Ücretsiz BackLink Nasıl Kazanılır?

En kolay yolu Toplist sitelerine üye olarak bedava backlink alabilirsiniz.Sizin için backlink biraz izah etme isterim. Sitenizden başka sitelere link vermedir. Temel mantığı ise bir site diğer bir siteye link veriyorsa bu site iyi bir sitedir. Kötü olan bi siteye kimse link vermek istemez!

BackLink Nedir?

Bundan dolayı PageRank değerinizin yükselmesindeki en önemli şeylerden birisidir. Ve PageRank yüksek olan siteden link almanızı bu yüzden tavsiye edilmektedir.Tabi PageRank artık tarih olduğu için yerini TrustRank aldı.
TrustRank nedir ?
Merak edenler isacoturoglu.com.tr/code/trustrank-degerini-yukseltme.html
Ve birkaç ücretsiz backlink veren site önerimiz olacak.Bunlardan birisi Open Link Profiller ve Backlink Watch siteleridir.

Hit kazanma yolları nelerdir

Hit Artırma Yolları Nelerdir?

Hit kazanma yolları bir çok olup, en güzeli özgün içeriğiniz varsa gerisi bizde olduğu gibi gelir. Google günlük 2 milyardan fazla arama yapılıyor olduğunu göz önünde bulundurursak hit almak için sürekli içerikler ekmeniz ilk bilmeniz gereken kuraldır. Ortalama günde 1 içerik ekleyerek başlaya bilirsiniz. Benim fazla zamanım olmadığı için kalıcı özgün içerikler ekleme yöntemini kullanıyorum. Yani herkes de olmayan içerikleri yaz ve anahtar kelimeler kullanarak sitenin hitini artıra bilirsin… isacoturoglu.com.tr/code/hit-kazanma-yollari-nelerdir.html

ReklaMap Reklam Yarışması

ReklaMap Reklam Yarışması Başladı

ReklaMap sitesini daha önce hiç duymayanlar için hem ReklaMap sitesini ve yeni düzenlediği reklam yarışmasından bahsetmek istiyorum. ReklaMap firmasını tesadüfen karşılaştım. Ve çok şaşırmıştım. 40×40 pixel reklam verebileceğimiz bir reklam alanına reklam vererek ücretsiz olarak yayınlayan ve kar amacı gütmeyen, sitelere hit sağlayan interaktif bir projedir. Ve reklam alanları tamamı dolduktan sonra reklamlar 20 gün daha yayınlanmaya devam ediyor.Ve yeni reklam alımı için sayfa sıfırlanıp tekrardan reklam alımına başlıyor Yarışma şartları için tıklayın isacoturoglu.com.tr/code/ads/siradisi-reklam-yarismasi-basladi.html

 

BackLink  İçin Forum Sitelerine Üye Olun

Bir çok forum sitesi var, genelde kullanıcı sayısı çok fazla olduğu için sitenizin linkini koymanıza izin vermezler veya sınırlı şekilde link kullanabilirsiniz.Forum imzası bölümüne görsel eklemeyi unutmayın, resim ilgi çeker ve sitenize tıklayan sayısı artar.
gorunum forum profil
Forum sitelerine üye olduktan sonra yapmanız gereken en önemli şeylerden birisi profilinizi düzenlemek. Ama çoğu kullanıcı bunların hiç birini yapmadığı için benim gibi düzenleyenler forumlarda içeriklerim ve paylaşımlarım daha fazla dikkat çekiyor.Forumlarda porfilini yani avatar resminizi eklemenizi öneririm.Ayrıca imza bölümüne de forum imza baneri oluşturup eklemeniz yararınıza olacaktır.Her zaman içerik paylaşmasanız bile yorum yaptığınızda imzanız dikkat çektiği için sitenize güzel trafikler alabilirsiniz.

Not:Sitemizin alt kısmında bulunan yorum kısımlarına sitenizin linklerini yorum yaparmış gibi bırakarak sizde ücretsiz backlink yapmış olacağınızı hatırlatmak isterim.

Otomatik Backlink Oluşturma Siteleri
Sitemizde bir bir test ederek Otomatik Backlink Oluşturma Siteleri hakkında kullanışlı siteleri bir araya topladım, yazının devamı için tıklayın  isacoturoglu.com.tr/code/otomatik-backlink-olusturma-siteleri.html

Ücretsiz Otomatik Backlink Göndermek

100lerce Siteye Ücretsiz  Otomatik Backlink Göndermek

Ve sitenizi ücretsiz backlink için şuraya yazıp taratınca bir çok siteye otomatik backlink olarak gönderin.Ve dakikalar içinde linkiniz index alsın. Link: analiz.r10.net/otomatik-backlink/

Google 1 Sayfada Çıkmak

GOOGLE 1. SAYFADA ÇIKMAK

Google 1. sayfada çıkmak için kendi denediğim ve çok başarılı sonuçlar aldığım ve bir çok web sitesinde olmayan o çok özel detayları sizlerle de paylaşıyorum.Detaylar için şu linke tıklayabilirsiniz.
https://isacoturoglu.com.tr/code/google-1-sayfada-cikmak.html