Ilgaz Etap Altınel  Otel 2100 metrekarelik bir alana kurulmuş olup toplamda 40 odalı bir tesistir. Otel konum olarak, Kastamonu Ilgaz’dadır. Kayak pistine 100 m, Kastamonu merkeze 40 km mesafede bulunmaktadır.

Etap Altınel Ilgaz Dağbaşı Otel

Etap Altınel Ilgaz Dağbaşı Otel

Etap Altınel Ilgaz Dağbaşı Otel, oda ve konaklama özellikleri, yiyecek içecek konsepti, ücretli ve ücretsiz aktiviteleri var. En Uygun fiyatlarla konaklayabileceğiniz Ilgaz Otelleri ve Kayak Otelleri ve yeni yılı eğlenceli bir şekilde karşılayacağınız Yılbaşı Otelleri Rezervasyon Kampanyaları için bilgi alabilirsiniz.

Etap Altınel Ilgaz Dağbaşı Otel

Etap Altınel Ilgaz Dağbaşı Otel Odaları

Otelin standart odaları konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup tek oda ve tek banyodan oluşmaktadır. Standart odalar çift kişilik yatak veya 2 adet tek kişilik yatak bulunmakta olup ek yatakla birlikte 3 kişiye kadar konaklama yapılabilir. Odalar yaklaşık 20-24 metrekareden oluşuyor. Standart odalarımızda Tv, uydu yayını, merkezi ısıtma, minibar, direkt telefon, banyoda küvet, saç kurutma makinesi, banyo buklet malzemeleri, makyaj aynası mevcuttur. Oda zemini halı ile kaplıdır. Oda temizliği günlük olarak yapılmakta, otelimizde sigara içilmeyen odaları var.Odalardaki ısınma sistemi merkezi olup, mini bar günlük olarak doldurulmakta olup ( ücretli ) hizmetinize sunulmuş.

Etap Altınel Ilgaz Dağbaşı Otel

Etap Altınel Ilgaz Dağbaşı Otel Restaurant

Otelin oda kahvaltısı, yarım pansiyon ve tam pansiyon konseptinde hizmet vermektedir. Oda kahvaltı konaklayan müşteriler kahvaltılarını açık büfe olarak alabilir, yarım pansiyon konaklayan müşteriler sabah ve akşam yemeklerini açık büfe olarak alabiliyor.

Tam pansiyon sistemde konaklayan misafirler sabah, öğle ve akşam yemeklerini ücretsiz alabilirsiniz. Otelin 2 no’lu pistinde bulunan Zirve Cafe de eşsiz sarı çam ve köknar ağaçları manzarasında hoş bir mola verebilirsiniz.

Etap Altınel Ilgaz Dağbaşı Otel

Etap Altınel Ilgaz Dağbaşı Otel Aktiviteler

Ilgaz Dağı Milli Park’ı ve kayak merkezi köknar ve sarı çam ağaçlarından oluşmuş bir bölgedir. Otelin hemen önünde bulunan 1 no’lu pistte kayabilir ayrıca hafta sonları ve tatil günleri gece aydınlatılan pistte gece kaymanın keyfine varabilir yada 1400 metrelik 2 no’lu pistte kayabilirsiniz.

Etap Altınel Ilgaz Dağbaşı Otel

Etap Altınel Ilgaz Dağbaşı Otel

Etap Altınel Ilgaz Dağbaşı Otel Telefon

Adres: Ilgaz Dağı Milli Parkı Kayak Merkezi, 37150 Ilgaz/Kastamonu
Telefon: (0366) 239 10 10

Ilgaz Dağındaki Oteller Hangileri

ILGAZ DAĞINDAKİ OTELLER HANGİLERİ?

https://isacoturoglu.com.tr/gezi/ilgaz-dagindaki-oteller.html