Borel Dezenfektan Hangi Marketlerde Satılıyor

Tüm dünyada etkili olan korona virüsü salgınına karşı alınan önlemler kapsamında Eti Maden, Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü kısa adı BOREN işbirliğiyle geliştirilen yerli ve milli el dezenfektanı BOREL, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez tarafından yapılan açıklamaya göre 16 Nisan 2020 Perşembe günü satışa çıktı. Bu gelişmeler sonrası yerli dezenfektana ilişkin arama motorlarında yoğun şekilde BOREL dezenfektan nedir, BOREL dezenfektan fiyatı ne kadar, BOREL dezenfektan fiyatı nerelerde satılacak? şeklinde sorular merak konusu oldu.

Borel Dezenfektan Satışına Başlandı

Borel Dezenfektan Satışına Başlandı

Bor katkılı yerli ve milli el dezenfektanı, içeriğinde bor, etil alkol, gliserin, aloe vera, çay ağacı yağı ve lavanta gibi maddeler bulunan BOREL elleri nemlendiriyor ve cilt problemlerine sebep olmuyor.

Borel Dezenfektan Satışına Başlandı

Bakan Dönmez, BOREL dezenfektan hakkında
*Sağlık çalışanlarına,
*Kamu düzenini sağlayan güvenlik güçleri için İçişleri Bakanlığı’na,*
*65 yaş ve üzeri risk grubundaki vatandaşlarımız için Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na
*Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı saha personeline dağıtılacağını açıkladı.

BOREL dezenfektan fiyatı ne kadar?

BOREL dezenfektan fiyatı ne kadar?

Borel Dezenfektan şu an sadece fiyatı olarak sadece 100 mililitre cep boy olarak EPTT Avm internet sitesinde satışı var, daha sonraki süreçte diğer zincir mağazalar ve eczanelerde satışının yapılacağı tahmin ediyorum.

Satışa çıkan BOREL dezenfektan EPTT Avm internet sitesinde 100 mililitrelik boyuta olan ürünü şu an 7,45 TL den satışı yapılıyor. 

BOREL dezenfektan fiyatı ne kadar

BOREL dezenfektan fiyatı ne kadar

BOREL dezenfektan fiyatı Borel Dezenfektan Satışına Başlandı

Borel Dezenfektan Satışına Başlandı Borel Dezenfektan Satışına Başlandı Borel Dezenfektan Satışına Başlandı Borel Dezenfektan Satışına Başlandı

Borel Dezenfektan 1 ve 5 Litrelik Boyları Satışa Sunuldu

Borel Dezenfektan 1 ve 5 Litrelik Boyları Satışa Sunuldu

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in Nisan ayında müjdesini verdiği 1 ve 5 litrelik boyutlardaki BOREL, üretilmeye başlandı.Bor katkılı dezenfektan BOREL’in, 1 ve 5 litrelik boyutları da piyasaya sunuldu.Kısa sürede tüm Türkiye’ye ulaşan küçük boyutlardaki BOREL’e litrelik şişeler de eklendi.Fabrikalarda üretilen 1 ve 5 litrelik BOREL’ler paketlenerek raflarda yerini aldı.

Ürünün litrelik boyutuyla kişisel kullanımın dışında büyük ölçekli işletmelere, kurumlara ve insan trafiğinin fazla olduğu noktalara hitap etmek ve hijyen sorununa çözüm üretmek hedefleniyor. 

Borel Dezenfektan 1 ve 5 Litrelik Boyları Satışa Sunuldu

Borel Dezenfektan içeriğinde bulunan bor, etil alkol, gliserin, aloe vera, çay ağacı yağı ve lavantayla elleri nemlendiren ve dermatolojik problemlere neden olmayan BOREL, borun anti-bakteriyel özelliğiyle de eldeki mikrop ve bakterilerle mücadele ediyor.
Konu hakkındaki diğer yazılarımız

Yeni Boron Toz ve Sıvı Deterjanlar Satışa Sunuldu

Yeni Boron Toz ve Sıvı Deterjanlar Satışa Sunuldu

Bordan üretilen Boron’un iki yeni toz çeşidi ve sıvı temizlik ürünü satışa çıktı.Videomuzu izlemek için tıklayın  https://isacoturoglu.com.tr/yorum/yeni-boron-toz-ve-sivi-deterjanlar.html

Boron Bulaşık Makinesi Tableti Ne Zaman Çıkacak?

Boron Bulaşık Makinesi Tableti Ne Zaman Çıkacak?

https://isacoturoglu.com.tr/yorum/eti-bormatik-bulasik-deterjani.html

KONU HAKKINDAKİ DİĞER YAZILARIMIZ

Mamak Gökçeyurt Lavanta Bahçesi

ANKARA Mamak Gökçeyurt Lavanta Bahçesi

https://isacoturoglu.com.tr/yorum/ankara-gokceyurt-lavanta-bahcesi.html