Ilgaz Dağı’ndaki Yıldıztepe (Kadınçayırı) Tabiat Parkında, yayla turizminin geliştirilmesi amacıyla “orman köşkü” adı verilen bungalov evler kuruldu. Proje, Orman ve Su İşleri Bakanlığı 9. Bölge Müdürlüğü tarafından hayata geçirildi.2019 yılı sonundan ihalesi yapılan bungalov evler  2020 yılı sezonunda hizmete girdi.

Ilgaz Dağı Bungalov Evleri 2020 Yılında Hizmete Girdi

Ilgaz Dağı Bungalov Evleri 2020 Yılında Hizmete Girdi

Proje kapsamında bölgede yayla turizminin de geliştirilmesi için 7 bungalov ev kuruldu. Son hazırlıkların yapıldığı evler kapılarını konuklarına açtı. Bungalov evlerin yanı sıra oluşturulan piknik alanları sayesinde ziyaretçilerini yaz sezonunda da ağırlaması hedefleniyor.

Ilgaz Dağı Bungalov Evleri Video İzle

Aşağıda kısa bir video paylaşıyorum, keyifli seyirler

Ilgaz Dağı Bungalov Evleri Fiyatları

Ilgaz Dağı Bungalov Evleri Fiyatlarını baya sorgulayanlar olmuş sitemizde kabaca fiyat vermem gerekirse günlük fiyatı 1000 TL gibi bir rakamlar olup 4-6 kişi kaldığını da hesaba katarsak aslında kişi başı fiyatta uygun olup olmadığına kendi bütçenize göre karar verebilirsiniz. Ayrıca Ilgaz Dağı Bungalov Evleri  için indirim konusu kısmından da bahsetmem gerekirse kışlık turizm sezonu otelleri gibi hafta içi ve hafta sonu fiyatlarda değişiklik olmuyor, burada Bungalov evi boş olan tarihlerde kiralamışsınız gibi düşünün konaklama süresi uzadıkça fiyatlarda rezervasyon yaparken pazarlıkla ortalama %5-10 oranında düşüş sağlayabilirsiniz tabi bu duruma bağlı olup net kesin indirim olacak diye bir kural yok.

Ilgaz Dağı Bungalov Evleri

Ilgaz Dağı Bungalov Evleri İletişim Rezervasyon

Ilgaz Dağı Bungalov Evleri ihalesi 2019 yılı son aylarında yapıldı ve 2020 yılı kış sezonunda faaliyete geçti.İhaleyi Ilgaz Belediyesi almış olup ilgili kişilerle iletişime geçtim.
www.ilgazturizmmerkezi.com
0376 417 10 10 veya 0376 417 10 15
WhatsApp +90 530 958 37 18

Ilgaz Dağı Bungalov Evleri 2020 Şubat Resimleri

Ilgaz Dağı Bungalov Evleri 2020 Şubat Resimleri

Ilgaz Dağı Bungalov Evleri 2020 Şubat Resimleri Ilgaz Dağı Bungalov Evleri 2020 Şubat Resimleri Ilgaz Dağı Bungalov Evleri 2020 Şubat Resimleri Ilgaz Dağı Bungalov Evleri 2020 Şubat Resimleri Ilgaz Dağı Bungalov Evleri 2020 Şubat Resimleri Ilgaz Dağı Bungalov Evleri 2020 Şubat Resimleri

 

Ilgaz Dağı Bungalov Evler Hakkında

Orman ve Su İşleri Bakanlığı 9. Bölge Müdürlüğü Çankırı Şube Müdürü Hasan Kozan, Bungalov evlerin ve çevre düzenlemesi gibi çalışmaları kapsayan 2 milyon liralık yatırımla, orman köşkü adı verilen 7 bungalov ev yapıldı.Köşklerin yanı sıra bir de idari bina ile bir kır lokantası bulunuyor. Bungalov evlerin bir ailenin rahatlıkla kalabileceği şekilde dizayn edilmiş olup iki katlı, 72 metrekarelik bungalov evlerin alt katında salon ve mutfak, üst katında iki yatak odası bulunuyor.

Ilgaz Dağı Bungalov Evleri

Ilgaz Dağı Bungalov Evleri Video ve Resimleri 2019

Aşağıda Bungalov Evlere ait 2019 Ocak ayında çekilen video ve fotoğrafları paylaşıyorum.

Ilgaz Dağı Bungalov Evleri Ilgaz Dağı Bungalov Evleri

Ilgaz Dağı Bungalov Evleri Ilgaz Dağı Bungalov Evleri

Ilgaz Dağı Bungalov Evleri Ilgaz Dağı Bungalov Evleri

Ilgaz Dağı Bungalov Evleri Ilgaz Dağı Bungalov Evleri

Ilgaz Dağı Bungalov Evleri Ilgaz Dağı Bungalov Evleri

Ilgaz Dağı Kır Lokantası Ilgaz Dağı Kır Lokantası

Ilgaz Dağı Bungalov Evler Ilgaz Dağı Bungalov Evleri

Ilgaz Dağındaki Oteller Hangileri

ILGAZ DAĞINDAKİ OTELLER HANGİLERİ?

https://isacoturoglu.com.tr/gezi/ilgaz-dagindaki-oteller.html
Ilgaz Dağı (Yıldıztepe) Kayak Merkezi 2019 Tanıtım Klibi