Sitene Organik Yorum Getir Hit Kazan

Sitesi olanların bildiği gibi yorumlar ve daha fazla ziyaretçinin sitenizin tanınmasını ve arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlarlar. Yeni bir site açtıysanız arama motorlarında üst sıralarda çıkması için çok fazla yorum alamazsınız.Sitenize yorum yapılması bu yüzden önemli olup ve arama motorlarınca yorum alan siteleri önemsediğini hatırlatmak isteriz.
Siteye gitmek için tıklayın www.yorumgetir.com
Not: Site beklenen ilgiyi görmediği için domain ücreti yenilenmemiş durumda olup benzer site tavsiyemizi sayfa alt kısmında paylaştım.

YorumGetir Hakkında detayları okumak için tıklayın

Yorum Getir Hit Kazan

Sitenize Yorum Nasıl Alabilirsiniz?

Sitenize yorum alabilmeniz için içeriğinizin çok iyi olmalı ve ziyaretçi sitenize yorum yapmaya teşvik edici kalitede bir içeriğinizin olmasından geçiyor.Yıllar geçmesine rağmen hala sayfa yorum almaya devam eder.

organik yorumlar aramalarda üst sırada çıkmak


Sitene Organik Yorum Getir

Sitene Organik Yorum Getir Hit Kazan

Sitenizin daha fazla yorum alarak arama motorlarında üst sıralara çıkması için daha fazla çalışmalısınız.Veya karşılıklı organik yorum sitelerine üye olabilirsiniz.Bizim geçen gün karşılaştığımız yorumgetir.com sitesi tam sizin ihtiyacınıza göre olup oldukça basit ve ücretsiz hizmet veren bir algoritmaya sahip.Gelin bu siteyi biraz daha yakından tanıyalım.

www.yorumgetir.com

www.yorumgetir.com Analizi

Yorum Getir sitesinin kurucusu Ahmet Burak Odabaşı’nın web sitesi olanlar için yazdığı bir algoritma sayesinde ortaya çıkan bir projedir.Siteye üye olmak ve yorum yapmak tamamen ücretsiz olup kar amacı gütmemektedir..Bu nedenle jeton veya toplu yorum yapmak gibi özellikleri yoktur.Kısacası organik yorum sağlayan bir sitedir. Yorum yapmak için gelenler ayrıca sitenize hit de sağlamış oluyorlar.Ne gereği var forumlarda çokca yorum yapan ve ilan açan var ordan bulurum diyenleriniz olabilir.İsterseniz ikisi arasındaki farkı size kısaca izah edeyim.

Karşılıklı Yorumlaşmayı Bitiren Uygulama Çıktı Karşılıklı Yorumlaşma

Forumlarda ve gruplarda sıkça karşılıklı yorum yapacak site yöneticileri aranıyor şeklinde ilanlar görüyorsunuz.Bu hem bir zaman, hem de iki taraf arasında güven ve beklenti kayıplarına neden oluyor.Bunun yerine yorumgetir.com sitesine üye olan kişiler uyması gereken çok basit ve hoş kurallarıyla bu sorunların çoğu kökünden halledilmiş görüyorum. Karşılıklı yorumlarda sürekli forumda açılan başlığı takip etmen gerekiyor.Ve hiçbir yaptırım şansınız olmadığı için akıllarda soru işaretleri barındırmaya devam ediyor.

*Forumlarda yorum yapacak site aramak yerine yorumgetir.com da hazır yorum yapmayı bekleyenlerle zaman kazanın. *Forumlarda yorum yapacak site sahibininin güvenilir olup olmadığını araştırmakla zaman harcama! *Forumlarda yorum yapan sitelerden dönüş gelecek diye zaman harcama!

YorumGetir.Com Sitesinin Avantajları

*Yorum yazmadan yazdım diye butonu onaylayanları şikayet edebiliyorsun ve puan vermiyorsun. *Her yorum 1 puan ve 10 kelimeden az olmaması gerekiyor. *Hergün farklı bir isimle yorum yazılmalı ve 3 gün arka arkaya aynı isimle yorum yazan ceza alıyor. *Yorumlarda sitesini tanıtma ve site linkini vermesi kesinlikle yasak. *Yorumları kontrol ettikten sonra onay verdiğinizde puan karşı tarafın bakiyesine aktarılıyor.Ve kimse ile muhatap olmak durumunda kalmıyorsunuz. *Her yorum yapan aynı zamanda sitenize organik hit ve backlink kazandırmış oluyor.

Yorum getir referansları

Yorumgetir.com İnceledik ve Tavsilerimiz

*Genelde sitenize yorum yazacak kişi kendisiyle ilgili bildiği bir konu üzerine 10 kelimelik yorum yazacağı için site içi sayfa kaydetmekle uğraşmayın. *Site linkinizi yorum olarak yazmak yasak ama çoğu blogger sitesi ziyaretçilerden isim,mail ve site ismi istiyor.Mutlaka bu bilgiler kısmına site linkini belirtin.Çünkü yorumda çıkan isminize tıklayınca, ziyaretçiyi sitenize gönderiyor.Bunu da kimse size söylemez, yani backlink ve hit alıyorsunuz 😉 *Yorumgetir.com da puan biriktirmekle uğraşmayın başka birşey için kullanamazsınız.Ayrıca karşı tarafda yorum yapmalı ki sizden puan kazansın.Yoksa sistem durma noktasına gelir. *Her gün yeni yorumlar ve siteler eklendiği için sık sık siteyi ziyaret edin,Mesajları ve onay bekleyenleri onaylayın ve sirkülasyon sağlansın. *Her site puanı kadar yorum alabileceği için, gün içinde sisteme giriş yapmanız sizin için avantaj demektir. *Forumlardaki gibi günlük kaç yorum  yapılmış, kaç kullanıcı aktif olmuş raporu olabilir.

Yorum Getir Sitesi Yenilendi

Yukarıda bahsettim gibi bir çok yenilik geldi. *Sitesinde yorum getir tanıtımı yapan herkese  2 kredi veriliyor. *Referans ile üye getiren herkes üye başı 2 kredi veriliyor. *Panelde ne kadar kayıtı kullanıcı var, ne kadar yorum yazılmış gibi online bilgileri görebiliyorsunuz *İstatislik bölümünde en fazla yorum yapanlar listelenmiş. *Yapmış olduğunuz yorumların geçmişini görebiliyorsunuz *İsteğinize bağlı site engelleye biliyorsunuz *Kredi satın alınarak siteye yorum yazma ileride aktif olacakmış, şu an için sitede fiyatları belirtilmiş. Örnek Fiyat:10 KREDİ => 4.00 TL  20 KREDİ => 7.00 TL  50 KREDİ => 19.00 TL  100 KREDİ => 35.00 TL *Yukarıda sayılanlar dışında yorum getir platformu bonus puan veriyor.Yorum Getir platformunun gelişmesine katkısı ve desteği olanlar için admin tarafından özel bonus verilecekmiş. *Sitenizin yorum yapılabilmesi için sayfalarınızda yorum alanı aktif olmalıdır.

Bu Site Yorum Getir Üyesidir

yorum getir

Bu Site Yorum Getir Üyesidir Banerimiz

Yorum Getir sitesi üyeliğimizi sitemizi ziyaret eden kullanıcılara küçük ve sade bir baner ile meraklı ziyaretçilerimizin keşfetmesi için site altına sosyal medya ve sayaç bölümümüze ekledim.Umarım kısa zamanda çok fazla referans getirir. Bu Site Yorum Getir Üyesidir Aşağıya yorumlarınızı bekliyorum 

Yukarıda bahsettiğim üzere yorumgetir sitesi beklenen ilgiyi görmediği için domain ücreti ödenmediğinden kapanmış durumda olup buna benzer daha kullanışlı bir site önerisi verebilirim, kendimde kullandım tavsiye ediyorum.Aşağıda referans linkini verdiğim sitede yorum yaparak, sitelerde sörf yaparak ve diğer özellikleri kullanarak puanlar toplayabilir bu puanları istediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz veya paraya çevirip hesabınıza isteyebilirsiniz, site gayet iyi bir kullanıcı kitlesi var,

link: http://www.foreverautohits.com/?ref=1328 tıklayıp üye olmanızı öneririm.

Google 1 Sayfada Çıkmak

GOOGLE 1. SAYFADA ÇIKMAK

Google 1. sayfada çıkmak için kendi denediğim ve çok başarılı sonuçlar aldığım ve bir çok web sitesinde olmayan o çok özel detayları sizlerle de paylaşıyorum.Detaylar için şu linke tıklayabilirsiniz.
https://isacoturoglu.com.tr/code/google-1-sayfada-cikmak.html