Geçtiğimiz günlerde  düzenlenen Başkentte Ağrı Tanıtım Günlerinde Doğubeyazıt ilçesi standında kurulmuş olan Sedirler ( Divan veya Şark Köşesi diye de adlandırılıyor) ziyaretçiler tarafından çok beğenildi. Doğubeyazıt sedirleri görünüşü kadar konforuyla da dikkat çektiğini söyleyebilirim.

Doğubeyazıt Şark Köşesi Sedir Modelleri

Doğubeyazıt Şark Köşesi Sedir Modelleri
Türk halkına has bir mekân tarzı olan şark köşesi son yıllarda evlerde kafelerde restoranlarda oldukça fazla yer almaya başladı. Şark köşesi takımları odanın kenar kısmına ya sedir ya da minderlerden oluşan bir bölüm oluşturularak yerleştirilebilir. Şark köşesinin aksesuarları denince Nargile, testi, duvar halısı, bakır güğüm, eski silahlar eski el işleme kilimler, siniler gibi objeler akla gelir. Fakat günümüzde şark köşeleri daha modern yapıya ulaşmıştır.

Sedir imalatı Türkiye’nin her yerinde yapılan mobilya şekli değildir. Herkesin farklı bir mobilya zevki vardır. Sedir ve şark köşesi modelleri genellikle belli insanlar tarafından kullanılan özgün bir tarzı olan eşyalardır. İmalatında gürgen ve kayın ağaçları kullanılmaktadır. Ankara Şark köşesi ve sedirler tamamen özgün mobilyalardır. İnternet üzerinden de şark köşesi satın alabilirsiniz.

Doğubeyazıt Şark Köşesi Sedir Modelleri

Doğubeyazıt Şark Köşesi Sedir Modelleri

Ankara Şark köşesi alırken işçilik ve ürün hakkında yakından bilgi almalısınız. Sedir / şark köşesi fiyatları da kalitelerine göre oldukça uygundur. Şark köşesi bir tarzdır, yaşam şeklidir. Herkes bu tarzı beğenmeyebilir. Çünkü şark köşeleri tamamen kültür ile alakalı bir dekor şeklidir. Herkesin dekor anlayışının farklı olması gayet normaldir. Doğu kültürünün ev dekorasyonlarında görmek isteyenlerinin tercihlerinden biri olan şark köşeleri ev dekorasyonunda farklı tarzlar yaratmak isteyenlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Yakın dostlarla keyifli sohbetlerin yapılacağı rahat oturma imkânını misafirlerimize yaşatabiliriz.

Doğubeyazıt Şark Köşesi Sedir Modelleri

Piri Reis  Şark Köşesi Modelleri

Misafirlerimizi otantik mekânda ağırlamak istiyorsak evimizin bir odasını şark odası olarak döşeye bilirsiniz. Adından da anlaşılacağı gibi doğu kültürünün bir parçası olan şark köşeleri artık batıdaki modern şehirlerde de bulabiliyoruz. Günümüzde kafelerde şark köşelerine rastlamak mümkündür. Çoğu kafelerde mutlaka bir köşesini Ankara şark köşesi olarak ayırıyor.

Doğubeyazıt Şark Köşesi Sedir Modelleri

Doğubeyazıt Şark Köşesi Sedir Modelleri

Doğubeyazıt Şark Köşesi Sedir Modelleri

Doğubeyazıt Şark Köşesi Sedir Modelleri

Doğubeyazıt Şark Köşesi Sedir Modelleri

Avrasya Kargo

Şark Köşesini yurt dışından sipariş vermek isteyen gurbetçilerimiz ihracat ve gümrük işlemleri için Avrasya Kargodan fiyat teklifi almayı unutmayın.(Sitemize özel indirim kodu veriyor)  https://isacoturoglu.com.tr/sale/msk-gumruk-musavirligi-indirim-kodu.html

AVRASYA KARGO İLETİŞİM BİLGİLERİ

+90 850 550 25 06
+90 533 692 1990
www.mskturkey.net
www.gumrukmusaviri.net
www.avrasyakargo.com

2. AÄ ?? rÄ ± TanÄ ± tÄ ± m Günleri 2019

AĞRI TANITIM GÜNLERİ 2019

https://isacoturoglu.com.tr/akm-fuar/2-agri-tanitim-gunleri-2019.html

AĞRI ALADAĞ BALI - SÜRMELİ BAL

AĞRI ALADAĞ BALI – SÜRMELİ BAL

https://isacoturoglu.com.tr/genel/bal/agri-aladag-bali-aydin-zeki-surmeli-bal.html

kıtlama şeker

Kıtlama Şeker Nedir? Kıtlama Şekerin Hikayesi?

https://isacoturoglu.com.tr/gezi/kitlama-seker-nedir-kitlama-sekerin-hikayesi.html

Abdigor Köftesi Tarihi ve Hikayesi

Türkiye’nin En Büyük Köftesi “Abdigor Köfte” Nasıl Ortaya Çıktı?

https://isacoturoglu.com.tr/yorum/abdigor-koftesi-tarihi-ve-hikayesi.html

İshak Paşa Sarayı

İshak Paşa Sarayı Hakkında Çok Kısa Bilgiler

https://isacoturoglu.com.tr/gezi/ishak-pasa-sarayi-hakkinda-cok-kisa-bilgiler.html