyor olduğunu göz önünde bulundurursak hit almak için sürekli içerikler ekmeniz ilk bilmeniz gereken kuraldır. Ortalama günde 1 içerik ekleyerek başlaya bilirsiniz. Benim fazla zamanım olmadığı için kalıcı özgün içerikler ekleme yöntemini kullanıyorum. Yani herkes de olmayan içerikleri yaz ve anahtar kelimeler kullanarak sitenin hitini artıra bilirsin.

Organik Hit Kazanma Yolları

+ Sosyal medyadan gelen hit
+ Tanıtım yazılarından gelen hit
+ Arama sonuçlarından gelen hit
+ Organik hit veren siteler

Site hit arttırma yöntemleri

1.Özgün İçerik
2.İçeriğinize Muhakkak Resim Ekleyin
3.Etiketleri Tam Girin
4.Google AdWords Anahtar Kelime Planlayıcıyı Kullanın
5.İçeriğin Başlığını Ziyaretçileri Düşünerek Girin
6.Başka Sitelere Link Verin (en çok tercih edilen yöntemdir)
7.Sitenizin Başlığını ve Açıklamasını Önemseyin
8.Siteniz Açılışı Hızlı Olsun
9.Öğretici İçerikler Yazın
10.Sitenize Bolca Yorum Yapılması İçin Sayfa Sonuna Mesaj Bırakın

Hit kazanmak için Toplist üye olmanın avantajları nelerdir?

Toplist nedir?
En kısa ve kolay yoldan hit kazanmak isteyen siteler genelde toplist denilen uygulamadır. Sitelerin günlük aldıkları hitleri, katogori ederek liste şeklinde gösterir.Siteniz yeni açılmış ve içerikleriniz az ise bu tür hit artırma sitelerine kaydolup kayıt esnasında verilen kodları sitenize yerleştirerek sitenize ziyaretçi çekebilirsiniz.Ama ben pek bu yöntemi önermediğimi belirtmek isterim.

Reklam Baneri Takas Ağı

Reklam Baneri Takas Ağı Üye Olmak

Sitenizin bilinirliğinin artması kadar sitenizde yayınlanan reklamlar sitenize değer katar. Ve ziyaretçinin daha fazla sayfalarda gezinmesini sağmanız için reklam takas ağına üye olabilirsiniz.Deneyimlerimizi ve gözlemlerimizi sizlerle paylaşarak reklam takas yapan networkler hakkında bir yazı hazırladık.Ve yönettiğimiz ReklamlaKazan Baner Takas Ağına sizinde üye olmanızı öneririm.Sitenize tek bir baner alını bir siteye kiralamak yerine bir çok siteye kiralamak daha mantıklıdır.Ve birden fazla site tarafından sitenizin reklamları yayınlanmaya devam eder.
Reklam baner takas ağı olan siteler bir sayfada toplayıp değerlendirdik.
Sayfaya ulaşmak için  tıklayın isacoturoglu.com.tr/code/ads/banner-reklam-takas-aglari.html

ReklaMap ile ücretsiz Reklam ve BackLink kazanın

ReklaMap ücretsiz Backlink kazan

Reklamap platformu 40×40 px ile baner ekleyerek sitenize ziyaretçi çekebilirsiniz. ReklaMap avantajları çok olduğunu söyleye bilirim. TopListe üye olmak yerine buraya logonuzu ekleyerek sitenizin ücretsiz reklamını yapabilirsiniz. ReklaMap ayrıca bu özelliği ile BackLink yerine geçiyor ve arama motoru botları tarafındankolayca fark edilmenizi sağlar.

ReklaMap ücretsiz reklam eklemek için Alan Al bölümünü tıklayın.
Ve ekranınıza çıkan bütün aktif katagorilerin tümüne sitenizi ekleyin. ReklaMap da kaç kişinin reklama tıklayarak ziyaret ettiğini görmek isterseniz Reklam Listesi bölümünü linkini tıklayın.

ReklaMap alanları dolunca ne olacak diye merak edenler için küçük bir bilgi verelim. ReklaMap reklam alanları dolunca site 20 gün daha reklamları yayınlamaya devam ediyor ve sonra tüm reklamları silip tekrardan reklam alımına başlıyor.Sizde ReklaMap’a reklam verdiyseniz siteyi sık sık ziyaret etmenizde fayda var.

ReklaMap Reklam Yarşıması Başladı

ReklaMap Reklam Yarşıması Başladı
ReklaMap reklam yarışması 2016 yılı sonuna kadar katılım devam ediyor. Detaylar için sitemizde bir makaleyazdım. Detaylar için tıklayın isacoturoglu.com.tr/code/ads/siradisi-reklam-yarismasi-basladi.html

Yorum Getir Hit Kazan

YorumGetir İle Hit Artır

www.yorumgetir.com sitesine üye olarak organik yorum alabiliyorsunuz.Ayrıca organik hit de kazanmış oluyorsunuz.Sisteme üye ücretsiz üye olup yorum yapılacak siteler panelde görünüyor ve 10 kelimeden fazla yorum yapmanız gerekiyor.Yorum yaparken site isminizi veya site linkinizi vermeniz yasak olup puanlarınızın silinmesine neden oluyor.Her yorum 1 puan olup sizde sitenizde bu puanları kullanarak yorum alabilirsiniz.Unutmayın yorum yapılan siteleri arama motorları önemser ve severler.Hile barındırmayan güzel bir site olup test amaçlı bizde üye olup denedik.Tavsiye edilebilir bir sitedir. isacoturoglu.com.tr/code/yorum-getir-hit-kazan.html


Linkedin Makale Yaz BackLink Kazan

Linkedin Makale Yaz BackLink Kazan

Linkedin makale yazarak sitenize çok güzel hitler almayı kim istiyor.Detaylar için tıklayın
isacotur.tr.gg/Linkedin-Makale-Yaz-Backlink-Kazan.htm


Pinterest Hit Almak

Pinterest Sitenize Hit Almak

Pinterest ile sitenize hit almanın püf noklarını sizin için bir video ile anlattık, izlemek için tıklayın. isacoturoglu.com.tr/code/pinterest-hit-almak.html

Otomatik Backlink Oluşturma Siteleri
Sitemizde bir bir test ederek Otomatik Backlink Oluşturma Siteleri hakkında kullanışlı siteleri bir araya topladım, yazının devamı için tıklayın isacoturoglu.com.tr/code/otomatik-backlink-olusturma-siteleri.html

Google 1 Sayfada Çıkmak

GOOGLE 1. SAYFADA ÇIKMAK

Google 1. sayfada çıkmak için kendi denediğim ve çok başarılı sonuçlar aldığım ve bir çok web sitesinde olmayan o çok özel detayları sizlerle de paylaşıyorum.Detaylar için şu linke tıklayabilirsiniz.
https://isacoturoglu.com.tr/code/google-1-sayfada-cikmak.html