Yllix Media Reklam ile Para Kazanmak

Geçtiğimiz aylarda sitemde yllix media reklam banerilerini test ettim.İşte bütün detayları aşağıda bulabilirsiniz.Sizde Yllix reklam referans linkim yllix.com/936295/ tıklayarak üye olarak bize destek olabilirsiniz.

Yllix Media Reklamla Nasıl Para Kazanırım

Yllix Media Reklamla Nasıl Para Kazanırım?

Yllix reklam yayıncılığında sitenizi için herhangi bir onay süreci bulunmuyor.Evet yanlış duymadınız.Bütün sitelere onay veriyor.Tek yapılması gereken şey Yllix reklam üyeline başvurup reklam kodunu sitenize eklediğiniz anda online olarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yllix reklam üyeliği ile istediğiniz kadar siteye reklam linki ekleyebilirsiniz.

Ylliz reklamları yayınlamak için sitenizden istenen hit sınır şartı bulunmuyor, isterse sitenizin günlük tıklanma hiti 1 bile olsa siteye bile reklam alabiliyorsunuz.Bir çok reklam şirketi sitenizi yayıncı olarak almak için günlük ziyaretçi sayısının oranına dikkat ederler, hatta bir çoğu 1K (1000 tekil hit) şartı vardır.Yllix Media reklam birçok reklam şirketleri içinde bu nadir özelligi ile ön plana çıkartıyor.

Yllix Medya Reklam Türkçe dil seçeneği sunuyor.

Yllix Medya Reklam panelinden istediğiniz zaman reklamları aktif – pasif yapabilir sonra tekrar kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yllix Medya Reklam ile anında ödeme alabiliyorsunuz ve ödeme alt sınırı 1$ olmasına sizde çok sevineceksiniz.Yanlış duymadınız, reklam geliriniz 1$ olduğunda Paypaldan paranızı çekebilirsiniz.

Yllix Medya Reklamda gösterim başına, tıklama ve referans sistemleri ile para kazanabiliyorsunuz

Yllix Medya Reklam
bazen en çok 10$ kadar çıkıyor ki bu reklama kazancı olarak çok çok yüksek bir rakam gerçekten – tabi hemen belirteyim her zaman bu kadar yüksek değil – ortalama bin gösterime 0,05 dolar verilmekte.

Yllix Medya Reklamlarınızda Non-Adult ve Adult seçeneği mevcut ben Non-Adult kullanırım.
Adult seçeneğini tercih ettiğinizde  (+18) içerikli reklamlar çıkıyor,buna dikkat etmelisiniz

Yllix Medya Reklam Hesabınızın kapanma riski yok.

Yllix Medya Reklam 2019 Eylül Gelir Güncellemesi

2019 Eylül ayında Yllix reklamdan mail geldi tabi ingilizceydi reklamlarda bazı iyileştirmeler yaptıklarını falan söylüyor, gelen maili aynen aşağıda paylaşıyorum.

okumak için buraya tıkla

We just launched a new ad format called Push Notifications. After installing a simple code on your website, you will start collecting push notification subscribers and you will get paid for each visitor who subscribes to push notifications on your website. It is that simple!

How to do that? 1) Log into your ylliX account 2) Click “Push Notifications” in the upper menu 3) Follow the instructions in order to install the push notifications solution onto your website 4) That’s all!

eCPM during our tests was really promising! Here’s just a few examples:

  • Brazil – eCPM $0.48 USD
  • United States – eCPM $0.63 USD
  • Iran – eCPM $0.88 USD
  • Germany – eCPM $1.08 USD
  • United Arab Emirates – eCPM $1.30 USD
  • Oman – eCPM $2.54 USD
  • New Zealand – eCPM $6.53 USD
What does it mean, “push notification”? After installing our push notifications solution your visitors will see a window on your website asking them to allow push notifications. We won’t show any extra ads on your website. You will get paid for each visitor that clicks “Allow”. It’s simple, it doesn’t show any extra ads on your website, the whole setup takes 2 – 3 minutes and the results are really promising!

Let’s give it a try today! 

In case of any questions or comments do not hesitate to contact us by replying to this e-mail.

 

Yllix Reklamla Para Kazanmak

Yllix Reklamla Para Kazanmak

Yllix Medya Reklam diğer siteler gibi yok 50$ veya 100$ da ödeme sınırı gibi saçmalık yok 1 dolar da bile ödeme alabiliyorsunuz

Yllix Medya Reklam Türk reklam siteleri gibi %18 KDV + %20 Stopaj vergisi falan yok kesinti yapmıyorlar ne kazandıysan onu veriyor.Çünkü firma vergi ödemenmeyen cennet olarak adlandırılan Panama’da bulunuyor.

Yllix Medya Reklam site onayı şartı gerekmiyor. Bu yüzden reklam kodunu sitesine ekleyen herkes anında kazanmaya başlıyor.

Yllix Medya Reklam  her türlü siteyi ekleyebiliyorsunuz. Ad-ult , Ware-z siteler de dahil.

Yllix Medya Reklam eğer sitenizden günlük bir reklama tıklayan ortalaması oluşturursanız sitenizi premium site yapıyorlar (üyelik tipi gibi birşey galiba) ve bu sayede daha fazla kazanıyorsunuz

Yllix Medya Reklam sistemde reklam yoksa kendi tanıtım banerleri sitenizde yayınlanır ve ona tıklayarak reklam ağına üye olan yayıncı olursa onlardan da para kazanabilirsiniz.Ayrıca bir baner alanı da buna ayırmamış oluyorsunuz.

Yllix Media Reklam Çek ile Ödeme Dekontu
Yllix Media Reklam Çek Ödeme Dekontu

Yllix Media Reklam Çek ile Ödeme Dekontu göndermiş.Gönderilen yer Hindistan’da bir blogger.

YlliX Medya Reklam Yorumumuz

YlliX Medya Reklam Yorumumuz

Yllix Media reklam, sitedeki sayfalarda gezindikçe reklamlar değişiyor.Eğer yayınlanacak reklam yoksa firma kendi reklam banerini gösteriyor.Bildiğimiz google adsense reklamları gibi çeşit çeşit reklamları sayfalarda gezindikçe görebiliyorum.
En çok Alibaba online satış sitesinin reklamını görüyorum.Onun haricinde diğer reklamlarda gözüme çarptı.Reklamlardan elde edilen gerçek gelirin ne kadar olduğunun hesaplanması biraz zaman alıyor.Örneğin 0,2 $ görünen geliriniz 4 gün sonra güncel raporda daha fazla görünüyor.

Bazı arkadaşlar tıklama başı reklam oranının düşük olduğu şeklinde yorumlar yapmışlar.Yukarıda  biraz önce açıkladım.Eğer yayınlacak reklam yoksa yllix reklam baneri çıkıyor, bu durumda gösterim başı reklam vermiyor.Ama bu banere tıklandığında yeni üyeler kazanma durumunuz var ve bu da sizin için ne derece işinize yarar bilemiyorum.

YlliX Media Reklam Bitcoin Ödeme Dönemini Başlattı

YlliX Media Reklam Bitcoin Ödeme Dönemini Başlattı

Temmuz 2017 ay sonunda bütün reklam yayıncılarına Yllix Media, yeni gelişme olarak bildirim yaptı.Eskiden paypay ile 1$ gelir bile talep edilebiliyordu.Şimdi ise 10$ üzerindeki ödemeleri  Bitcoin ile ödenebileceğini belirtildi.Bunun için tek yapmanız gereken şey, yllix reklam panelinde ayarlar bölümünde ödem kısmını değiştirerek Bitcoin yapılmadır.

Yllix Media Reklam Bitcoin Bilgilendirme Maili

Yllix Media Reklam Bitcoin Bilgilendirme Maili

Yllix Media Reklam Bitcoin Ödemeye Başladı

Admatic Reklam Kazancı Nedir?

Admatic Reklam Kazancı Nedir?

https://isacoturoglu.com.tr/code/ads/admatic-reklam-kazanci-nedir.html

isacotur ADS reklam baneri takas ağı

isacotur ADS Reklam Baneri Takas Ağı

2018 yazı ortalarından itibaren Türkiye’de faaliyet gösteren hiç bir reklam takas ağı kalmadı, bu yüzden bizde web sitemizin açılmasında bir çok emeği olan Kadir Kaya’dan rica ettik, web sitemize ve güzel bir proje kazandırma girişiminde bulundu, ortaya harika tam otomatik bir reklam takas ağı projesi çıktı.Detaylar için buraya tıklayın. https://isacoturoglu.com.tr/isacotur-ads-reklam-takas-agi

Reklam Banerleri Çalışmalarımız

Reklam Banerleri Çalışmalarımız

https://isacoturoglu.com.tr/code/ads/reklam-baneri-calismalarim.html

Kapanan Baner Takas Ağları

Kapanan Baner Takas Ağları

https://isacoturoglu.com.tr/code/ads/banner-reklam-takas-aglari.html