Armasad Türkiye Arıcılık Fuarında stantları gezerken ilginç bir ürün dikkatimi çekti, uzaktan bakınca kaşar peyniri andıran bu şeyin sonradan öğrendim bal sabunu olduğunu…

Bal Sabunu Markası Balhane Organik Arı Ürünleri

Armasad Fuarında Bal Sabunu Markası ile Karşılaştık

Arıcılık sektörü gerçekten bir çok katma değer ürünü kendi içinde barındırdığını Armasad Türkiye Arıcılık fuarına gittiğimde gördüm.Hala fuara gitmeyenler olabilir, hemen linki paylaşıyorum. https://isacoturoglu.com.tr/genel/bal/2018-armasad-aricilik-fuari.html tıklayıp neler kaçırdığınızı izleyebilirsiniz.Neyse biz hemen konumuza dönelim.

Bal Sabunu Markası Balhane Organik Arı Ürünleri

Bal Sabunu Markası Balhane Organik Arı Ürünleri

Balhane Organik Arı Ürünlerinden Recep Özer ile Armasad Türkiye Arıcılık Fuarında karşılaştık ve kısaca ürünlerden bahsetmesini istedik, bal sabunları ile ilk karşılaşmamız bu şekilde oldu, merak edenler aşağıdaki bal sabunu videomuzu izleyebilirler.

Bal Sabununun Faydaları Nedir?

* Anti bakteriyel özelliğe sahip bal sabunu, ciltteki sivilce, akne ve yaraların hızla iyileşmesini sağlar.

* Cilde zarar veren bakterilerin çoğalmasını önler.

* Yağlı ciltlerdeki fazla yağı emer, doğal yağ dengesini düzenler.

Bal Sabunu Markası Balhane Organik Arı Ürünleri

Bal Sabunu Nasıl Kullanılır?

Bal Sabununu köpürtüp özellikle yağlı olan bölgelere sürün. Birkaç dakika saniye bekleyip ılık suyla durulayın ve havluyla kurulayın. Değişime inanamayacaksınız. Bir hafta gibi düzenli kullanım sonrası cildinize ne kadar iyi geldiğini fark edeceksiniz.

Bal Sabunu Markası Balhane Organik Arı Ürünleri Bal Sabunu Markası Balhane Organik Arı Ürünleri

Ballı Sabunun Saça Faydaları Nelerdir?

Saçları onaran ve kuvvetlendiren ballı sabun, yıpranmış ve boyalı saçlar için ideal bir bakım ürünüdür. Saça yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Saçları kuvvetlendirerek dökülmesini engeller. Bu durum aynı zamanda saçların gürleşmesini sağlar.

Balhane Organik Arı Ürünlerinden Yusuf Özer İletişim Balhane Organik Arı Ürünlerinden Yusuf Özer İletişim Balhane Organik Arı Ürünlerinden Yusuf Özer İletişim Balhane Organik Arı Ürünlerinden Yusuf Özer İletişim

Balhane Organik Arı Ürünlerinden Yusuf Özer İletişim

Tel:0535 265 58 14
Tel:0506 987 57 57
Facebook: Balhane Organik Arı Ürünleri
Çamlıdere’de Organik Arı Ürünlerini Satan Yusuf Özer Çamlıdere Dörtkonak Köyündeki Organik Bal Havzasında Üretmiş Olduğu Organik Arı Ürünleri Sertifikaları ile Halka Güven Vermeye Devam Ediyor. Yusuf Özer “Balhanemizin Organik Sertifikalı Arı Ürünleri” şehir dışına da kargo ile gönderildiğini belirtiyor.

Bal konulu diğer yazılarımızı okumak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz

https://isacoturoglu.com.tr/genel/bal/