Ücretsiz BackLink Alma Siteleri

Ücretsiz Backlink almanın bir çok yolu vardır.Kısaca BACKLİNK demek web sitenizin linkinin başka sitelerde yayınlaması demek. Temel mantığı ise bir site diğer bir siteye link veriyorsa bu site iyi bir sitedir. Kötü olan bi siteye kimse link vermek istemez! İşte bu yüzden Backlink alırken site oteritesi çok iyi olan sitelerden link almak google gibi arama motorlarının gözünde büyük önem taşıyor.Aşağıda sizlere ücretsiz backlink alabileceğiniz kendimizinde kullandığı kaliteli siteleri bir araya topladım.

Sosyal medya uygulamalarının tamamı (Facebook, Twitter, İnstagram, Youtube …) birer ücretsiz backlink kaynağıdır.

Otomatik Backlink Oluşturma Siteleri

1.Otomatik Backlink Göndermek

Aynı anda sitenizi botlar aracığıyla otomatik olarak yüzlerce siteye backlink gönderebilirsiniz, bu konuda internette bir çok site eklentisi var, aşağıda biz sizlere fikir vermesi için bir göresel paylaştık. Daha fazla bilgi için isacoturoglu.com.tr/code/otomatik-backlink-olusturma-siteleri.html

Ücretsiz Otomatik Backlink Göndermek

 

Forum Sitelerinden Ücretsiz Backlink Almak

2.Forum Sitelerinden Ücretsiz Backlink Almak

Bir çok forum sitelerine üye olarak profil ve forum imzası kısımlarını düzgünce doldurup, forumda güncel paylaşımlara yorum yaparak profilinize ve ve sitenize trafik çekebilirsiniz.Forumda profil kısmına sitenizin linkini ekleyerek ücretsiz backlink almış olursunuz.Sizlere fikir vermesi aşağıda bir görsel paylaştım.

Görünüm Org Sitesi ile Youtube Abone Kasmak

 

POPÜLER FORUM BACKLİNK SİTELERİNE ÖRNEKLER:

https://www.r10.net/

https://wmaraci.com/

https://xturk.com/

https://medium.com/

https://wmprotr.com/

http://forum.gorunum.mobi/

https://www.bedava-sitem.com/forum/

Pirepin ile Ücretsiz Backlink Almak

3. Pirepin ile Ücretsiz Backlink Almak

Bu site Seydi Altındağlı’ya ait olup buna benzer başka projeleri de var, https://pirepin.com/ sitesine çok hızlı şekilde üye olup, sitenizdeki bir yazının linkini burada kolayca paylaşarak backlink alabilirsiniz. Diğer projesi olan ForeverAutoHits sitesi ücretsiz, sınırsız ziyaretçi, youtube izleme artırma desteği sunuyor. Konu hakkındaki detaylı bilgiye https://isacoturoglu.com.tr/code/youtube-abone-kasma.html sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Siteni Linkcin Dizine Ekle, LinkCin ile Ücretsiz Backlink Almak

4. LinkCin ile Ücretsiz Backlink Almak

https://www.linkcin.com/ sitesi son zamanların popüler backlink dizin sitesi arasında olup aynı zamanda firma bilgilerinizi girerek bir çeşit kartvizit gibi işlem sağlıyor.LinkCin sitesi kısaca site tanıtımı, firma tanıtımı, olarak da kullanılan ve doğal backlink kaynağı olarak düşünebilirsiniz.Her site için bir üyeliğe gerek yoktur, tek bir üyelik ile dilediğiniz kadar sitenin bilgilerini kaydedebilirsiniz.

 

Yetita Dizin ile Ücretsiz Backlink Almak

5. Yetita Dizin ile Ücretsiz Backlink Almak

Yetita yerli mini bir arama motoru olup, aşağıda linklerini verdiğim yerlere sitelerinizi ekleyerek kaliteli backlinkler alabilirsiniz.https://www.yetita.com/rehber/ sitesi eklemesi çok kolay ve kaliteli Türkçe dizin sitesi olup, üye girişini ücretsiz yaparak web sitenizi ve firma bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.

Yerli Arama Motoru Yetita Destek Verenlere Ekletin
Yetita Yerli Arama Motoruna Destek Verenlere Site Linki Ekleyerek Backlink Almak
Web sitenizi Yetita Dizin haricinde DESTEK VERENLER BÖLÜMÜ kısmına eklemek için yapmanız gereken işlem çok basit olup yukarıdaki görseli sitenize ekleyin yönlendirmeyi www.yetita.com adresine link verin, sonra info@yetita.com adresine destek verdiğiniz site bilgilerini maili gönderin.Böylece yetita’nın destek verenler bölümünde web siteniz ücretsiz yayınlansın, detaylar için tıklayın www.yetita.com/destek-verenler/Yetita hakkında web sitemizde daha kapsamlı yazımızı aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://isacoturoglu.com.tr/code/ads/yatirim-tesviki-alan-turkiyenin-en-populer-dizini-yetita-yenilendi.html

Acaba Kim ile Ücretsiz Backlink Almak

6. Acaba Kim ile Ücretsiz Backlink Almak

Acaba kim sitesi kişilere ait biyoğrafilerin bulunduğu bir site olup profil kısmına sosyal medya hesaplarınızı ve site linkinizi bırakma imkanı sunan yeni bir site olup oldukça başarı diyebilirim.Sizde https://acabakim.com/ sitesine üye olup biyoğrafinizi bırakarak ücretsiz backlink alabilirsiniz.

 

ModaSky ile Ücretsiz Backlink Almak

7. ModaSky ile Ücretsiz Backlink Almak

ModaSky istesi Türkiye’nin sosyal medya fenomenleri bir araya getirmek amacıyla kurulan bir sitedir.Bu sitede günlük paylaşımlar yapabilirsiniz ve sitenize de backlink çıkışı yapma imkanı sunuyor.Kısaca sitenizdeki bir yazının kısa bir kısmını burada alıntılayabilirsiniz. https://www.modasky.net/isacoturlog

Misafir Yazar Olarak Ücretsiz Backlink Almak

8. Misafir Yazar Olarak Ücretsiz Backlink Almak

Bloggerler arasında çokça yapılan misafir yazar olarak başka bloglarda yazılar yazarak kendi sitenize uzun dönem için backlink alabilirsiniz.Bunun için Bloğu olan bir arkadaşınıza misafir yazar olmayı teklif edebilirsiniz.

Otomatik Hit Arttırma Sitesi ForeverAutoHits Nasıl Kullanılır?

Otomatik Hit Arttırma Sitesi ForeverAutoHits Nasıl Kullanılır?

https://isacoturoglu.com.tr/code/otomatik-hit-arttirma-sitesi-foreverautohits.html

Otomatik Backlink Oluşturma Siteleri

Otomatik Backlink Oluşturma Siteleri

isacoturoglu.com.tr/code/otomatik-backlink-olusturma-siteleri.html

TrustRank nedir ?

TrustRank Nedir?

isacoturoglu.com.tr/code/trustrank-degerini-yukseltme.html

Hit kazanma yolları nelerdir

Hit Artırma Yolları Nelerdir?

isacoturoglu.com.tr/code/hit-kazanma-yollari-nelerdir.html

ReklaMap Reklam Yarışması

ReklaMap Reklam Yarışması Başladı

isacoturoglu.com.tr/code/ads/siradisi-reklam-yarismasi-basladi.html

Google 1 Sayfada Çıkmak

GOOGLE 1. SAYFADA ÇIKMAK

Google 1. sayfada çıkmak için kendi denediğim ve çok başarılı sonuçlar aldığım ve bir çok web sitesinde olmayan o çok özel detayları sizlerle de paylaşıyorum.Detaylar için şu linke tıklayabilirsiniz.
https://isacoturoglu.com.tr/code/google-1-sayfada-cikmak.html