1.Ankara Dondurma ve Tatlı Festivali 2018

1. Uluslararası Ankara Dondurma ve Tatlı Festivali bu yıl yaz ortalarında Akm Fuar alanı hipodrom bölümünde yapılması planlanıyor.Fuar organizatörü Zirve Fuarcılık olup, kendileriyle uzun bir telefon görüşmesi yaptım.Bizde festival öncesi detaylı bir şekilde içerik desteği vermeyi planlıyorum.Fuar süresi 3 gün olarak planlanıyormuş, kendilerinden rica ettim, bu sürenin daha uzun tutulması için tekrar değerlendirecekler, fakat şu an için belirtilen tarih 29 Haziran – 01 Temmuz 2018 olup gelişmeleri sitemiz üzerinden en  güncel haliyle takip edebilirsiniz.

Festival ilk  Ankara’da başlayacak ve sonraki aylarda İstanbul ve Antalya turnesi şeklinde devam edecek olup, bir çok ülkenin değişik dondurma ve tatlıları fuarda görücüye çıkacak, ayrıca workshoplar, ünlü youtuberler, sosyal medya fenomenlerinin de buluşacağı bir organizasyon şeklinde planlanıyormuş.

Fuar için Rezervasyon (Zirve Fuarcılık)

Tevfik Çayır: 05462835483

Tel: (312) 430 34 35

Mail: info@zirvefuarcilik.com.tr

web: www.zirvefuarcilik.com.tr

www.dondurmatatlifestivali.com

Detayları en kısa sürede ekleyeceğim vaktim olmadığı için şu an için bu kadarlık kısmını yazdım.

Ankara Akm İl Tanıtım Günleri 2018

https://isacoturoglu.com.tr/akm-fuar/ankara-akm-il-tanitim-gunleri-2018.html

Maraş Dondurması Ankara’yı Salladı

MARAŞ DONDURMASI ANKARA’YI SALLADI

2017’de 2. gerçekleşen Kahramanmaraş İl Tanıtım Günlerinde en çok dikkat çeken ve ünü ülke sınırlarını aşan maraş dondurmasına büyük ilgi vardı.Hem Kahramanmaraş Günlerini gezdik, hem de orjinal maraş dondurması hakkında uzmanından bilgiler aldık… https://isacoturoglu.com.tr/yorum/maras-dondurmasi-ankarayi-salladi.html