Otomatik Hit Arttırma Sitesi ForeverAutoHits Nasıl Kullanılır?

Son yılların en başarılı otomatik hit artırma sitelerinden birisi olan ForeverAutoHits hakkında tüm detayları sizlerle bu yazımızda paylaşıyorum.ForeverAutoHits sadece bir hit sitesi değil aynı zamanda içindeki seçenekleriyle birlikte sitenizi alexa sıralamasında ön sıralara yükselmenize de (rakip otomatik sitelere göre) avantaj sağlıyor.Bizim yaklaşık 2 yıldır kullandığımız ForeverAutoHits hakkındaki deneyimlerimizi aşağıda sizlerle paylaşıyorum.

ForeverAutoHits Davet Linkimiz

Referans Linkimizle üye olmak için: http://www.foreverautohits.com/?ref=1328 

ForeverAutoHits Günlük Bonus Nasıl Alınır?

ForeverAutoHits Günlük Bonus Nasıl Alınır?

ForeverAutoHits sitesinde yenilikler her gün artmaya devam ediyor. 10 adet site sörfü yapınca Günlük Bonus kısmından VİP üyeyseniz 1000 Altın puan kazanabiliyorsunuz.Eğer VİP üye değilseniz şu yöntemi yaparak 2 katı altın alabiliyorsunuz. FAH puan kısmına tıklayıp her yaptığınız işlemden elde edilen altınları saatlik VİP üyeliğe çevirin ve sonra günlük bonusu alın. Ayrıca arkadaşlarınızı bu siteye ref linkiniz ile davet ederseniz bizim gibi onların her sörf işleminden kazandıkları altın puanların %30 sana gönderiyor.Bu uygulama Kasım 2019’da aktif olarak denedim sonuçları inanılmaz güzel hiç bir işlem yapmadan sürekli altın puanlarım artmaya başladı.Sizde bizim gibi aktif kullanıcıları davet ederseniz (diğer siteleri kullanan tanıdıklarınızdan) kısa sürede puan toplayabilirsiniz.

ForeverAutoHits VİP Üyelik Kupon Kodu

ForeverAutoHits VİP Üyelik Kupon Kodu

ForeverAutoHits sitesini güncel kullanırsanız, Admin tarafından size vip kupon kodu gönderiyor, biz eski üye olduğumuz için bize sık sık geliyor.Vip kupon kullanmanız için en az 10 adet web sitesi sörfü yapmanız gerekiyor.Vip üye olunca daha fazla puan kazanıyorsunuz, bu yüzden vip üyeliğe geçmenizi öneririm.

ForeverAutoHits Hızlıca Puan Toplamak İçin

ForeverAutoHits Hızlıca Puan Toplamak İçin

ForeverAutoHits sitesinden hızlıca puan toplamak için şu sıralar en kolay yöntem sitenin üst bölümünde bulunan YORUMLAŞMA sekmesinden puan toplayabilirsiniz, tabi burada normal üye veya vip üyeliğe göre kazanacağınız puanlar değişiyor.Bu yüzden ForeverAutoHits sitesinde ilk önceliğiniz vip üyeliğe geçmek olmalı.

 

ForeverAutoHits ile Youtbe Abone ve Video Kasmak

ForeverAutoHits ile Youtbe Abone ve Video Kasmak

Eskiden web sitelerine başarılı şekilde trafik ve yorum yollayan  ForeverAutoHits sitesinin yeni uygulaması son zamanların Youtube Video İzlenme Sayısını Arttırma Yöntemleri içinde en başarılısı olduğunu belirtmek isterim.2019 Ağustos ayında Youube Abone Ol ve Youtube Video Beğeni gibi özellikler ekleyerek oldukça önemli adımlar attı.Ve video kasmak isteye arkadaşlar 10-15 dakika gibi uzun videolar ekleyebiliyor.Bizim en çok dikkatimizi çeken kısmı ise yeni sekme açıp videoları youtube kendi sayfasında oynatması çok güzel bir düşünce olmuş.

Foreverautohits Youtube Viewer

Foreverautohits Youtube Viewer

ForeverAutoHits sitesi ile video sörf yaparak youtube gelirlerinde en az 2 katı reklam gelirleri kazanabileceğinizi hatırlatmak isterim ben bir ara test ettim, başarılı sonuçlar aldım sizde alabilirsiniz, tabi sörf yapanlarda reklam engelleyici kullanmıyorsa…

Son zamanlarda youtube 4000 saat izleme kasmak için bir çok site ve uygulama çıktı, ama  ForeverAutoHits sitesi gibi başarılısına rastlamadım.Bir çok siteden sitenize trafik veya videolarınıza izleme gönderebilirsiniz, fakat dikkat etmeniz gereken şey, özellikle youtube izlemelerinde ertesi gün izlemelerinizin silinmemesi konusu var,  ForeverAutoHits sitesi bunu normal kullanıcı yapıyormuş gibi internet tarayıcısında yeni sekme açarak yapması diğer rakiplerine açık ara fark attığını söyleyebilirim.

Seydi Altındağlı Kimdir?

Seydi Altındağlı Kimdir?

ForeverAutoHits sitesinin kurusucu olan Seydi Altındağlı, sosyal medya desteği, sms gönderim hizmetleri, web sitesi kurulumu gibi bir çok alanda faaliyet gösteren çalışmaları oldu. Seydi Altındağlı, 04.08.1976 tarihinden Bolu’da dünyaya geldi, Bolu İzzet Baysal Üniversitesi İşletme Bölümünde Önlisans yaptı, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde Lisans eğitimini tamamlayarak 2009 yılında mezun oldu.Seydi Altındağlı, evli ve 4 çocuk babası olup halen İstanbul’da iş yaşamına devam ediyor.

 

Özer Organik Hit ile Otomatik Hit Arttırma Sitesi

Özer Organik Hit ile Otomatik Hit Arttırma Sitesi

Özer Organik Hit ile sitenize hit göndermek veya Youtube video izleme kasmak çok kolay diyebiliriz. Elinizde boş bir bilgisayar varsa aşağıdaki linkten üye olup sitenin içinde bulunan küçük yazılım var onları pc ye kuruyorsunuz. Gece uyurken veya pc boş olduğu zamanlarda bu programları çalıştırarak youtube video izleme kasabilirsiniz. Ayrıca web sitenize de ziyaretçi gönderebilirsiniz.Bir çok youtube kullanıcısı bu site ile 4000 saat izlemeyi 2, 3 haftada tamamladıklarını söylüyorlar.Son yazılım güncelemesiyle artık gmail hesabınız açıkken üye olabiliyorsunuz.

Bu siteyi kullanacak arkadaşlar günlük en fazla 10 adet youtube videosu ekleyebiliyor ve 24 saat sonra bunları silip başka video eklemesi gerekiyor, en son eklediği videoyu sanırım 1 hafta veya 10 gün sonra eklemenizi öneriyorlar yoksa youtube izlemeleri yazılanlara göre saymadığını (admin yazmış).

Bir de bu sitenin mobil uygulaması var biz onu kullanıyoruz puan toplarken sizde google play dan indirip kurabilirsiniz.Ve aşağıdaki referans linkiyle üye olu bize destek olabilirsiniz.Yukarıdaki sitelerde olduğu gibi bu sitede de referans linkiyle üye olup günlük 1000 puan toplarsanız sizi davet edenlere hediye puan veriyor.  https://www.ozerorganikhit.com/login.php?ref=535

Özer Organik Hit ile Youtube İzleme Kasmak ve rakip videolar arasından sıyrılarak önerilen videolar arasına girmek için videoyu eklerken youtube anahtar kelime ile sizin videonuzu izlettirebiliyorsunuz, bu güne kadar hiç bir youtube izleme kasma sitesinde böyle bir özellikle karşılaşmadım, büyük avantaj olduğunu belirtmek isterim.Eğer web siteniz varsa google aramalarda aynı yönetimi yapabilirsiniz

Ücretsiz BackLink Kazanmak

Ücretsiz BackLink Alma Siteleri

https://isacoturoglu.com.tr/code/ucretsiz-backlink-kazanmak.html

Otomatik Backlink Oluşturma Siteleri

Otomatik Backlink Oluşturma Siteleri

isacoturoglu.com.tr/code/otomatik-backlink-olusturma-siteleri.html

Hit kazanma yolları nelerdir

Hit Artırma Yolları Nelerdir?

isacoturoglu.com.tr/code/hit-kazanma-yollari-nelerdir.html

Google 1 Sayfada Çıkmak

GOOGLE 1. SAYFADA ÇIKMAK

Google 1. sayfada çıkmak için kendi denediğim ve çok başarılı sonuçlar aldığım ve bir çok web sitesinde olmayan o çok özel detayları sizlerle de paylaşıyorum.Detaylar için şu linke tıklayabilirsiniz.
https://isacoturoglu.com.tr/code/google-1-sayfada-cikmak.html

isacotur ADS Ücretsiz Reklam Takası Yayında

isacotur ADS Ücretsiz Reklam Takası Yayında

https://isacoturoglu.com.tr/isacotur-ads-reklam-takas-agi

İsa cotur Blog Kimdir?
Takip Edin
Latest posts by İsa cotur Blog Kimdir? (see all)