Atlı Kızakla Kars Ani Harabeleri Turu

Kars Ani Harabelerini bir çılgınlık yapıp birazda kesenin ağzını açtığınızda size önerim kızakla Ani Harabeleri Turu olacaktır.Evet yanlış duymadınız mutlaka öneriyorum ve hemen detaylardan bahsetmek istiyorum.

Hayrettin Gören Ani Harabeleri

Hayrettin Gören Kimdir?

Hayrettin Gören Ani Harabelerinde 1970 yılından bu güne kızak turu yapıyor.İsmi pek duyulmuş değil o yüzden bizde kendinisini hem tanıtma hemde yaptığı işi sizlerle paylaşacağım.Hayrettin Gören Ani Harabelerine yakın olan Esenkent köyünde yaşıyor. Kendini yıllardır bu işe adamış olup Ani Harabelerini kızakla tur yapan tek kişidir.Kızak ahşap ve nostajik olduğu için turistler tarafından büyük ilgi görüyor.

atlı kızak turu belgeseli

Kars Kızak Turu Belgeseli Kanal 14

2017 yılı ocak ayı başında Kanal 14 Kars Kızak Turuyla ilgili Hayrettin Gören beyi belgesel konusu yaparak ölüsüzleştirdi.Belgesel yayınlanınca sitemize eklenecek.

Ani Harabeleri Kızak Turu Fiyatı

Ani Harabeleri Kızak Turu Fiyatı Nedir?

Ani Harabelerinde Tanıtım, Film, Belgesel, Reklam, Klip, Evlilik teklifi günü gibi özel anlar için kiralama ücreti günlük  1.300 TL

Normal Ani Harabeleri gezi turu günlüğüne 600 TL olup kızakta max. 4 kişiye kadar hizmet veriliyor.
Kızak turu boyunca özel rehberlik hizmeti ücretsiz veriyor, termosda çay, nescafe ve paket meyve çayları ikram ediliyormuş.Soğuktan üşüme gibi bir derdiniz olmasın.Kamışdan yapılmış minderler, ve yöresel battaniyelerle sıcacık bir tur sizi bekliyor.

YapıKredi Bankası Hesap No:
İban: TR92 0006701000000088307048

Ani Harabeleri Kızak Turu Detayları

Ani Harabeleri Kızak Turu Detayları

Ani Harabelerine kendi imkanlarınızla veya özel turlarla gelebiliyorsunuz.Gelmeden önce rezervasyon yaptırmayı unutmayın.En az bir saat önceden de arayıp rezervasyon yapabiliyorsunuz.Sabah 10 gibi Ani Harabeleri girişinde gelen guruplar toplanıyor ve girişe yakın yürüme mesafesinde yeni yapılmış ve hizmete girmiş olan restoranda Kars kahvaltısı ile enerji toplayabilirsiniz.Geniş menüsü arasında  Kaz yemeği tavsiye ediliyor.Kahvaltı ortalama bir fiyat olup fahiş bir fiyat ödemezsiniz.Elime bilgiler ulaştıkça burada detaylara da yer vereceğim.
Kahvaltıdan sonra kızakla gezi turuna başlayabilirsiniz.Genelde kızak turunu çoçuklu aileler ve yaşlılar tercih ediyormuş.Ani Harabeleri içinde tüm eserler tek tek gezdirilip eserler hakkında detaylı bilgileri Hayretin Gören beyden ücretsiz alabilirsiniz.Genelde öğleden sonra 3 gibi çıkış vakti demektir.Bolca fotoğraf çekmeden ayrılmayın.

 Ani Harabeleri Kızak Turu İletişim

 Ani Harabeleri Kızak Turu İletişim

Hayrettin Gören
Cep: +90 539 982 39 12 (Whatsapp) Turkcell

Ani Harabeleri Kızak Turu

Kars Ani Harabelerine Ulaşım

Ani Harabelerine Ulaşım
Kars Ani Harabelerine ulaşım detayları için tıklayın
http://isacoturoglu.com.tr/gezi/ani-harabelerine-ulasim.html

Ani Harabeleri Kars Turu İndirim Kodu

Ani Harabeleri Kars Turu İndirim Kodu

2011 yılında Ani Harabelerini gezmiştim ve bloğumda bunları anlattım.Celil Bey’le de o zaman tanıştım.Ve şimdi bloğumuza özel indirim kodu verenler kervanındaki yerini aldı.Üstelik Kars Güngören Otel ile kontak kurarak indirim kodu veren yeni bir firma daha bize kazandırdığı için çok teşekkür ediyorum.
Detaylar için tıklayın isacoturoglu.com.tr/sale/ani-harabeleri-kars-turu-indirim-kodu.html

KARS GEZİLECEK TARİHİ YERLER

Kars Gezilecek Tarihi Yerler http://isacoturoglu.com.tr/gezi/kars-gezilecek-tarihi-yerler.html

Kars Balı Coğrafi İşaretini Aldı

Kars Balı Coğrafi İşaretini Aldı

https://isacoturoglu.com.tr/yorum/kars-bali-cografi-isaretini-aldi.html