ILGAZ DAĞI YENİ REKLAM SLOGANI

Ilgaz dağı Başkente 2 saat mesafede olup, yeterince tanıtılamadığı için olsa gerek fazla bilinmiyor.Çankırı Valiliğinin 2012 yılında özellikle Başkent Ankara’ya kışın gelmesiyle bilbordlarda reklam sloganını çokça görür olduk.Gayet yerinde ve güzel bir proje olmuş.

Ilgaz Dağı Yeni Reklam Baneri Ankara Sokaklarında

Ilgaz Dağı Yeni Reklam Sloganı Ankara Sokaklarında

Aşağıda görmüş olduğunuz Ilgaz Dağı reklam afişi Ankara sokaklarını süslemişti.
Reklam afişi bir kaç farklı formatta yapılarak, farkındalık oluşturulması sağlanmış.

Ilgaz Dağı Yeni Reklam Baneri Ankara Sokaklarında

Ilgaz Dağı Yeni Reklam Baneri Ankara Sokaklarında

Kış aylarında web sitemde en fazla tıklanan sayfalarına yerleştirdiğim Ilgaz Dağı reklam banerlerini aşağıda yayınlıyorum.

Ilgaz Dağı reklam banerleri Ilgaz Dağı reklam banerleri

Bloğumda buna benzer çalışmaları Bize Destek Olun bölümünde yer veriyorum.

“Ilgaz Dağı Başkente 2 saat Uzaklıkta” Reklam Konsepti

Çankırı Valiliğince başlatılan ve Ilgaz Yıldıztepe tanıtımına yönelik çalışmalar kapsamında 2012 yılında, Başkent Ankara’nın ana arterlerindeki reklam panolarına asılan afişler ile kış turizmi için önemli bir atak yapılmıştı.

Bilboardlara, megalightlara ve otobüslerin ve minibüslerin arkalarına olmak üzere 149 noktaya asılan afişler sonrası olumlu etkileşimler olmuştu.
Ilgaz Dağının Tanıtılması Hakkındaki Görüşlerimiz

Ilgaz Dağının Tanıtılması Hakkındaki Görüşlerimiz

Sadece reklam yapmak yeterli olmadığı kanaatindeyim. Örneğin sadece kayak yapmak için değil başka amaçlarla da Ilgaz dağının konuşuluyor olması gerekir.Örneğin bir çeşit yarışma düzene bilir. En iyi Ilgaz dağında tatil konulu fotoğraf veya kısa metrajlı film yarışması gibi. İnternette Ilgaz dağı hakkında bilgilerin çok sınırlı olduğunu görüyorum.

Ilgaz dağının tanıtımı için özellikle de google da ön plana çıkması için makale, resimler ve videolardan oluşan özgün içerikler oluşturulması ve çoğaltılması gerekir. Gerekirse oteller bir araya gelip özgün içerik yazan bloggerleri davet ederek gezdirip gördüklerini bloglarında yazıya dökerek anlatması şekilde kapsamlı ve güzel bir proje hazırlana bilir.

Çünkü kayak yapmaya gidenlerin çoğu tatile gitmeden ön bir araştırma yapıp gidiyor.İnternette yazılanlar bu yüzden önem arz ediyor.Blog yazanların yorumları ve anlatımlarının akıcı oluşuyla ziyaretçiye ciddi anlamda fikir verip tavsiye niteliği taşıyor. Böylece bir çok firmayı ve kış sporu yapan tesisi geride bırakarak hedeflediğiniz ziyaretçi kitlesine ulaşılabilir.

Konuyla ilgili diğer sayfalarımız
Ilgaz Dağındaki Oteller Hangileri

ILGAZ DAĞINDAKİ OTELLER HANGİLERİ?

https://isacoturoglu.com.tr/gezi/ilgaz-dagindaki-oteller.html

isacotur ADS reklam baneri takas ağı

isacotur ADS Reklam Baneri Takas Ağı

2018 yazı ortalarından itibaren Türkiye’de faaliyet gösteren hiç bir reklam takas ağı kalmadı, bu yüzden bizde web sitemizin açılmasında bir çok emeği olan Kadir Kaya’dan rica ettik, web sitemize ve güzel bir proje kazandırma girişiminde bulundu, ortaya harika tam otomatik bir reklam takas ağı projesi çıktı.Detaylar için buraya tıklayın. https://isacoturoglu.com.tr/isacotur-ads-reklam-takas-agi

Reklam Banerleri Çalışmalarımız

Reklam Banerleri Çalışmalarımız

https://isacoturoglu.com.tr/code/ads/reklam-baneri-calismalarim.html

Kapanan Baner Takas Ağları

Kapanan Baner Takas Ağları

https://isacoturoglu.com.tr/code/ads/banner-reklam-takas-aglari.html