Banner Reklam Takas Ağları

Baner takas ağı sunan çeşitli siteleri bir araya toplayarak sizin için  en uygun banner takas siteleri hakkında fikir vermesi için güzel bir yazı hazırladık.Umarım işinizi görecek bilgilere ulaşırsınız.
Not: Kendi yönettiğimiz baner takas ağı sitesini sayfanın alt bölümünde detaylıca anlattım, yorum yapmadan sayfadan ayrılmayın.

Baner Takas Ağı Siteleri

Baner Takas Ağı Olan Siteleri Hangileri?

ReklamVerAl Baner ağı sadece 468×60 text baner eklenebiliyor.
BedavaReklamSitesi Baner Ağı sadece ücretsiz text (yazı) baner veriyor.Görsel içeren banerler paralıdır.
KD (Kod Dostu) Baner Ağı ücretsiz text (yazı) baner veriyor.Ve 468×60 ve 300×250 formatta banerleri var.
Site Kutusu Baner Ağı sadece 468×60 baner formatı var ve resim baner ekleyebiliyorsunuz.
SüperReklam Takas Ağı sadece 468×60 baner formatı var.
Yanıkcıoğlu Network Baner Ağı kullanılmıyor ve sitesi de silinmiş.
Baner TR benim de destek verdiğim ücretsiz hostingli olduğu için sürekli banlandı ve ReklamlaKazan Baner takas ağı platformuna taşındık.
ReklamlaKazan Baner Takas Ağı her boyutta resim banerleri ile alternetif  baner ağlarına fark atmış durumdadır.

BanerTR Baner Takas Ağı

BanerTR Takas Ağı Neden Kapandı?

BanerTR takas ağıyla Bedava sitem forumlarında 2016 yılında görerek tanıştım.Yeni kişilerin üye olması için yazıştığım siteleri bu baner takas ağına davet ettim hatta bir de grafiker arkadaşa ücretsiz banerler yaptırarak ilerletmeye çalıştık.Ve 15 kadar site üye olmuştu.Fakat bir sorunumuz vardı….Yazının devamını okumak için buraya tıklayın. https://isacoturoglu.com.tr/code/ads/banertr-baner-takas-agi.html

Reklamla Kazan Baner Takas Ağı

Reklamla Kazan Baner Takas Ağı

Reklamla Kazan Baner Ağı ile tanışmamız BanerTR çalışması sonrasına kadar uzanıyor.BanerTR ile ilgili sıkıntıları yukarıda anlatmıştım, okumayanlar hemen bir göz gezdirsin.Yakup bey, baner takas ağını bizim projemize destek vermek için bizim kullanımımıza Şubat 2017 de açtı.Eski kullanıcılar da gidince sıfırdan baner takası için yeni üye toplamaya başladık. Baner takas ağıyla ben ilgileniyorum.
Reklamla Kazan Baner Takas Ağına üye olmak ve avantajları hakkında tüm detaylara ulaşmak için tıklayın.

https://isacoturoglu.com.tr/code/ads/reklamla-kazan-baner-takas-agi.html

Bedava Reklam Sitesi Baner Takas Ağı

Bedava Reklam Sitesi Baner Takas Ağı

Bedava Reklam baner takas ağını sitemizde bir süre kullandık. Text reklam ağı ücretsiz olup eğer resim baner reklam vermek isterseniz ücretlidir.Sistemde 8 farklı baner kodu olduğu için text reklam olarak bile deneme amaçlı çok sayıda kullanan var…Detaylar için tıklayın https://isacoturoglu.com.tr/code/ads/bedava-reklam-sitesi.html

KD Reklam Takas Ağı

KD Reklam Takas Ağı

KD reklam ağına iki farklı şekilde üye onuna biliyor.Ve her üyelik şeklinde farklı baner destekleri bulunuyor.Resim ekleme özelliği bulunmuyor, yani text baner reklam desteği veriyor.
KD reklam ile ilgilenen kişi Gökhan Mete Ertürk olup kendisiyle facebookda kısa bir yazışmamız oldu.Ve sitemizde bir sayfa açarak koddostu davetiye kodları verdi.Ve bunu sitemizde yayınladık. https://isacoturoglu.com.tr/code/ads/kd-reklam-takas-agi.html

Site Kutusu Baner Takas Ağı

Site Kutusu Baner Takas Ağı

Site kutusu baner ağı  sadece 468×60 yatay baner  desteği veriyor. Diğer baner ağlarından text reklam vermek yerine resimli baner ekleme özelliği olduğu için bu ağı kullanabilirsiniz. FakatSite kutusu reklam takas ağında fazla üye olmadığını hatta pasif birbanner ağ olduğunu belirtmek isterim.
Detaylar ve baner koduna ulaşmak için tıklayın. https://isacoturoglu.com.tr/code/ads/site-kutusu-baner-takas-agi.html

Süper Reklam Baner Takas Ağı

Süper Reklam Baner Takas Ağı

Süper reklam 468×60 baner takas ağı sunuyor. Üye olmak için http://super-reklam.weebly.com tıklayıp bilgilerinizi doldurup baner takas kodunu sitenize yerleştirmeniz yeterlidir.Süper reklam takas ağına üye olan siteleri görmek için http://superrreklam.tr.gg/ tıklayıp sayfayı yenileyerek incelebilirsiniz.Sanırım bu baner takas ağı güncel değil.Üye olunan sitelere baktığımda banerleri göremedim.Ekleyip silmiş de olabilirler.Evet bir kaç site eklenmiş ama reklam kodlarını sitelerde göremedim, banerleri silmişler.Kısaca baner takas ağı aktif değil gibi gördüm.

Reklam Ver Al Baner Takas Ağı

Reklam Ver Al Baner Takas Ağı

ReklamVerAl baner ağı firması yorum kısmına link bıraktığı için ekledim.
Sadece 468×60 text baneri var.Bu özelliği ile baner takası yapmak isteyenler için dezavantaj olacaktır.Çünkü herkes 468×60 banner ekleyecek alanı olmadığı için alternatif  baner takas ağı firmalarına gitmelerine neden olacaktır. www.reklamveral.com

Uygun Reklam Baner Ağı

Uygun Reklam Baner Ağı

Uygun reklam baner ağına üye olmak için http://reklamuygun.tr.gg/ tıklayınca http://uygunreklam.weebly.com/ sitesine yönlendiriliyorsunuz.Karşınıza çıkan bölümde bilgilerinizi giriyorsunuz.Sonrasından uygun reklam tarafından sitenize eklenmesi istenen reklam baner kodu karşınıza çıkıyor.Kodu sitenizde görülen bir yere ekliyorsunuz. Uygun reklam baner ağında text reklam 230×90 gibi bir baner elde ediyorsunuz.

Sanırım fazla üye olan yok bir kaç site var onlarda da eklenmiş bir baner göremedim.Ekleyip kaldırılmış da olabilir.Bu siteyi Bedava sitem forumlarında ilan vermiş ordan fark ettim.İlerleyen zamanlarda diğer baner ağlarıyla yarışacak düzeye gelmesini ümit ediyorum.

Online Baner Editör

Baner Takas Ağı için Online Baner Editör Tavsiyesi

Evet bir tane baner editör öneriyorum, Kullanımı çok kolay ve profesyonel gibi banerler yapabilirsiniz. Sadece baner değil sosyal medya kapakları bile yapabilmenizi sağlıyor.Mesela baner editör tavsiyesi görselini bu sitede yaptım.Ve üste bulunan Baner takas ağı olan siteler hangileri görselini de bu editörde yaptım.Sizlerde çok güzel banerler yapacağınızı düşünüyorum.
Site linki www.ikomee.com/banner_maker/builder.html