Arkadaşını Getir Türknet Davet Kodu 2020

Sizde TürkNet davet koduyla arkadaşlarınızı davet edin, ikinizde bir ay ücretsiz internet kazanın! Evet yanlış okumuyorsunuz, arkadaşlarınızı Türknet davet koduyla davet eden ve davet edilen ikinizde 1 ay ücretsiz internetin tadını çıkarın.Kulağa garip gelebilir ama bizim bu yazımızı okuyan bir çok kişi çoktan birer aylık bedava interneti kullandı, sizde aşağıdaki davet linkimizle başvurun sizde 1 ay bedava internetin tadını çıkarın.Ayrıca dilediğiniz kadar arkadaşınızı davet ederek daha fazla bedava internet kullanım hakkı kazanabilirsiniz.

Türknet gazete, tv kanaları ve dijital reklamlara harcayacağı reklam bütçesinin yerine, en güzel reklamı Türknet interneti kullanan kullanıcıların yapacağını düşüncesiyle farkındalık oluşturan bir kampanyaya dönüştürmeyi başardı.TürknetArkadaşını Getir Kampanyasıyla” yıllardır binlerce kişiye her ay bedava internet veriyor ve vermeye de devam ediyor, Türknette Tahüt yok, AKN yok, Hız Sınırı Yok (alt yapınız ne destekiyorsa onu kullanabilirsiniz) Bedava internet çoookkkkk

TurkNet Davet Koduyla Nasıl Bedava İnternet Kazanırsınız?

TürkNet Arkadaşını Getir Davet Kodu Video Reklamı

2020 Güncel Türknet Davet Kodumuz

Aşağıdaki davet kodu ile Türknete üye olan arkadaşlarımız ilk faturalarını ödedikten sonraki ay bedava internet haklarını kullanmaya başlayor. Türknet Davet Kodumuz https://turk.net/p/NXX77PH76ENV

ARKADAŞINI GETİR TÜRKNET DAVET KODU 2020

Daha Önce Kullanıdığımız İnternet Sağlayıcılar

Ben  2017 sonunda TürkNete geçtim memnunum, zaten bundan önce kullandığımız internet firmaları sırasıyla Metronet (Türkcell süperonline alınca) TTNET geçtik 2 yıl kullandık tahüt dolunca Himnet internete geçtik 1 yıl kadar sonra kapandı ve sonra TTNET geçecekken Türkneti deneyelim dedik, bizi cezbeden kısmı tahüt şartının olmamasıydı, tabi davet koduyla gelen birer aylık indirimleri de unutmamak lazım.Diğer firmalar hakkındaki yazımızı okumak için buraya tıklayın

Türknet Tahütsayar Hizmeti

Türknet Tahütsayar Hizmeti

 

Şu an ki internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TürkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link’e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TürkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.Çünkü Türknet kampanya talep tarihini dikkate alıyor. Taahhüt Sayar: https://turk.net/taahhutsuz-ozgur-iletisim-abonelik/

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlata bilirsin. Ya da TürkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin. Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TürkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

"Arkadaşını Getir" Türknet Davet Kodu Şartları

“Arkadaşını Getir” Türknet Davet Kodu Şartları

  • Davet eden ve davet edilen abonelerin TurkNet’e son ödeme tarihi geçmiş herhangi bir borcu olmamalı.
  • Davet edilen abone, aynı adres için kampanyadan 24 ay boyunca bir kez yararlanabilir.
  • Kazanılan indirimler bir sonraki fatura döneminde yansıtılır.Aboneliğin nakli veya fesih dahil herhangi bir nedenle fesh olması halinde indirim hakkı kaybolur.
  • Tek seferde 100 kişi davet edilebilecektir.
  • Arkadaşını Getir kampanyası başladığı tarihten sonra mevcut aboneliğini iptal ettiren aboneler, 24 ay boyunca arkadaşını getir kampanyasına katılamaz.

Arkadaşını Getir TürkNet Davet Kodu Mesajları

Arkadaşını Getir TürkNet Davet Kodu Mesajları

Web sitemizdeki bu yazıyı okuyup bizim sayemizde abone olan kullanıcılar  Türknet abonesi olmak için başvuru yaptıklarında, Türknet Abonesi olunca ve faturası çıkınca telefonumuza mesaj olarak ve mail olarak da bildirimler geliyor, aşağıda sizlere fikir vermesi için ekran görüntülerini paylaşıyorum.Türknete başvuru yaparken mutlaka ama mutlaka davet koduyla başvuru yapmaları yeni üyeler için tam bir avantaj olduğunu söyleyebilirim.Zaten her durumda çıkacak faturayı ödeyecekler, davet eden de ödüyorsa ikisi de 1 ay bedava internetin tadını çıkarabilirler.

Arkadaşını Getir TürkNet Davet Kodu Mesajları

Arkadaşını Getir TürkNet Davet Kodu Mesajları Arkadaşını Getir TürkNet Davet Kodu Mesajları

Türknet davet koduyla gelenler hem telefona mesaj olarak geliyor, hemde mail olarak gönderiyorlar aşağıdaki gibi

Arkadaşını Getir TürkNet Davet Kodu Mesajları

Arkadaşını Getir TürkNet Davet Kodu Mesajları Arkadaşını Getir TürkNet Davet Kodu Mesajları  Arkadaşını Getir TürkNet Davet Kodu Mesajları Arkadaşını Getir TürkNet Davet Kodu Mesajları Arkadaşını Getir TürkNet Davet Kodu Mesajları Arkadaşını Getir TürkNet Davet Kodu Mesajları Arkadaşını Getir TürkNet Davet Kodu Mesajları Arkadaşını Getir TürkNet Davet Kodu Mesajları Arkadaşını Getir TürkNet Davet Kodu Mesajları Arkadaşını Getir TürkNet Davet Kodu Mesajları Arkadaşını Getir TürkNet Davet Kodu Mesajları Arkadaşını Getir TürkNet Davet Kodu Mesajları Arkadaşını Getir TürkNet Davet Kodu Mesajları Arkadaşını Getir TürkNet Davet Kodu Mesajları

Arkadaşını Getir TürkNet Davet Kodu Mesajları Arkadaşını Getir TürkNet Davet Kodu Mesajları Arkadaşını Getir TürkNet Davet Kodu Mesajları Arkadaşını Getir TürkNet Davet Kodu Mesajları

TürkNet Hosting Network Dağılımı Haritası

TürkNet Hosting Network Dağılımı Haritası

Üzerinde durulması gereken konulardan birisi de Türkiye geneli dağılım ve alt yapı hizmeti sundukları hosting sağlayıcı noktalarının nerelerde olduğundan da kısaca bahsetmek istiyorum.Aşağıdaki haritada Türknet hostinglerinin nerelerden konumlandığını bulabilirsiniz.

TürkNet İnternet Kullandık Yorumladık

TürkNet İnternet Kullandık Yorumladık

Türknet interneti eve bağlattırma işimiz biraz karışık oldu.Kısaca anlatacak olursam Müşteri hizmetleri arıyor kısa bilgilendirmenin ardından internet başvurunuzu oluşturuyor ve formları mail adresinize yönlendiriyor.Sonra mail adresinize gelen formların çıktısını alıp ilgili sayfalara ıslak imza atıyorsunuz.Bir adet kimlik fotokobinizle (üzerine bu evrak Türknet internet başvurusu için verilmiştir diye yazmayı unutmayın) birlikte bunu her hangi bir kargo şirketinden formda yazan adrese gönderiyorsunuz, biz Ptt kargodan gönderdik 12,5₺ ödedik.Ve kimlik fotokobisini Türknet sitesinde online işlem kısmında bulunan evrak gönder kısmından da göndermeniz de fayda var.

Normalde başvuru yapınca ertesi gün saha ekibi arayıp sizin internet portunuzun bağlantısını yapıyor.Başvuru akşamı evrakların çıktısını aldım sabah Türknet saha ekibi internet bağlantısı için 9,30 gibi aradı.Fakat biz aynı tarihlerde TTnet başvurusu yapmıştık ve işlemin iptalini talep etmiştim, üsteki yazımızı okuduysanız Himnet internet kullanıyordum, Himnet 2018 de kapanıyormuş abonelerini de TTnet alacakmış, hatalı ve noksan bilgilendirmelerinden ve internet paketlerinin fiyatının yüksek oluşundan dolayı işlemi iptal ettirmek istedim.Bu aşamada yeni bir internet sağlayıcıya başvurdum.Türknete başvurup ertesi gün arayacakları hiç aklıma gelmemişti.Ben numara taşıma gibi olacağını düşünmüştüm, fakat Türknet başvuruyu taşıma şeklinde değil de normal abonelik gibi yapmış.

Sabah arayan saha ekibine durumu anlattım, onlarda TTnet işleminiz iptal olunca tekrar kayıt açtırın aktarımı yapalım dediler.Aynı gün bir saat sonra  TTnet aradı işlem iptal edildi diye, bu kadar mı şansızlık olur.Türknet müşteri hizmetlerini arıyorum evraklarınız ve işleminiz devam ediyor diyor çağrı merkezinde sadece telesekreter çıkıyor, bir türlü temsilciye bağlanamadım.Sonra onlar beni aradılar ve işlemin sağlanmasını istedim.Ertesi gün cumartesi olmasına rağmen sabahtan saha ekibi aradı internet hattınızın bağlantısı sağlandı, Türkneti arayıp modem kurulumunu yaptırın dediler.

Türknet çağrı merkezini aradım, aktivasyon bekleniyor ve internet kablonuzun ankastre cihazından ev hattınıza bağlantısı için hat çekilmesi gerekiyor dediler, bunu duyunca çok şaşırdım.Sonra saba ekibinin numarasını aradım dışarıdan gelen çağrılara kapalıymış mesaj attım, dönüş yaptılar, hiç bir şey yaptırmanıza gerek yok, Türknet sizi arayıp modem kurulumu için şifre göndereceklerini söyledi.Araya hafta sonu girdiği için pazar akşamı işlemi hızlandırmak içim müşteri hizmetlerini tekrar aradım.Pazartesi öğleden önce işlem sağlanmış, modemde internet ışığı yanmaya başladı.Sonrasını kardeşime yaptırdım, modem kurulumundan anladığı için ve hem gündüz hem akşam internet hız testi yaptık.

TürkNET İnternet Hız Testi

TürkNET İnternet Hız Testi 2017

Alt yapımız 35 Mbps hızı desteklediği için ortalama hız yoğun olmadığı saatlerde yaklaşık 30 Mbps hızlar elde ettik.Akşam yaptığımız Türknet hız testi sonucunu da video olarak çektik. Hem cepten hem laptap dan test ettik, aynı anda test yaparken hızı düşebiliyor, video devamında ayrı ayrı test ettik.
Laptop Dowland hızı 30 Mbps
Laptop Upload hızlı 1,9 Mbps
Cep Telefonu Dowland 22,3 Mbps

TürkNET İnternet Hız Testi 2018

TürkNET İnternet Hız Testi 2018

Türknet 2018 Temmuz ayında yeni fiyat tarifesi olan 64,99₺ geçtim ve hızını test ettim ve sonuç aşağıdaki gibi çıktı gözlerime inanamadım.

Laptop Dowland hızı 36,01 Mbps
Laptop Upload hızlı 3,34 Mbps

Türknet İnternet Koptu Şikayetim

Türknet İnternet Koptu Şikayetim

2017 sonunda aldım gayet hız konusunda memnunum, geçen aylarda internet bir kaç saatliğine kopmuştu, çağrı kaydı açtım düzeldi. 2018 Temmuz aylarının son gününde gece yarısı tekrar gitti kayıt açtırdım, Telekom ekiplerine hattı kontrol ettirmişler, hatta sorun olacağını sanmıyorum, online işlemlerden ara ara girip durumunu kontrol ettim.İnternet sorunuyla ilgilensinler diye facebook sayfalarına mesaj attım, bu arada facebookdaki yorumları da okuyunca bir an panik de oldum.Türknet kullanıp interneti gidip 5 gün falan gelmeyenler oluyormuş yorumlarda yazan ne derece doğrudur bilemiyorum ama benim internetim 24 saat dolmadan ertesi gün akşam geldi.Zaten bulunduğumuz yerde alt yapısı sağlam daha önceleri TTNET kullanmıştım birkaç defa böyle kısa kesintiler TTNET’te de olmuştu.

Himnet Neden Kapandı

HİMNET NEDEN KAPANDI?

Himnet 2018 yılı itibariyle hizmet vermeyecek, detaylar için tıklayın
https://isacoturoglu.com.tr/yorum/himnet-neden-kapandi.html

Türknet Davet Kodu Reklam Bannerleri

Bu kısma ise sizde sitenizde kullanabilmeniz için çeşitli boyutlarda Türknet reklam bannerlerini bir araya getirdim, bu reklam bannerleri Türknet arkadaşını getir kampanyası için kullanabilirsiniz

Görseler için buraya tıklayın

*Hangi sitede kullanıldığını yorum kısmınıza yazmanızı rica ederim