isacotur ADS reklam baneri takas ağı

İsacotur ADS Reklam Takas Ağı

2018 yazı ortalarından itibaren Türkiye’de Faaliyet gösteren hiç  reklam takas ağı kalmadı, bu yüzden bizde web sitemizin açılmasında bir çok emeği olan Kadir Kayadan rica ettik, güzel bir kodlama projesiyle ortaya harika tam otomatik Bir Reklam takas ağı projesi  BETA Sürümü çıktı. Bir çok reklam takas ağları orta çıkıyor, sonra 1 /2 yıl içinde silinip gidiyor.Bu projenin hakkettiği yeri ve ilgiyi almasını dileyerek herkese hayırlı olsun diyorum.
İsacotur ADS Reklam Takas Ağına 2 Çeşit Kayıt Var

İsacotur ADS Reklam Takas Ağına 2 Çeşit Kayıt Var

Reklam ağımıza takas tr.gg, blogspot, Blogcu, Tumblr gibi uzantısı siteyi siteler Alt alan  olarak ayrı bir bölümde kendi içinde reklamları yayınlanacak.Diğer com net, bilgi, com.tr gibi siteler de kendi içinde reklamları yayınlanacak.Reklamları iki bölüme ayırmamızın sebebi eski böyle Baner Ağlarının olduğu baner ağlarına com uzantılı sitesi sahipleri pek sıcak bakmadıkları için katılım az oluyordu.Böylece reklam takas ağina katılım artırmak adına önemli adımı aştık.Hatta şöyle bir durum var, alt alan bir sitenin hiti iyi ise bunu değerlendirip, com uzantılı sitelerin olduğu bölüme aktarıp reklamları bu bölümde yayınlanabilecek.Yani kayıt olurken 1 üyelik ile birden fazla siteyi sisteme ekleyebilirsiniz ve her site için sadece 4 baner eklenebiliyor.

İsacotur ADS Reklam Takas Ağı Reklam Baner Formatları

İsacotur ADS Reklam Takas Ağı Reklam Baner Formatları

Reklam takas ağımızda tr çok tercih edilen reklam boyutlarını kullanmaya karar verdik radikal bir karar ile ettik 125×125 boyutunda reklam banerini ağımıza dahil etmedik , çünkü boyut olarak çok küçük olmasından dolayı böyle bir karar aldık.

Kare baner olarak da bilinen 300×250 reklam kodu bir çok sitenin temasına büyük geldiği için 250×250 reklam formatını kullanacağız.Siz banerinizi 300×250 boyutunda ekleseniz bile sistem onu otomatik olarak 250×250 baner boyutuna dönüştürecek.

Ve dikey reklam baneri olarak 160×600 boyutunu tercih ettik ve 120×600 boyutunda eklediğiniz reklam banerlerinizi 160×600 boyutuna otomatik dönüştürecek .

Kısaca Baner Ağımızda kullanılan baner boyutları; 468×60  728×90  160×600   250×250

İsacotur ADS Reklam Takas Ağı SSL Uyumlu

İsacotur ADS Reklam Takas Ağı SSL Uyumlu

SSL hemen herkes bilir, reklam takas ağ sunucusu da SSL uyumlu olarak hizmet düşer .

İsacotur ADS Reklam Takas Ağında Yorumlaşma

İsacotur ADS Reklam Takas Ağında Yorumlaşma

Reklam takas ağımızda kendi içinde chat yapabileceği gibi bir özellik var, bir çeşit forum panel gibi düşünebilirsiniz. Proflinizde yapacağınız ayarlama ile daha fazla kitleye ulaşabilirsiniz.

İsacotur ADS Reklam Takas Ağı grafik analizi

İsacotur ADS Reklam Takas Ağı Grafik Analizi

Reklam takas ağından en güzel yönüyse çok basit, sadece sadece ettik başarılı bir şekilde anlaşılır analizlere ulaşıp, grafik raporu şeklinde yayınlanan reklamların etkileşimini inceleyebilirsiniz.

DEVAM EDECEK …

BETA Sürümü yayınlanınca buraya eklenecek