Bilmeyenleriniz olabilir diye kısa bir özet geçiyorum. ETi Maden’in 2014 yılında piyasaya sürdüğü EtiMatik deterjanın ismi değişti ve yeni adı BORON oldu.Peki Boron Kaç ₺ Satılıyor?İşte merak edilen tüm detaylar…

Yeni Boron Toz ve Sıvı Deterjanlar Satışa Sunuldu

Yeni Boron Toz ve Sıvı Deterjanlar Satışa Sunuldu

Bordan üretilen Boron’un iki yeni toz çeşidi ve sıvı temizlik ürünü satışa çıktı.Videomuzu izlemek için tıklayın  https://isacoturoglu.com.tr/yorum/yeni-boron-toz-ve-sivi-deterjanlar.html

Boron Bulaşık Makinesi Tableti Ne Zaman Çıkacak?

Boron Bulaşık Makinesi Tableti Ne Zaman Çıkacak?

Herkesin o çok merak ettiği Etimaden tarafından üretilecek olan Boron bulaşık makinesi tableti yaklaşık 4 yıldır tüketiciler tarafından merak konusu oldu, bu yazımızda müjdeyi veriyoruz. https://isacoturoglu.com.tr/yorum/eti-bormatik-bulasik-deterjani.html

EtiMatik Gitti Yerine Boron Deterjan Geldi

Bizler Etimatik tablet çıkacak diye beklerken Eti Maden AŞ. den ilginç bir çıkış yaparak, çoğumuz da bunu tv kanalları haber bültenlerinde gördüğümüz üzere yerli milli bordan deterjan tanıtıldı diye  izlediğimizde BORON Deterjan, yani bildiğimiz etimatik deterjanın ambalaj değiştirmiş halini gördük.

Yeni BORON Temizlik Deterjanı Aldık ~ Eti Matik ile Karşılaşırdık

Yeni BORON Temizlik Deterjanı Aldık ~ Eti Matik ile Karşılaşırdık

Vakit kaybetmeden bu gün A101 den bir paket Boron deterjan aldık ve inceledik. Boron deterjanın en yeni özelliği 40° de yıkadığınızda renklilerde 60° de beyazlarda aynı deterjanı kullanabiliyorsunuz. Etimatik renkli ve beyazların birleştirilmiş aynı paket içine girmiş hali diyebiliriz.Ve daha fazlası bu aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.


 BORON Temizlik Deterjan  BORON Temizlik Deterjan

 BORON Temizlik Deterjan  BORON Temizlik Deterjan

 BORON Temizlik Deterjan  BORON Temizlik Deterjan

Boron Deterjan Boron Deterjan

Neden Boron Temizlik Deterjanı?

devamını okumak için buraya tıkla

Etimatik sosyal medya hesaplarında son paylaşımları Ekim 2018 aylarında yaptığı ve başka gönderi paylaşmamış, anlaşılan o ki BORON deterjana geçiş için böyle bir karar alınmış olabilir, çünkü ileride kafa karışıklığına neden olmaması için.

Zaten Etimatik Doğal Temizlik Ürünü olarak lanse edilme baştan bir hataydı diyebilirim, Vatandaş buna deterjan derken ETİ Maden AŞ. ise ısrarla bu bir deterjan değildir Doğal Temizlik Ürünüdür dayatması yaşattı. Eee sonunda ne oldu derseniz, Etimatik kullananlar buna deterjan demeye devam etti. Baştan ürünün adı Eti Matik yerine  Bor Matik Deterjan olarak piyasaya sürülseydi gerçekten BORON Deterjan diye bir ürün olmazdı herhalde.

Borel Dezenfektan Satışına Başlandı

Borel Dezenfektan Satışına Başlandı

https://isacoturoglu.com.tr/yorum/borel-dezenfektan.html

Boron Deterjan

Doğal Temizlik Ürünüdür tartışmasına ayrılacak zamanı da ürünün pazarlanması için harcanabilirdi.

Bu iş için reklamı ve ürünün pazarlanması için işini ehliyle yapabilen bir ajans ile çalışılması gerekir.Fakat ETİ Maden AŞ. deki kravatlı bürokrasi havarilerinin de bu işe burunlarını sokmamaları gerekmekte!Sizlerde tahmin edebilirsiniz ki kravatlı bürokrasi havarileri şu olmamış bu olmamış diye bahane uydurmaya bayıldıkları için mutlaka sazan gibi atlayacaklardır…Bir türlü  Devlet memuru zihniyetinin kurtulamıyorlar, gerçi Eti matik için Yeni Çatı Gıda isminde Ankara Gimartta bir firma ile anlaşmışlardı, bu tür işlerin tümüyle onlar ilgileniyorlardı ama yine onayı ETİ Maden AŞ. veriyordu.

Kısaca "Boron Temizlik Deterjanı" Nedir?

Kısaca “Boron Temizlik Deterjanı” Nedir?

Hiç lafı eğik bükmeden kısaca söyleyeyim, Etimatik Doğal Temizlik Ürününün devamı olup hatta aynısı olup, bu sefer isim değişikliğiyle ortaya çıkan BORON Deterjan yarışta 2. raunt gibi düşünebiliriz.Aslında benim ve sizlerinde merakla beklediği Bordan yapılacak olan Bulaşık Tableti olup, esas o piyasaya bir çıksın BORON Deterjan satışları nasıl katlıyor asıl o zaman göreceğiz.

BORON Deterjan Fiyatı Ne Kadar? A101 Markette BORON Deterjan Fiyatı 18,50₺

BORON Deterjan Fiyatı Ne Kadar?

Türkiye’nin tüm büyük market zincirlerinde  satışa sunulan yeni ürün 4 kiloluk paketlerde BORON’un satış fiyatı ise 24,90 ₺ olup A101 Markette BORON Deterjan Fiyatı 18,50₺ (sadece 1 günlük indirim yapmışlar bizde indirimi kaçırdık) satılıyor. Ayrıca BİM Markette BORON Deterjan Fiyatı 24,90 ₺ den satılıyor.

BORON Deterjan Fiyatı Ne Kadar? BORON Deterjan Fiyatı Ne Kadar?

BORON Deterjan Fiyatı Neden Düşüyor?

Boron Deterjan Eti matik gibi bayilik yöntemiyle dağıtılıp satılmayacak, marketler zincirleri aracılığıyla satılacak olması da doğru bir karar olmuş
Boron Deterjan 2019 sonuna kadar 24,90 ₺  satılacak zam yapılmayacak.

BORON Deterjan Fiyatı Ne Kadar? BORON Deterjan Fiyatı Ne Kadar?

BORON Deterjan Fiyatı Ne Kadar?

BORON Deterjan Fiyatı Ne Kadar?

Boron Deterjanı Satın Alan İlk Bakan Kim?  Fatih Dönmez

Boron Deterjanı Satın Alan İlk Bakan Kim?

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, tanıtımı yapılan Türkiye’nin tek doğal mineralli yerli ve milli temizlik ürünü BORON’u ilk satın alanlardan oldu.Fatih Dönmez, eşi Zeynep Dönmez ile yaptığı market alışverişinde deterjan olarak BORON temizlik ürününü aldı.

Zeynep Dönmez, ürün piyasaya sürülmeden önce evde denediğini ve fiyat olarak diğer deterjanlardan daha ucuz olan BORON’dan çok memnun kaldığını dile getirdi. BORON’u, yerli ve milli olduğu için tercih ettiklerini vurgulayan Zeynep Dönmez, bu akşam misafirliğe giderken de hediye olarak bir paket götüreceklerini söyledi.
Boron Deterjanı Satın Alan İlk Bakan Fatih Dönmez

Boron Deterjanı Satın Alan İlk Bakan Fatih Dönmez A101 market Boron Deterjanı Satın Alan İlk Bakan Fatih Dönmez A101 market

Boron Deterjan Tanıtım Toplantısı

Boron Deterjan Tanıtım Toplantısı

Aşağıda Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Çalışma Ofisi’nde düzenlenen basın lansmanına katılan Sn. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, bor madeninin ülkeye sağladığı katma değerlere dikkat çekerek, Bor’un gerek ham madde gerekse ihracat yönünden dünya bor revervlerinin %73’ünden fazlasının ülkemizde olduğunu belirtti.

2018 yılı bor ihracatımız 1 milyar dolar seviyesinde gerçekleşmiş olup Doğrudan ya da distribütörler vasıtasıyla dünyanın 110 ülkesine ihracat gerçekleştiriyoruz. Pazarda rakipleri ise olan ABD ve en büyük müşterilerimiz olan Çin ve Hindistan da bulunuyor.

Boron Deterjan Tanıtım Toplantısı Fotoğrafları

Boron Deterjan Tanıtım Toplantısı Fatih Dönmez

Boron Deterjan Tanıtım Toplantısı  Boron Deterjan Tanıtım Toplantısı

Boron Deterjan Tanıtım Toplantısı Fatih Dönmez Boron Deterjan Tanıtım Toplantısı Fatih Dönmez

Boron Deterjan Tanıtım Toplantısı Serkan Keleşer Boron Deterjan Tanıtım Toplantısı Serkan Keleşer

Boron Deterjan Tanıtım Toplantısı Serkan Keleşer Boron Deterjan Tanıtım Toplantısı Serkan Keleşer

Boron Deterjan Tanıtım Toplantısı Fatih Dönmez Boron Deterjan Tanıtım Toplantısı

 Boron Deterjan

Boron Deterjan   Boron Deterjan

Bor Deterjan hakkındaki diğer yazılarıma aşağıdan ulaşabilirsiniz

Eti Bor Matik Bulaşık Makinesi Tableti Ne Zaman Çıkacak

ETİ BOR MATİK BULAŞIK MAKİNESİ TABLETİ NE ZAMAN ÇIKACAK?

https://isacoturoglu.com.tr/yorum/eti-bormatik-bulasik-deterjani.html

Eti Matik Yeni Ürünler

Etimatik Renkliler ve Beyazlar Serisi VLOG

https://isacoturoglu.com.tr/yorum/eti-matik-yeni-urunler-beyazlar-renkliler-tuller.html
Eti BorMatik Deterjanın Faydaları

Eti BorMatik Deterjanın Faydaları

https://isacoturoglu.com.tr/yorum/eti-bormatik-deterjanin-faydalari.html

Eti Bormatik Deterjan Yorumları

ETİ BORMATİK DETERJAN YORUMLARI

https://isacoturoglu.com.tr/yorum/eti-bormatik-deterjan-yorumlari.html