Geçtiğimiz günlerde kendi e-ticaret sitemizden Cenermed marka maske sipariş verdik, merak edenler için ürünün sipariş verilmesinden başlayıp, elimize ulaşıp kutu açılışı ve maske hava geçirgenliği için çakmak testi bile yaptım. Harika bir video olsun diye çok uğraştım umarım keyifle izlersiniz.

Cenermed Meltblown Maske Kutu Açılış Videosu

SATIN ALACAĞINIZ MASKE SAĞLIK BAKANLIĞI ÜTS’YE KAYITLI MI?

Kaliteli bir maske almak için önce satılan ürünlerin kenarında barkotlar var, bu barkotları android ve ios mağazalarında Sağlık Bakanlığının ÜTS Mobil ismindeki uygulamasını indirip barkotu okutarak sistemde olup olmadığını anında görebilirsiniz. Pc den kontrol etmek isteyenler ise arama motorlarına “ürün takip sistemi ürün sorgulama” şeklinde yazarak web sitesine ulaşabilirler, veya şu linkten de ulaşabilirsiniz.
 https://utsuygulama.saglik.gov.tr/UTS/vatandas#/vatTibbiCihazListele

Cenermed Meltblown Cerrahi Maske isacotur AVM, Dr. Air Clean Ozon Cihazı

Meltblown Maske Kumaşı Nasıl Anlaşılır?

Meltblown maske, orta katmanı meltblown kumaşından üretilen, koruyuculuğu daha fazla ve kaliteli bir maske türüdür. Meltblown kumaşı diğer kumaşlardan daha fazla koruyucu olmasından dolayı öne çıkmaktadır. Meltblown kumaşları spunbond kumaşlardan ayırt etmeniz için en kolay test yöntemi yırtarak kontrol etmenizdir. Maskenizi bir makas yardımı ile kesin ve orta katmandaki kumaşı yırtmaya çalışın. Eğer kağıt gibi kolayca yırtılıyor ise bu meltblown kumaştır. Eğer yırtmakta zorlanıyorsanız ve pamuksu şekilde kopuyorsa bu spunbond kumaştır.

Piyasada kullanılan kumaşların çoğu bu şekildedir. Gerçek maske hangisidir sorusuna kesin cevap verebilmek için maskelerin CE standartlarını karşıladığına dair akrediteli test laboratuvarlarından rapor alınması gerekmektedir. Test işlemlerinde su tutma, alevlenme, bakteri üremesi, geçirgenlik vb. testler yapılmaktadır. Bunları kendi imkanlarımız ile kontrol etmemiz mümkün değildir.

Cenermed Meltblown Cerrahi Maske isacotur AVM Cenermed Meltblown Cerrahi Maske isacotur AVM

Cenermed Meltblown Maskeyi Kullanım Sonrası İzlenimlerimiz:

İnce lastikli Cenermed maskeyi uzun süre kullandığımda bile kulaklarımı acıtmadığımı fark ettim, maskeyi tutan lastikler çok esneyebildiği için, kulakta iz bırakmıyor, daha önce kullandığım maskelerde ise 1 saat geçince kulak arkalarının acıdığını hissediyordum, bunda böyle bir şikayetle karşılaşmadım. Demek ki kaliteli ürün böyle bir şey demek 🧐 Ürünü sipariş etmeden önce videoyu izleyin, aklınıza takılan bir yer varsa lütfen yorum bırakın, günlük mesajları kontrol edip cevap yazıyorum.

E-Ticaret Sitemiz Üzerinden Güvenli Şekilde Sipariş Vermek için:

https://www.isacoturavm.com/magaza/cenermed

Cenermed Meltblown Cerrahi Maske isacotur AVM

Cenermed Meltblown Cerrahi Maske isacotur AVM