Ilgaz Akbak Tuz Otel

Akbak otel Ilgaz E80 yolu üzerinde tam olarak 4 yolun ortasında (Karadenizi İstanbul’a, kastamonu’yu Çankırı üzerinden Başkent Ankara’ya bağlayan) yerde bulunuyor. Türkiyenin ilk tuz temalı oteli olma özelliğiyle farklı bir çıkışla ismini duyurmayı başardı.İki adet otel bünyesinde iki adet de otel yanında bulunan aynı firmaya ait dinlenme tesisinde iki olmak üzere toplamda 4 adet tuz odası bulunuyor. 1 kral, 1 suit oda olmak üzere toplam 33 oda ve 49 yatak kapasitelidir.Ayrıca otelin yanındaki tuz marketden hediyelik eşyalar satışı yapılıyor.İnternet sitesinde incelerken dikkatimi tuz odasındaki kişilerin ayakkabı ile seans yaptıklarını gördüm.Biraz ilgincime gitti.Sanki tam tersi olması gerekirdi. İnternetten başka bir şey daha gördüm.Bunu duyunca çok sevineceksiniz.

Ilgaz Akbak Otel
Kışın karne tatilinde Cumartesi ve pazar yarım pansiyon 1 gece konaklamalı ücret olarak 100TLolarak kampanya yapmış. Kışın yolunuz Ilgaza düşerse bu fırsatı değerlendirmenizi öneririm.Ayrıca Akbak otel belirli dönemlerde Çankırı tuz mağarasından başlayıp, ılgaz kırkpınar yaylası turları düzenliyor.Takip etmek için facebookda beğen sayfası var.Oradan etkinlikleri takip edebilirsiniz.İnternet sitesinde facebook linkini koymamışlar. Facebookdan aratarak bulun. Ilgaz dağında Çankırı tarafında kalan oteller arasında en fazla resim içeriği paylaşan bu otel olduğunu fark ettim.Ve sürekli değişik ve güncel içerikler.O konuda kendilerini tebrik etmek gerek. Ama otelin twitter ve instagram gibi hesaplarının olmaması büyük kayıp olduğunu düşünüyorum.
Ayrıca firma 25 kişi ve üzeri toplu konaklamalarda kişi başı yarım pansiyon 70TL den indirimlerde sunuyor.Düzenlemiş olduğu turlarda ziyaretçilerin elinde otelin reklam afişleriyle poz vermesi de gözümüzden kaçmıyor.
Akbak Otel iletişim: 0376-416 2324  web: www.akbakotel.com

ılgaz Akbak otel tuz odası ılgaz akbak otel karne tatili indirim fırsatı

Ilgaz Akbak Tuz Otel 

Ilgaz Akbak Otel

Ilgaz Akbak Otel

Ilgaz Akbak Otel

Ilgaz Akbak Otel

Ilgaz Akbak Otel

Ilgaz Akbak Otel sahuna

Ilgaz Akbak Otel
Akbak otel ılgaz dağı
Ilgaz Akbak Oteli

Ilgaz Akbak Tuz Otel tabela Ilgaz Akbak Otel Booking.com

Ilgaz Akbak Tuz Otel Sezon İndirimi

Ilgaz Akbak Tuz Otel Sezon İndirimi

Ilgaz Akbak Otel Hediyelik Yöresel Ürünler

Ilgaz Akbak Otel Hediyelik Yöresel Ürünler

Ilgaz Akbak Otele geldiğinizde market bölümünde bir çok hediyelik gıda olarak yöresel ürün bulabilirsiniz, aşağıda sizlere fikir vermesi içinbir kaç ürün paylaşıyoruz, tabiki Çankırı kaya tuzu da var, onu söylememize gerek yok zaten herkes biliyor 😉

Ilgaz Akbak Otel Hediyelik Yöresel Ürünler, sarı kılçık pirinç

Ilgaz Akbak Otel Hediyelik Yöresel Ürünler, meşhur ılgaz şeker fasülyesi

Ilgaz Akbak Otel Hediyelik Yöresel Ürünler, keşkeklik, aşurelik buğday

Ilgaz Akbak Otel Hediyelik Yöresel Ürünler, ılgaz köy tarhanası ılgaz Akbak otel tuz odası

ılgaz Akbak otel tuz odası ılgaz Akbak otel tuz odası

Ilgaz Dağındaki Oteller Hangileri

ILGAZ DAĞINDAKİ OTELLER HANGİLERİ?

https://isacoturoglu.com.tr/gezi/ilgaz-dagindaki-oteller.html