404 Hata Sayfası Tasarımlarımız

Hepimiz hata veren web siteleri ile karşılmışızdır. Genelde 404  Eror Hatası bulunamadı gibi hata veren internet siteleri bizleri kızdırır nitelikte olur. Sizde web sayfalarınızı ziyaret eden ziyaretçilerinizin bu sorunla karşılaşıp sitenizi terk etmesini önlemek için 404 hata sayfası ekleyerek onları sitenizde daha fazla sayfada gezinmesini sağlayabilirsiniz.Böylece siteden hemen çıkma oranını düşürürken, sitede tıklanan sayfa sayısı artırıp, alexa rank için büyük bir avantaj sağlamış olursunuz.

404 Hata Sayfası Tasarımlarımız

Aşağıda destek verdiğimiz site sahipleri için oluşturduğum 404 hata sayfası tasarımlarından ilham alarak sizde sitenize özgü 404 hata sayfası kodunuzu çok kolayca oluşturabilirsiniz.

404 Hata sayfasını bir çok marka ve popüler internet sitesi kullanıyor.Çünkü ziyaretçilerini sitede tutmak için 404 hata sayfası onlara yol gösteren en önemli argümandan birisidir.Sizde siteniz için 404 hata sayfası görseli yaparak sitenize değer katıp ziyaretçilerinize  hoşça zaman geçirmelerini sağlayabilirsiniz.Aşağıdaki örnekler sanırım size fikir verecektir.

isacotur Blog 404 Hata Sayfası Görseli

Biz eski sitemiz olan isacotur.tr.gg için oluşturduğumuz 404 hata sayfası kodu aşağıdaki gibi olup sayfanın altına ise küçük bir site içi arama kodu ekledik.Bu sayede hatırı sayılır şekilde sayfa içi trafiklerini artırmayı başardık.Site içi arama kodunu aşağıya ekledim.

isacotur Blog 404 Hata Sayfası Görseli

 

Kuşadası Tekne Turu 404 Hata Sayfası Görseli

Kuşadası Tekne Turu 404 Hata Sayfası Görseli

404 Hata kodunu sitede
 nasıl göründüğünü görmek için http://kusadasitekneturu.tr.gg/ tıklayın.

Karatay Çubuk Turşusu 404 Hata Sayfası Görseli

Karatay Çubuk Turşusu 404 Hata Sayfası Görseli

404 Hata kodunu sitede nasıl göründüğünü görmek için http://karataydogalgida.tr.gg/ tıklayın

Kilden Gelen Güzellik 404 Hata Sayfası Görseli

 

Kilden Gelen Güzellik 404 Hata Sayfası Görseli

404 Hata kodunu sitede nasıl göründüğünü görmek için http://kildengelenguzellik.tr.gg/ tıklayın

Web Sitene 404 Hata Sayfası

Bedava Sitem 404 Hata Sayfası

404 Hata sayfasını eklemek adeta çoçuk oyuncağı desem yeridir.Bedava sitem ekstralarda bulunan Kendi 404 Eror Sayfan özelliğini aktif etmeniz yeterlidir.Burada bir kaç şeye dikkat etmelisiniz.En önemli şey tabiki 404 hata sayfası için seçeceğiniz görseldir.

 

Site İçi Arama Kodu Scripti

Site İçi Arama Motoru Kodu Eklemek

404 hata sayfası ziyaretçiyi genelde ana sayfaya  yönlendirir.Ama ziyaretçi aradığı şeyi bulup bulamamak arasında kararsız kalırsa sitenizden ayrılacaktır.Sizde sitenizin bir köşesine site içi arama motoru ekleyerek bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.Detaylar için tıklayın https://isacoturoglu.com.tr/code/site-ici-arama-kodu-scripti.html

Google Hemen Çıkma Oranını Düşürme

Hemen Çıkma Oranını Düşürmek

Google 1. sayfada çıkmak için sitedeki içeriğiniz ne kadar sağlam ve güçlü ise ziyaretçilerinizin sitede kalma süresini artırmış olursunuz.Bu size arama motorlarının gözünde değerli olduğu izlenimi uyandıracaktır… https://isacoturoglu.com.tr/code/google-hemen-cikma-oranini-dusurme.html

Google 1 Sayfada Çıkmak

GOOGLE 1. SAYFADA ÇIKMAK

Google 1. sayfada çıkmak için kendi denediğim ve çok başarılı sonuçlar aldığım ve bir çok web sitesinde olmayan o çok özel detayları sizlerle de paylaşıyorum.Detaylar için şu linke tıklayabilirsiniz.
https://isacoturoglu.com.tr/code/google-1-sayfada-cikmak.html