İlki geçtiğimiz yıl yapılan ve büyük merak uyandıran Uluslararası Ekmek Festivali’nin 2.’si bu yıl yine Cern Modern Ankara’da gerçekleşecek.Büyük emeklerle başlanılan Ekmek Festivalini bu yıl yine  Ruan Fuar öncülüğünde daha geniş katılımlı bir fuar olmasını bekliyoruz.

2.Uluslararası Ekmek Festivali 2018 Cer Modern Ankara

2.Uluslararası Ekmek Festivali 2018 Cer Modern Ankara

2.Uluslararası Ekmek Festivali 12-14 Ekim 2018 tarihleri arasında AnkaraCer Modern Fuar alanında ziyaretçisiyle buluşacak.Bu fuar ücretli olup geçen yıl 5₺ gibi bir ücret ile ziyaret edilmişti.

Ürün sergilemenin, tanıtımının ve satışının yanı sıra, akademik içerik ile de harmanlanan ‘’Ekmeğin, buğday tanesinden ekmek olma yolculuğu’nun’’ anlatılacağı uluslararası çaptaki festivalimiz, 12-13-14 Ekim 2018 tarihleri arasında CerModern’de konuk ülke olarak Fas Cumhuriyetini ağırlarken, sektörü buluşturmak ve nihai tüketiciye bir festival armağan etmek amacı ile tüm ekmek severleri ağırlayacaktır.”

Fas Cumhuriyetinin onur konuğu olarak ağırlanacağı festivale katılımı kesinleşen ülkeler, Tayland, Venezuella, İran, Kuveyt, Almanya, İtalya ve Arjantin.

Uluslararası Ekmek Festivali Cer Modern Ankara

Gümüşhane Ekmeklerini 2. Uluslararası Ekmek Festivaline Davet Ettim

Gümüşhane Ekmeklerini 2. Uluslararası Ekmek Festivaline Davet Ettim. Gümüşhane’nin “Kürtün Araköy Ekmeği” çok meşhurmuş.

Cer Modern Fuar Giriş Ücreti Nedir

CER MODERN FUAR GİRİŞ ÜCRETİ NEDİR?

Cer Modern fuar giriş ücreti kişi başı 5₺ dir….
Not: Fuar ücreti girişte ödeniyor ve makbuz veriliyor.Önceden online ödeme seçeneği yok.

1.Uluslararası Ekmek Festivali 2017 (Tüm Detaylar) VLOG

Uluslararası Ekmek Festivalinde TV 24

Doğan Haber Ajansı Uluslararası Ekmek Festivalinde

1.Uluslararası Ekmek Festivali 2017 Ankara

1.Uluslararası Ekmek Festivali 2017 Ankara

https://isacoturoglu.com.tr/akm-fuar/uluslararasi-ekmek-festivali-ankara.html