Prof. Dr. İlber Ortaylı, 27 Aralık’ta Altındağ’da

Tarih profesörü, Türk Tarih Kurumu şeref üyesi İlber Ortaylı, Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 100’üncü yılı etkinlikleri kapsamında 27 Aralık’ta Altındağ’da bir söyleşi gerçekleşti.

İlber Ortaylı, Atatürk’ün Ankara’ya Gelişinin 100. Yılını Anlatıyor

Prof. Dr. İlber Ortaylı Altındağ’da  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 100’üncü yılı etkinlikleri kapsamında yapılan söyleşiyi kaçıranlar aşağıdaki videodan tamamını izleyebilir.

Prof. Dr. İlber Ortaylı, 27 Aralık’ta Altındağ’da

Prof. Dr. İlber Ortaylı Altındağ’a konuk olduğu ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 100’üncü yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen programa katıldı. Ortaylı, ‘Ankara tarihi, Ankara’nın başkent olarak önemi ve Ankara’nın Cumhuriyet tarihindeki yeri’ konularında bilgiler verdi. 27 Aralık Cuma günü saat 18.00’de, Güneşevler Mahallesi’ndeki 29 Ekim Şair Baki Kültür Merkezi’nde gerçekleşen program, herkesin katılımına açık ve ücretsiz.

Prof. Dr. İlber Ortaylı, 27 Aralık'ta Altındağ'da

Prof. Dr. İlber Ortaylı, Ankara’yı anlatacak

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 100’üncü yılını anlam ve önemine yakışır etkinliklerle kutladıklarına dikkat çeken Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, “Atatürk’ün Ankara hemşehriliğini kabul ettiği 5 Ekim, Ankara’nın başkent olduğu 13 Ekim ve Atatürk’ün Ankara’ya geldiği 27 Aralık tarihleri Ankara için çok önemli. Altındağ Belediyesi olarak, bu önemli tarihlerin hak ettiği ilgiyi görmesi için çalışıyoruz. Altındağ Belediyesi olarak, Ankara’nın kalbinden bu özel ve anlamlı günü anlamına yaraşır şekilde kutlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu önemli dönüm noktasını en güzel şekilde kutlamak, gençlerimize, çocuklarımıza anlatmak hepimizin görevi” dedi.

Prof. Dr. İlber Ortaylı, Ankara'yı anlatacak

Söyleşi Herkese açık ve ücretsiz

Başkan Balcı, “İlber Ortaylı gibi değerli bir tarih profesörünü Altındağ’da ağırlamak, eğitim hayatının ve kariyerinin bir bölümünü Ankara’da geçirmiş olan bir ismi burada misafir etmek bizim için de çok anlamlı. Kendisinden Ankara’nın tarihi hakkında önemli bilgiler edineceğiz. Bu anlamlı etkinliğe tüm hemşehrilerimiz davetli” ifadelerini kullandı.

29 Ekim Şair Baki Kültür Merkezine Nasıl Gidilir? ilber ortaylı

29 Ekim Şair Baki Kültür Merkezine Nasıl Gidilir?

29 Ekim Şair Baki Kültür Merkezine Ego ile gelecek vatandaşların 408 nolu Kızılay – Güneşevler hatına binip Kültür Camii Durağında inin ve karşınızda 29 Ekim Şair Baki Kültür Merkezini göreceksiniz.

Prof. Dr. İlber Ortaylı, Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 100.  yılı söyleşisi

Prof. Dr. İlber Ortaylı, Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 100.  yılı söyleşisi

Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 100.  yılı söyleşisi resimlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Prof. Dr. İlber Ortaylı, Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 100.  yılı söyleşisi  Prof. Dr. İlber Ortaylı, Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 100.  yılı söyleşisi Prof. Dr. İlber Ortaylı, Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 100.  yılı söyleşisi Prof. Dr. İlber Ortaylı, Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 100.  yılı söyleşisi Prof. Dr. İlber Ortaylı, Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 100.  yılı söyleşisi Prof. Dr. İlber Ortaylı, Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 100.  yılı söyleşisi Prof. Dr. İlber Ortaylı, Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 100.  yılı söyleşisi Prof. Dr. İlber Ortaylı, Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 100.  yılı söyleşisi Prof. Dr. İlber Ortaylı, Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 100.  yılı söyleşisi Prof. Dr. İlber Ortaylı, Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 100.  yılı söyleşisi Prof. Dr. İlber Ortaylı, Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 100.  yılı söyleşisi Prof. Dr. İlber Ortaylı, Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 100.  yılı söyleşisi Prof. Dr. İlber Ortaylı, Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 100.  yılı söyleşisi Prof. Dr. İlber Ortaylı, Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 100.  yılı söyleşisi Prof. Dr. İlber Ortaylı, Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 100.  yılı söyleşisi Prof. Dr. İlber Ortaylı, Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 100.  yılı söyleşisi Prof. Dr. İlber Ortaylı, Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 100.  yılı söyleşisi

Ankara Akm Tanıtım Günleri 2019 Fuar Takvimi

ANKARA AKM TANITIM GÜNLERİ 2019 FUAR TAKVİMİ

https://isacoturoglu.com.tr/akm-fuar/ankara-akm-tanitim-gunleri-2019-fuar-takvimi.html

Ankara Fuar ve Festival Takvimi 2020

Ankara Fuar ve Festival Takvimi 2020

https://isacoturoglu.com.tr/akm-fuar/ankara-fuar-festival-takvimi-2020.html

Ankara'da Gezilecek Yerler ve Ankara Gezi Rehberi

ANKARA’DA GEZİLECEK YERLER VE ANKARA GEZİ REHBERİ

https://isacoturoglu.com.tr/gezi/ankarada-gezilecek-yerler-ankara-gezi-rehberi.html

Ankara'da Gezilecek Yerler Anıtkabir Gezisi

ANKARA’DA GEZİLECEK YERLER “ANITKABİR GEZİSİ”

Ankara’da gezilecek yerler listemizin ilk adresi Anıtkabir. Anıtkabir’i sadece Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahatgahı olarak görmek hata olur. Anıt Parkı ve müzesi ile birlikte ele alındığında yarım gününüzü buraya ayırmanız gerekebilir.Tüm detaylara ulaşmak için buraya tıklayın. https://isacoturoglu.com.tr/gezi/anitkabir-gezi-rehberi-notlarim.html

Ankara'da Toplu Taşıma Ulaşım Nasıl Sağlanıyor?

ANKARA’DA TOPLU TAŞIMA ULAŞIM NASIL SAĞLANIYOR?

Ankara’da Toplu Taşıma Ulaşım Nasıl Sağlanıyor?” sorusu her yönüyle ele alıp harika bir yazı aşağıda sizleri bekliyor, umarım yazdıklarımı faydalı bulursunuz, sayfa sonunda yorumlarınızı bekliyorum. https://isacoturoglu.com.tr/gezi/ankarada-toplu-tasima-ulasim-nasil-saglanir.html