Ankara Toplu Taşımada Unutulan Eşyalar Açık Artırma Satışı 2020

Her yıl Ankara’da Ego ve Metroda bir çok eşya unutuluyor ve bu eşyalar 1 yıl boyunca Ego Gen.Müd. kayıp eşya bölümünde sahiplerini bekliyor.Ve her yıl Şubat ayının son haftası cumartesi günü Ego Gen.Müd. yemekhane salonunda açık artırma ile satışı yapılıyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kayıp Eşya Açık Artırma 2020 Ne Zaman

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kayıp Eşya Açık Artırma İhalesi Ertelendi

Her yıl Şubat ayının son haftası yapılan kayıp eşyaların açık artırma ile satışının ilanı biraz geçikti derken sonunda duyurusu yapıldı ve 2020 mart ayının ortasında yapılacağı belirtilmişti, fakat korono grip salgınından dolayı ertelenmiş.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kayıp Eşya Açık Artırma İhalesi Ertelendi

TOPLU TAŞIMALARDA UNUTULAN EŞYALARIN SATIŞI ERTELENDİ

Ülkemiz gündeminde yaşanan olağanüstü durum nedeniyle, 21 Mart 2020 tarihinde yapılacağı ilan edilen, Kuruluşumuz Otobüsleri ile ANKARAY ve Metro’da bulunan ve sahiplerine ulaşılamayan kayıp eşyaların açık artırma yolu ile satışı, ileri bir tarihe ertelenmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 

Ankara Ego Toplu Taşımada Unutulan Eşyalar Açık Artırma Satışı

Ankara Kayıp Eşya Bürosu

Ankaray Kayıp Eşya Telefon: + 90 312 2241170 / 2827 – 2828
Ankara Ego Kayıp Eşya Telefon: (0312) 354 59 33 veya 153 Mavi Masayı arayabilirsiniz.

Ankara Toplu Taşımada Unutulan Eşyalar Açık Artırma Satışı 2019

Ankara Toplu Taşımada Unutulan Eşyalar Açık Artırma Satışı 2019

Her yıl olduğu gibi 1 yıl boyunca Ankara’da toplu taşımada unutulan eşyalar Şubat ayında açık artırma ile satışa sunuluyor.Bizde Ego araçlarında ilanları gördük ve bir gidip bakalım istedik, neler unutuluyor, nasıl satılıyor diye, malum internette bu konu hakkında bir çok haber var ama bizim kadar detaylı atmosferi anlatanı çıkacağını sanmıyorum.

Ego otobüsleri ile Ankaray ve Metro’da bulunan, ancak sahiplerine ulaşılamayan kayıp eşyaların satışı Hipodrom Caddesi No:5 D Blok’ta bulunan Kurumun yemekhanesinde açık artırma yolu ile satışı yapılıyor 
Not: Elektronik malzemelerin çalışıp çalışmadığı bilinmemekte olup, satışı yapılan eşyalar geri iade alınmaz. İDARENİN TELEFONU 0312 507 14 72 –507 10 60
 Toplu Taşımada Unutulan Eşyalar Açık Artırma Satışını video haber yapmak için gelecekseniz önceden idareyi arayıp haber vermeniz gerekiyor, yoksa çekim yapmaya izin vermiyorlar.

Ankara Toplu Taşımada Unutulan Eşyalar Açık Artırma Satışı

Ankara Ego Kayıp Eşyalar Açık Artırma Satışı 2018

Toplu taşımada unutulan eşyaların satışına bizim gibi ilk defa gelenler gibi yıllardır gelenler de varmış.En çok garibime giden şeylerden birisi ürünlerin parça başı değil rastgele gruplar halinde açık artırmaya sunuluyor oluşuydu.Ve ilk başlarda kıyafetleri elden çıkartmak için çaba gösterdiklerini gözlemledim.Ayrıca en çok unutulan eşyalar sanırım giyim yani kıyafetler olduğunu söyleyebilirim.Listede en çok unutulan ürünler arasında gözlükler, kol saatleri ve cep telefonları şeklinde sıralayabilirim.Tabi gelenlerin çoğu ucuza telefon alırım denk gelirse ümidiyle gelmiş olsa gerek, fakat kendinizi fazla yormayın! Aşağıda bir video ekledim onu izlerseniz ne demek isteyeceğimi çok iyi anlarsınız.

Açık artırmada telefonları tek tek satmıyorlar, 5’er 10’ar şeklinde satmaya çalışıyorlar.Hal böyle olunca bu tür işlerden yolunu bulanlar bu tür açık artırmaların yolunu tutmuş gibi geldi.Aşağıda video da izleyeceğiniz ve en fazla telefon alan kişi telefon borsası diye bir yerde çalıştığını söyledi.En fazla telefonu o aldı toplamda ne kadar telefon aldı emin değilim ama %50 den fazlasını aldı diyebilirim.

Ankara Ego Kayıp Eşyalar Açık Artırma Satışı

Kayıp eşya açık artırmada gözümüze çarpan başka bir detay ve tavsiyede bulunmak isterim.Gözlükleri 2 parça halinde sattılar, güneş gözlükleri ile numaralı gözlükler şeklinde, 1 yıl boyunca ne kadar biriktiyse artık.Hatta satılsın diye yanına kaliteli başka bir ürün ekliyorlar, numaralı gözlüklerini alan vatandaş ateri için almış yanında ondan vermişler.Güneş gözlüğünü alan kişi ise telefoncu borsasında çalışan ve en fazla telefonu alan aynı kişi oldu.Güneş gözlüklerinin çoğu çizilmiş olma durumu var, aşağıda video da izlersiniz.Yani açık artırmaya gideyim ucuz gözlük falan alayım gibi bir niyetle gelmeyi düşünenler bir kez daha düşünsünler, aynı şeyler diğer saat, cep telefonu içinde geçerlidir.

Sabah 10 gibi başlıyor ve öğlen 12 gibi son buluyor, açık artırmanın erken bitmesi gerekiyor çünkü öğle yemeği için salon yeniden düzenlenmesi geriyor.Biz çıkarken yemek servisi için içeride hazırlık yapılıyordu. Aşağıda videoyu izleyerek daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ankara Toplu Taşımada Unutulan Eşya TV Haberleri

Ankara'da Toplu Taşıma Ulaşım Nasıl Sağlanıyor?

Ankara’da Toplu Taşıma Ulaşım Nasıl Sağlanıyor?

Ben de sizler gibi zamanında Ankara’ya geldiğimde ulaşım konusunda biraz zorlandım, kardeşim sayesinde ilk başlarda kolayca Ankara’daki toplu taşımayla ulaşımın mantığını çözdüm.Fakat siz benim kadar şanslı olmayabilirsiniz diye düşündüğüm için “Ankara’da Toplu Taşıma Ulaşım Nasıl Sağlanıyor?” sorusu her yönüyle ele alıp harika bir yazı aşağıda sizleri bekliyor, umarım yazdıklarımı faydalı bulursunuz, sayfa sonunda yorumlarınızı bekliyorum.
https://isacoturoglu.com.tr/gezi/ankarada-toplu-tasima-ulasim-nasil-saglanir.html