Erzurum İpek Otel

İpek Oteli Erzurum gezisinde şehir merkezinde kaldığı için ve birazda hesaplı olduğu için tercih ettim.

Erzurum İpek Otel

Neden Erzurum İpek Otel?

İpek Hoteli Kars & Erzurum 2011 gezimde kaldığım için web sitemde  yayınlıyorum. Çünkü internetten araştırırken Erzurum da bulunan bir çok otelin bilgisine ulaşamadım.

Otelleri arayıp fiyat sorguladım.Ve Erzurum da 2 gün kalacağımdan dolayı (terminalde beklerken telefonda) pazarlık yaptım.60 TL yerine 50TL ye 2 günlük oda ayırttırdım.Bu fiyata aynı özelliklere sahip başka otellerde 1 gece kalabilirsiniz.Üstelik bu fiyata ve temizliğe  Erzurum da otel bulmak çok zor.Şaka yapmıyorum.Birazcık reklama kaçıyor ama olsun o kadar da artık…Ve gitmeden önce sizde internetten rezarvasyon yerine otelleri telefonla arayıp benim gibi indirim kazana bilirsiniz.Aklınızda bulunsun.İnternetteki otel fiyatin alında telefonla arayınca, indirim alabileceğinizi unutmayın.Hatta yakın arkadaşım balayını için oteli telefonla pazarlık yaparak ucuza getirdi.Bizzat şahit oldum.

Erzurum İpek Otel

İpek Hotelin receptionuyla konuşurken otel hakkında bilgide aldım birazcık… Aşağıdaki resimlere bakarsanız  İpek Hotel ara caddede olduğundan sadece tavsiye üzerine gelenlerden oluşuyor.İpek Hotelin sabit kalan 10 ile 15 kişiden oluşan (çalışan kesim) memur müşterisi var. Ev tutmak yerine otelde kalmak çok daha hesaplı olduğundan tercih sebebi olsa gerek.

İpek Hoteli benim de tercih etme sebeblerim arasında şehir merkezinin göbeğinde bulunuyor olmasıdır.İpek Hotelin yol tarifi çok kolay. Erzurum da kime sorarsanız sorun tarihi TAŞHAN nerede diye size söylerler.Taşhanın önünden aşağıya doğru inin 300 metre ileride dört yol var. Ve karşınızda Gürcükapı Camisi görünür.Ama siz dört yola varmadan sağa dönen bir caddeye gireceksiniz.Ve İpek Hotel tam karşınızda bulacaksınız.


Erzurum İpek Hotel Resimleri

Aşağıda bulunan İpek hotele ait resimlerle ile otel hakkında genel bir fikir sahibi olacaksınız. Normal standart bir otel olup fazla rahat düşkünü değilseniz rahatlıkla işinizi görecek bir oteldir.

Erzurum İpek Otel

İpek Hotelin dışarıdan görünüşüdür.Hatta balkonu olan bir oda bile tutma ihtimaliniz var.Resme bakınca İpek Hotelin balkonu aklıma geldi.Bahsetmeyi unutmuştum.Özellikle sigara içenler için balkonlu odayı öneririm.İpek hotelin her odasında klozetli WC, sıcak su ve TV standart olarak bulunuyor.Ve asansörü de unutmamak lazım.Akşamları otelde kalan sabit müşteriler genellikle lokal bölümünde toplanırlar.Odanızda canınız sıkılırsa otelin lokaline uğrayıp sohbet edebilirsiniz.

Erzurum İpek Otel Odası

Erzurum İpek Otel

Erzurum İpek Otel Lokali

Erzurum İpek Otel

Erzurum İpek Otel Lobisi

Erzurum İpek Otel Lobisi

Erzurum İpek Otel İletişim Adresi

Topçuoğlu  Mah.  İstasyon  Cad.  Bezölçen  Sok. No:32  ERZURUM
Telefon: 0422-213 3943 Cep: 0533-546 4911
www.hotelipek.com

İşletmeci: Ahmet İpek

Erzurum Gezi Notlarımızı okumayı unutmayınız.

5.Erzurum Günlerine gitmek için tıklayın

https://isacoturoglu.com.tr/akm-fuar/ankarada-erzurum-gunleri-2017.html

Erzurum Gezilecek Yerler hakkındaki yazımıza gitmek için tıklayın

https://isacoturoglu.com.tr/gezi/erzurum-gezilecek-yerler.html

Erzurum Turizm Haritasını incelemek için tıklayın.

https://isacoturoglu.com.tr/gezi/erzurum-turizm-haritasi.html