Yelek Üzerine Nakışlı Logo Çalışması Yaptırdık

Geçtiğimiz aylarda el mikrofonu süngerine baskı yapmak çok pahalı olduğu için ilginç bir alternatife başvurup, logomuzu okul armaları gibi nakış yaptırmıştım.Ankara’da nakış arması yapan firma çok fakat herkes kalıp ücreti altında para istiyor.Herkes kafasına göre tutturabildiği rakamı söylüyor, 50₺ 100₺ gibi… Fakat Ankara Sitelerde Nakış işi yapan SM Ulus Nakış’da durum biraz farklı.Kalıp ücreti gibi bir ücret almıyor, evet yanlış duymadınız.

Nakış Kalıp Ücreti Nedir

Nakış Kalıp Ücreti Nedir?

Nakış yapılacak işlem önce bilgisayarda bir program da çiziliyor bir çeşit fotoshop ile otocad tarzı bir şey, bu çizme işlemine kalıp deniyormuş evet yanlış duymuyorsunuz.Eğer siz de bizim gibi  SM ULUS NAKIŞ arayıp işleminizi yaptırırsanız bu ücreti ödemiyorsunuz, çünkü kendileri daha önceden işlem yapılacak logoyu iş yerinde ücretsiz çiziyorlar.Sadece nakış ücreti ödemiş oluyorsunuz, ayrıca bizim aracılığımızla da ulaşırsanız indirim yapıyorlar.

Nakış işleminde fiyatı belirleyen bir diğer konu ise nakış vuruş adedi olup fiyatı belirleyici olmasında vuruş adedi belirliyor.

El Mikrafonu Süngerine En Ucuz Logo Yapmak

EL MİKRAFONU SÜNGERİNE EN UCUZ LOGO BASKISI YAPMAK

Eğer bütçeniz mikrofon süngerine baskı yaptırmaya yetmiyorsa bizim gibi, size güzel bir önerim olacak, üstelik bizzat deneyip test ettim.Aşağıda videoda bütün detayları paylaştım.Yazıyı okumak istemeyenler detayları videomuzu izleyerek öğrenebilirler.

Mikrofon süngerine logo bastırmak yerine bir farklı bir yol düşündük.Herkesin bildiği okullarda çokça kullanılan arma yaptırmaya karar verdim.Sanırım bu ilginç çıkışımızda bir ilk olsa gerek, çünkü internette aradım taradım böyle bir bilgiye hiç ulaşamadım.

Nakışlı Arma Logosu Çalışması

NAKIŞLI ARMA LOGOSU ÇALIŞMASI

Öncelikle çevrenizde nakış ile arma yapan bir terzi bulun, genelde bunu zor bulursunuz internetten araştırabilirsiniz.Eğer çevrenizde bulamazsanız benim yaptırdığım firmaya yaptırabilirsiniz, ve bizim ismimizi söylediğinizde size indirim de yapacak.

Arma yaptırmada işler şu şekilde ilerliyor, yapılacak logonun fotoğrafını çekip whatsapp dan göndermenizi istiyorlar sonra kaç adet talep ettiğinizi ve armanın çapının ne kadar olacağını soracaklar.Bizim yaptığımız armanın çapı 5cm sizde bu ölçülerde bir arma yaptırabilirsiniz.Eğer elinizde mikrofon süngeri varsa, yaptınız da armanın ne kadar bir alan kaplayacağını şöyle belirleyebilirsiniz. Siyah elektrik bandı, beyaz para bandı veya çay bağırdağı gibi bir şeyle tahmini bir ölçü alabilirsiniz.

Bizim ölçülerimiz 5cm çapı mavi bez üzerine beyaz iple nakış yaptırdık.Burada iğne vuruş sayısı ve renk çeşidi gibi şeyler biraz fiyatı artırıyor, ayrıca ilk defa arma yaptıracaklar için kalıp ücreti denilen bir şey var.Kalıp ücreti yapılacak işlemin bilgisayar ortamında kalıba uyarlanması diyebilirim (benim yaptırdığım firma kalıp ücreti almıyor, kendi bilgisayarlarında yapıp makineye aktarıyor, kalıp ücreti alanları sordum, kalıbı başka firmalara hazırlattıklarını söylediler, kalıp aslında fotoshop da logo çizimi gibi bir şey gittiğimde gördüm).Ve kalıp ücreti 50₺ 100₺ isteyenler bile var.

Ayrıca sünger üzerine baskı yaptırırken de bunun ücreti içinde olduğunu söyleyebilirim ama üretici firmalardan hiç bahsedeni görmedim.Eğer yoğunluk yoksa arma nakışı fazla sürmüyor, 10 dak içinde hazır demektir.

Sm Ulus Nakış Tekstil, mikrofon süngere logo

SM ULUS NAKIŞ TEKSTİL

SM Ulus Nakış 2002 yılından bu tarafa faaliyet gösteriyor, nakış üzerine her türlü çalışma yapılıyor.
www.ulusnakis.com facebook.com/SMUlusNakis/ 

Sm Ulus Nakış Tekstil, mikrofon süngere logo  Sm Ulus Nakış Tekstil, mikrofon süngere logo Sm Ulus Nakış Tekstil, mikrofon süngere logo

YELEK ÜZERİNE NAKIŞLI LOGO ÇALIŞMASI

Yelek Üzerine Nakışlı Logo Çalışması Yaptık

Yelek üzerine nakış çalışmasında biz sadece 30₺ gibi cüzzi bir rakam ödedim, firma yeleğin birisini kendisi hediye olarak yaptı.Aslında sadece yelek ücretini aldılar diyebilirim, bize destek mahiyetinde gibi bir durum oldu.Normalde yaptırmak istersen bunu sadece nakışı 30₺ tutar.

En Uygun Deri Üzeri Brode Nakışı Yapan Firma Hangisi?

Kalıp ücreti gibi ekstra ücretler ödemek istemeyenler için ve kendi atölyelerinde hemen yapıp teslim edebiliyor oldukları için SM ULUS NAKIŞ sizin aradığınız firma olabilir, üstelik sitemiz üzerinden ulaştığınızı belirtirseniz ekstra indirim veriyorlar.

YELEK TİŞÖRT ÜZERİNE NAKIŞLI LOGO

YouTube Kanalımıza Gelen Hediye T-Shirt

Ruan Fuarcılıktan Canan Karavit Hanım bize destek amaçlı 4 adet T-Shirt hediye etti.Ayrıca 3 günlük hediye tatil sözü de verdiler. Nakış işlemini yapan SM ULUS NAKIŞ firması da 1 adet puf mont üzerine nakış yaparak hediye etti.bu güzel hediyelerle birlikte youtube kanalımız emin adımlarla büyümeye devam ediyor.Bu güzel hediyelerden dolayı çok teşekkür ederim.

El Mikrofonu Süngerine Baskı En Ucuz Logo Yapmak

MİKROFON SÜNGERİ BASKISI YAPAN FİRMALAR?

https://isacoturoglu.com.tr/code/ads/el-mikrofonu-sungerine-logo-baski_yapmak.html