Youtube İzleme ve Otomatik Hit Arttırma Sitesi ForeverAutoHits Nasıl Kullanılır?

Son yılların en başarılı youtube izleme ve otomatik hit artırma sitelerinden birisi olan ForeverAutoHits hakkında tüm detayları sizlerle bu yazımızda paylaşıyorum. ForeverAutoHits sadece bir hit sitesi değil aynı zamanda içindeki seçenekleriyle birlikte sitenizi alexa sıralamasında ön sıralara yükselmenize de (rakip otomatik sitelere göre) avantaj sağlıyor.Son zamanlarda youtube izleme ve 4000 saat doldurmak isteyenlerinde tercih ettiği ForeverAutoHits biz yaklaşık 2 yıldır kullandık ve burada deneyimlerimizi  sizlerle paylaşıyorum.

ForeverAutoHits Günlük Bonus Nasıl Alınır?

Forever Auto Hits Davet Linkimiz

http://www.foreverautohits.com/?ref=1328 

 

ForeverAutoHits Günlük Bonus Nasıl Alınır?

ForeverAutoHits Günlük Bonus Nasıl Alınır?

10 adet site sörf yapınca Günlük Bonus kısmından VİP üyeyseniz 1000 Altın puan kazanabiliyorsunuz.Eğer VİP üye değilseniz şu yöntemi yaparak 2 katı altın alabiliyorsunuz. FAH puan kısmına tıklayıp her yaptığınız işlemden elde edilen altınları saatlik VİP üyeliğe çevirin ve sonra günlük bonusu alın. Ayrıca arkadaşlarınızı bu siteye ref linkiniz ile davet ederseniz bizim gibi onların her sörf işleminden kazandıkları altın puanların %30 sana gönderiyor.Bu uygulama Kasım 2019’da aktif olarak denedim sonuçları inanılmaz güzel hiç bir işlem yapmadan sürekli altın puanlarım artmaya başladı.Sizde bizim gibi aktif kullanıcıları davet ederseniz (diğer siteleri kullanan tanıdıklarınızdan) kısa sürede puan toplayabilirsiniz.

ForeverAutoHits VİP Üyelik Kupon Kodu

ForeverAutoHits VİP Üyelik Kupon Kodu

ForeverAutoHits sitesini güncel kullanırsanız, Admin tarafından size vip kupon kodu gönderiyor, biz eski üye olduğumuz için bize sık sık geliyor.Vip kupon kullanmanız için en az 10 adet web sitesi sörfü yapmanız gerekiyor.Vip üye olunca daha fazla puan kazanıyorsunuz, bu yüzden vip üyeliğe geçmenizi öneririm.

ForeverAutoHits Hızlıca Puan Toplamak İçin

ForeverAutoHits Hızlıca Puan Toplamak İçin

ForeverAutoHits sitesinden hızlıca puan toplamak için şu sıralar en kolay yöntem sitenin üst bölümünde bulunan YORUM YAP sekmesinden işlemleri yaparak puan toplayabilirsiniz. Videolara beğeni ve abone olarak da puanlarınızı artırabilirsiniz.

ForeverAutoHits ile Youtbe Abone ve Video Kasmak

ForeverAutoHits ile Youtube 4000 Saat Video İzleme Artırmak

ForeverAutoHits sitesinin yeni uygulamasıyla Youtube Video İzlenme Sayısını Arttırma kısmına 15 dakika gibi uzun videolar ekleyebiliyor.En çok dikkatimizi çeken kısmı ise yeni sekme açıp videoları youtube sayfasında oynatması çok güzel bir düşünce olmuş.

Foreverautohits Youtube Viewer

Foreverautohits Youtube Viewer

Son zamanlarda youtube 4000 saat izleme kasmak için bir çok site ve uygulama çıktı, ama  ForeverAutoHits sitesi gibi başarılısına rastlamadım.Bir çok siteden sitenize trafik veya videolarınıza izleme gönderebilirsiniz, fakat dikkat etmeniz gereken şey, özellikle youtube izlemelerinde ertesi gün izlemelerinizin silinmemesi konusu var,  ForeverAutoHits sitesi bunu normal kullanıcı yapıyormuş gibi internet tarayıcısında yeni sekme açarak yapması diğer rakiplerine açık ara fark attığını söyleyebilirim.

Foreverautohits Hediye Çekilişi

Foreverautohits Hediye Çekilişi

ForeverAutoHits sitesi her 30 adet web sitesi sörf etkinliğine 1 çekiliş, youtube her 10 video etkinliğine 1 çekiliş hakkı veriyor, ayrıca her yaptığınız işlemden FAH puanlarda topluyorsunuz, bunu da VİP üyelik için kullanabilirsiniz.

Foreverautohits Hediye Çekilişi

Seydi Altındağlı Kimdir?

Seydi Altındağlı Kimdir?

ForeverAutoHits sitesinin kurusucu olan Seydi Altındağlı, sosyal medya desteği, sms gönderim hizmetleri, web sitesi kurulumu gibi bir çok alanda faaliyet gösteren çalışmaları oldu. Seydi Altındağlı, 04.08.1976 tarihinden Bolu’da dünyaya geldi, Bolu İzzet Baysal Üniversitesi İşletme Bölümünde Önlisans yaptı, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde Lisans eğitimini tamamlayarak 2009 yılında mezun oldu.Seydi Altındağlı, evli ve 4 çocuk babası olup halen İstanbul’da iş yaşamına devam ediyor.

YouTube Abone Kasma Siteleri 2020

YouTube Abone Kasma Siteleri 2020

https://isacoturoglu.com.tr/code/youtube-abone-kasma.html

Ücretsiz BackLink Kazanmak

Ücretsiz BackLink Alma Siteleri

https://isacoturoglu.com.tr/code/ucretsiz-backlink-kazanmak.html

Otomatik Backlink Oluşturma Siteleri

Otomatik Backlink Oluşturma Siteleri

isacoturoglu.com.tr/code/otomatik-backlink-olusturma-siteleri.html

Hit kazanma yolları nelerdir

Hit Artırma Yolları Nelerdir?

isacoturoglu.com.tr/code/hit-kazanma-yollari-nelerdir.html

Google 1 Sayfada Çıkmak

GOOGLE 1. SAYFADA ÇIKMAK

Google 1. sayfada çıkmak için kendi denediğim ve çok başarılı sonuçlar aldığım ve bir çok web sitesinde olmayan o çok özel detayları sizlerle de paylaşıyorum.Detaylar için şu linke tıklayabilirsiniz.
https://isacoturoglu.com.tr/code/google-1-sayfada-cikmak.html

isacotur ADS Ücretsiz Reklam Takası Yayında

isacotur ADS Ücretsiz Reklam Takası Yayında

https://isacoturoglu.com.tr/isacotur-ads-reklam-takas-agi