Akıllı Mikrofon ve Akıllı Hutbe Fuarda İlgi Odağı Oldu

Bu yıl 7. düzenlenen ve Ankara’da ilk defa yapılan Cami Yapı Ekipmanları fuarında herkesin ilgisini çeken akıllı mikrofon ürününü gelip biraz daha yakından tanıyalım.

Akıllı Mikrofon Fikri Nasıl Ortaya Çıktı

Akıllı mikrofon fikri 2015 yılında Şerif Görmez Bey’in aklına geliyor. Bir cuma hutbesi dinlerken kağıttan okunan hutbeyi soğuk bulan Şerif Bey, akıllı hitabet için patent başvurusunda bulunuyor ve başvurusu onaylanıyor. 2017 sonuna doğru ve proje ortaklığı üzerinde konuşup anlaşarak ilerliyor.

Akıllı Mikrofon Teknoloji AŞ olarak 1 yıllık Ar-Ge çalışmaları sonucunda akıllı hitabet cihazının prototip hali ortaya çıkıyor, Kartal’da Zeytinlik Ulucami de akıllı mikrofon prototipi kullanılmaya başlandı.

2019 yılından farklı camilerde, müftülüklerde ve vakıflarda prototip ürünler kullandırılarak Akıllı Hitabet ürününün Akıllı Hutbe modelinin seri üretimine 2019 yılı itibarıyla seri üretime başlanmış.2019 ocak ayında seri üretime başlanmış olup haziran ayında ürünler satışa sunulmuş.

Akıllı mikrofon ile konuşmacının konuşmalarını cihaza Bluetooth veya bir USB ile eklenebiliyor.

Zeytinlik Ulu Camii İmamı Yusuf Ürker Akıllı Mikrofon

Zeytinlik Ulu Camii İmamı Yusuf Ürker Akıllı Mikrofon hakkında şunları söylemiş. Akıllı Hitabet cihazının Wi-Fi’ye bağlı olmasa bile herhangi bir akıllı telefonun kişisel erişim noktası özelliği ile kolayca kullanılabildiğini belirterek, ürünün din görevlileri için pratik çözümler sunduğunu söylemiş.

Akıllı Mikrofon İletişim

WEB: www.akillimikrofon.com    info@akillimikrofon.com

Adres: Esentepe Mah. Erkılıç Cad. No:6/1/6 Yasa Kule Kartal / İstanbul / Türkiye

Tel: +90 216 599 03 61

Akıllı Mikrofon Fuar Fotoğrafları

Akıllı Mikrofon ve Akıllı Hutbe Fuarda İlgi Odağı Oldu Akıllı Mikrofon ve Akıllı Hutbe Fuarda İlgi Odağı Oldu Akıllı Mikrofon ve Akıllı Hutbe Fuarda İlgi Odağı Oldu

Akıllı Mikrofon ve Akıllı Hutbe

Akıllı Mikrofon ve Akıllı Hutbe  Akıllı Mikrofon ve Akıllı Hutbe

Akıllı Mikrofon ve Akıllı Hutbe

Cami Yapı Ekipmanları Fuarı Ankara

Cami Yapı Ekipmanları Fuarı Ankara

https://isacoturoglu.com.tr/akm-fuar/cami-yapi-ekipmanlari-fuari-2019-ankara-altinpark-expo.html