Geçtiğimiz aylarda BİM Aktüel ürünleri arasında satışa sunulan Arnica ET14402 Toz Torbasız Elektrikli Süpürgeyi hiç araştırmadan aldım, evet yanlış okumuyorsunuz çünkü araştırmaya pek vaktim yoktu…

Arnica ET14402 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge İnceledik ve Yorumladık

Arnica ET14402 Toz Torbasız Elektrikli Süpürgeyi eve gelince kutusunu açıp hemen bir merakla açıp kullandım, fiyatına göre baya iyi bir ürün olduğuna hemen karar verdim.Avm’ye gittiğimde elektrikli süpürgelerin fiyatları 1000TL gibi rakamlar yazdığını hatırlar gibiyim.Neyse kafanızı daha fazla karıştırmak istemiyorum.

Eski Süpürgeyi İntertten İlanla Verdik

Yaklaşık 10 yıldır evde bir elektrik süpürgemiz vardı, en çok zorlayan kısmı ise torbasıydı.Çünkü karton değildi bez torbaydı onu da temizlemek ayrı bir dert diyebilirim sanırım ne demek istediğimi bez torbalı süpürge kullananlar çok iyi anlamıştır.Bu yeni süpürgeyi alında eski süpürgeyi internette ilan açtım hemen bir bayan almak istediğini söyledi ve eski süpürgeyi mahalledeki muhtarlığa bıraktım oradan aldı.Eski süpürgeyi ücretsiz olarak verdim zaten çöpe atacaktım ama süpürgenin bir sorunu yoktu canavar gibi çekiyordu, tek sorunu bez torbanın temizlenmesi diyebilirim…

Arnica ET14402 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge BİM aktüel ürünler

Arnica ET14402 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge İnceledik ve Yorumladık

Arnica ET14402 Toz Torbasız Elektrikli Süpürgeyi çok beğendiğimi söyleyebilirim, kullanımı çok basit ve fazla da yer kaplamayacak bir ürün diyebilirim.Ürünü 2 hafta kadar kullandım sonrasında ise ürünü kısaca anlattığım aşağıdaki videoyu çektim.Video da kullanımı ve ürünün çekiş gücünü kabaca göstermeye çalıştım. Ev içinde kullanacaksanız bu süpürge rahatlıkla işinizi görecektir, hiç iki katı para verip kendinizi kandırmayın. Bu ürünü almadan 2 ay kadar önce Homend toz torbasız elektrikli süpürgesine bakmıştım 799TL diyorlardı şimdi yine aynı fiyat.Evde kullanılacak bir süpürge için 1000tl para vermek gerçekten çılgınlık veya parasının hesabını bilmemek demek diye düşünüyorum.Neyse ben bu süpürgeyi 349TL ye BİM den aldım gayette memnun olduğumu söyleyebilirim.Evde tozu iyi çekmez falan gibi düşünmeyin gerçekten işinizi görecek emiş gücüne sahip, aldınız da göreceksiniz.

Arnica ET14402 Toz Torbasız Elektrikli Süpürgesinin Filitresi Nasıl Temizlenir?

Arnica ET14402 Toz Torbasız Elektrikli Süpürgenin 2 tane filitresi var yukarıdaki video da gösterdim. Filitreyi yıkayıp iyice kuruttuktan sonra süpürgeye takmanız gerekiyor merak edenler yukarıdaki videonun 02:05 dak itibaren izleyin.

Arnica ET14402 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Özellikleri

  • Arnica Rose ET14402 toz torbasız bir süpürgedir ve yıkanabilir şeffaf toz haznesine sahiptir. Şeffaf toz haznesi doluluk oranını süpürgenin içini açmadan dışarıdan gözlemlemenize yardımcı olur. Ayrıca gerekli durumlarda toz haznesi yıkanarak da temizlenebilir.
  • Süpürgenin sahip olduğu dar uçlu boru, koltuk temizleme aparatı, perde fırçası, aksesuar askısı gibi aparatlar ve mükemmel emiş gücüne sahip yeni süpürme ucu her alanda temizleme kolaylığı ve yüksek performans sağlar.
  • A sınıfı enerji tasarruflu elektrikli süpürge, bütün süpürme işlemlerinizi yüksek seviye elektrik tasarrufu sağlayarak gerçekleştirmenize imkan verir. Ergonomik dizaynı sayesinde ise takılmadan kolay bir şekilde hareket eder. 8 metre erişim alanı sayesinde evin her bir noktasına ulaşarak kusursuz bir süpürme işlemi gerçekleştirilmesine yardımcı olur.
  • Süpürme işlemlerini sizin için olabilecek en kolay hale getiren elektrikli süpürge, gül kurusu rengi ve zarif tasarımıyla hem gözünüze hitap eder hem de kullanılmadığı durumlarda evin herhangi bir köşesinde rahatlıkla muhafaza edilir.

• 750 W •  A Sınıfı • 75 Dba SES • Kablo:5m  • Erişim alanı:8 m
• Dar uçlu boru, koltuk temizleme aparatı, perde fırçası,aksesuar askısı.
• Yüksek performanslı yeni süpürme ucu. • Otomatik (çek-bırak) kablo sarıcı
• Teleskobik emiş borusu  • Yıkanabilir AFS Filtre  • 2,5 litre toz haznesi