Manda Sütünden Yapılan “Tepecik Dondurması” Ankara Dondurma Festivalinde bol süt tatıyla ziyaretçilerin ilgisini çekmeyi başardı.

Manda Sütünden Yapılan “Tepecik Dondurması”

Kütahya’nın Tavşanlı ilçesine bağlı Tepecik beldesinde doğal meyve ürünlerinden ve manda sütünden üretilen Ankara Dondurma Festivalinde büyük ilgi gördü.

Manda Sütünden Yapılan "Tepecik Dondurması"

2019 Eylül ayının son haftasında gerçekleştirilen 2.Dondurma ve Tatlı Festivaline katılan Tepecik Dondurması fuarda manda sütünden yapılan tek dondurma markası olduğu için, ziyaretçilerin de ilgisini çekmeyi başardı.

Manda Sütünden Dondurma Hiç Yediniz Mi?

Manda Sütünden Yapılan ” Tepecik Dondurması ” Özel Röportaj

Tepecik Dondurması İletişim

ADRES : Yeni Mahalle Haşim Benli Bulvarı(Kanal Boyu) No:30/A KÜTAHYA/TAVŞANLI
TELEFON : 0 (553) 686 8466
WEB SİTESİ: http://tepecikdondurmasi.com

Manda Sütünden Yapılan "Tepecik Dondurması"

Tepecik Dondurması Hakkında

Tepecik Dondurması Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinin Tepecik kasabasında 2017 yılında, yıllarca dondurma sektöründe çalışmış yüksek kimyager İbrahim Ethem ULUÇAY tarafından kurulmuştur. Kurulduğu kasabanın ismini alan Tepecik Dondurması, katkı maddesi kullanmadan tamamen doğal dondurma üreten bir firmadır. 24 farklı çeşidi ile Kütahya’nın Tavşanlı ve Emet ilçelerinde şubeleri bulunmaktadir. Şuan Tepecik Dondurması Alanya ve Eskişehir’e dondurma sevkiyatı yapmaktadır. Artık online olarak internet üzerinden dondurma siparişlerinide kargo ile gönderme hizmetine başlamıştır.

Manda Sütünden Yapılan "Tepecik Dondurması" Manda Sütünden Yapılan "Tepecik Dondurması" Manda Sütünden Yapılan "Tepecik Dondurması"

2.Dondurma ve Tatlı Festivali Ankara 2019

2.Dondurma ve Tatlı Festivali Ankara 2019

https://isacoturoglu.com.tr/akm-fuar/2-dondurma-ve-tatli-festivali-ankara-2019.html

Hediye Marfedo Dondurma Geldi
Hediye Marfedo Dondurma Geldi
https://isacoturoglu.com.tr/yorum/hediye-marfedo-dondurma-geldi.html

Maraş Dondurması Ankara’yı Salladı

MARAŞ DONDURMASI ANKARA’YI SALLADI

2017’de 2. gerçekleşen Kahramanmaraş İl Tanıtım Günlerinde en çok dikkat çeken ve ünü ülke sınırlarını aşan maraş dondurmasına büyük ilgi vardı.Hem Kahramanmaraş Günlerini gezdik, hem de orjinal maraş dondurması hakkında uzmanından bilgiler aldık… https://isacoturoglu.com.tr/yorum/maras-dondurmasi-ankarayi-salladi.html

1.Ankara Dondurma ve Tatlı Festivali 2018

1. Uluslararası Ankara Dondurma ve Tatlı Festivali

1. Uluslararası Ankara Dondurma ve Tatlı Festivali  29 Haziran – 01 Temmuz 2018 tarihleri arasında Ankara akm fuar alanında ziyaretçileriyle buluştu. https://isacoturoglu.com.tr/akm-fuar/ankara-dondurma-ve-tatli-festivali.html