Firmamız öncelikli Almanya ve Fransa olmak üzere; Avusturya, Hollanda, Belçika, İsviçre ve Avrupa bölgesi taşımalarında rekabet gücü yüksek olarak hizmet vermektedir.

Uluslararası Nakliyat Firmaları Ankara “MSK Global”

Tüm Avrupa ülkelerine yönelik acente ağımız ile hizmet sunmaktayız.Her gün Türkiye-Almanya-Türkiye hattında düzenli komple ve parsiyel ihracat ve ithalat çıkışlarımız mevcuttur. Yurt dışında yerleşik acente grup şirketlerimizin depo ve ofisi sayesinde müşterilerimize adrese teslim yüklemeler için gümrükleme, depolama ve dağıtım desteği sağlamaktadır.

Ankara Lojistik Nakliyat Çözüm Ortağınız "MSK Global"

Ankara Lojistik Nakliyat Çözüm Ortağınız “MSK Global”

MSK Global Lojistik, iş ortaklarının organizasyon filosunda bulunan 100 adet (Euro III – Euro V) çevre dostu çekicisi müşterilerinin ihtiyaçlarına göre belirlenmiş farklı tiplerde 200 adet treyleri ve organizasyonunu yaptığı geniş tedarik araç altyapısı sayesinde, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre ekstra donanım ve kapasitede araç sunumu yapmaktadır.Sizde profesyonel lojistik hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MSK Global Transport & Lojistik İletişim

MSK Global Transport & Lojistik İletişim

Telefon (0850) 550 25 06
Mail: info@mskturkey.net  
Web Site: www.mskturkey.net
Web Site: www.avrasyakargo.com

Firmamız müşterilerine daha şeffaf ve hızlı hizmet vermek için Whatsapp hattı kurarak mesai dışında da hizmet vermektedir.  Whatsapp hattı: (0555) 718 90 26 arayın.

Avrasya Kargo

Avrasya Kargo Lojistik

Avrasya Kargo Lojistik

https://isacoturoglu.com.tr/yorum/avrasya-kargo-lojistik.html

MSK Gümrük Müşavirliği İndirim Kodu

MSK GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ İNDİRİM KODU (DEVAM EDİYOR)

MSK Global firması bloğumuza özel indirim kodu vermiş olup detaylı bilgi için tıklayın.
isacoturoglu.com.tr/sale/msk-gumruk-musavirligi-indirim-kodu.html