Sosyal medya da geçitğimiz günlerde yeni bir projenin duyurusuyla karşılaştım, son yıllarda bir çok işlemde kullanılan cep telefonuna gelen mesajla doğrulama işlemi oldukça yaygınlık kazanmaya başladı.Fakat firmalar her gönderilen SMS için ücret ödüyorlar, uzun dönemde bu bir maliyetlerin artması anlamına geliyor.İşte burada işletmelerin imdadına yetişen yerli uygulama olan WumPRO bu konuda maliyetleri sıfırlayacak gibi…

Telefona Doğrulama SMS WhatsApp’dan Gönderen WumPRO

WumPRO geliştirdiği yeni sistemle telefon doğrulama sms işlemi whatsapp üzerinden gönderimi sağlanarak maliyetler sıfırlanmış olacak. WumPRO şuan kapalı beta testlerini gerçekleştirmek için sizlerin yardımına ihtiyaç duyuyor, işletmesi için kullanmak isteyen firmaların ürünün geliştirilmesine katkı vermeye davet ediyorum. Geliştirilen yeni sistem ile SMS ücretlerinden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz.

 

Telefona Doğrulama SMS WhatsApp'dan Gönderen WumPRO

WumPRO Özellikleri Nelerdir?

1-) Müşteri kaydında numara doğrulama
2-) Şifre değişikliğinde kod onayı
3-) Giriş sayfalarında tek kullanımlık şifreler
4-) Şüpheli giriş bilgilendirmeleri
5-) Müşteri işlem hareketleri

gibi aklınıza gelebilecek hemen her bildirimi müşterilerinizin telefon numaralarına Whatsapp üzerinden otomatik gönderebileceksiniz. Her hangi bir Whatsapp apisine ihtiyacınız yok. Cihazınızdaki dilediğiniz whatsapp numarasıyla bildirim atabileceksiniz. Çok yakında açık beta testlerine geçilecek olup, bu yeni sistem için şuan siz değerli takipçilerimiz sisteme aşağıdaki bağlantılara girerek test etmesini rica ediyorum.

WumPro Hediye Lisans Kazanmak İçin

Teste Katılanlardan ricamız;

*Mesajın gelip gelmediğini,

*Kaç saniyede geldiği,

*Projeyi nasıl bulduğunuzu aşağıya yorum olarak yazmalarını rica ediyorum. 

Teste katılım sağlayan isacotur Blog okurları arasından 2 kişiye sistem piyasaya sürüldüğünde 1 aylık lisansı hediye edilecek.Hediye lisans için katılım, açık beta testleri başlayana kadar devam edecektir.

Hediye lisans kazanma şansınızı artırmak için wmaracı forum, r10 forum, wmprotr forum sitelerinde yayınladıkları konuya mesaj bırakabilirsiniz 

WumPro Numara Doğrulama Demosu

Link: https://enkapro.net/demolar/wumpro/nodogrula.php

WumPro Şüpheli Giriş Bildirimi Demosu

Link: https://enkapro.net/demolar/wumpro/giriskaydi.php