Hediye Fabrikası Gelir Ortaklığı Nedir?

Tesadüfen bir sitede Hediye fabrikası reklamı ile karşılaşmamla başladı.Ve gelir ortaklığı için formu doldurdum. Üye olmak için bu linke tıklayın www.hediyefabrikasi.com/gelirortakligi/

Aradan bir kaç gün geçti, onay verecekleri düşünmüyordum ki mail geldi.Çünkü Gittigidiyor gelir ortaklığı ücretsiz hostingli ( tr.gg , blogspot.com.tr , tk, lm gibi) sitelere onay vermiyor.Bu nedenle gittigidiyor gelir ortaklığının kuralları çok katı olduğunu söyleyebilirim.

Hediye Fabrikası Onay Maili

Hediye Fabrikası Onay Maili

Hediye fabrikası gelir ortaklığını onayladığına dair mailin ekran görüntüsünü görüyorsunuz.Sizde başvuru yaptınızda bu tür bir onay maili geldikten sonra sisteme giriş yapabileceksiniz.Gelir ortaklığına onay vermeleri 1 haftadan az sürüyor, çünkü ne zaman başvurduğumu hatırlayamadım.Sanırım 3/4 gün içinde onaylıyorlar.

Hediye Fabrikası Hangi Sitelere Onay Vermiyor

Hediye Fabrikası Hangi Sitelere Onay Vermiyor?

Hediye fabrikası hangi sitelerde reklamının olmasının uygun olacağını veya hangi sitelerle çalışmak istemediğini en açık şekilde belirtmiş.Hediye fabrikası gelir ortaklığına başvuru yapacak site sahiplerinin en çok dikkat etmesi gereken kısım burası olup aşağıda tekrar maddeler halinde yer veriyorum.

Onay Verilmeyen Siteler Hangileri?

+18 içerikli siteler, kumar oynatan siteler, iddia siteleri, alkol ve tütün siteleri, aşırı reklam barındıran siteler, warez içerikli siteler diye liste uzayıp gidiyor…

Hediye Fabrikasında Kazancınız Kaç TL Olunca Talep Ediliyor

Hediye Fabrikasında Kazancınız Kaç TL Olunca Talep Ediliyor?

Hediye fabrikası gelir ortaklığında biriken paranız 50TL olduğunda gelir ortaklığı paneli üzerinden başvurarak paranızı çekebiliyorsunuz.Ve ödemeler her ayın 5’de ödeniyor.

Hediye Fabrikasından Nasıl Para Kazanılır

Hediye Fabrikasından Nasıl Para Kazanılır?

Hediye Fabrikası gelir ortaklığı panelindeki üç kısımı kullanarak gelir elde edebilirsiniz.Sosyal medya hesaplarınızda paylaştığınız linke tıklayan ziyaretçinin 1 yıl içinde yaptığı bütün alışverişlerin %10 size gelir ortaklığı olarak geri dönüyor.İster link paylaşın ister sitenize reklam baneri ekleyin, size kalmış olup detayları kısaca sizleri anlatmak isterim.

Hediye Fabrikası Referans Linki Paylaşarak Kazan

Hediye Fabrikası Referans Linki Paylaşarak Para Kazan

Hediye Fabrikası sitesinde beğendiğiniz bir ürünün url linkini alıp bu bölümdeki alan içinde bulunan kutunun içine yapıştırıp referans url adresi elde ediyorsunuz.Çünkü paylaşırken sizin paylaşımınızla gelen olduğunu takip edilebilmesi için bunu yapmanız önem taşıyor.Buradan elde edeceğiniz linki sosyal medyada paylaşarak siteden alışveriş yapılmasını sağlayarak gelir elde etmiş olursunuz.

Hediye Fabrikası Hazır Link Paylaşarak Para Kazan

Hediye Fabrikası Hazır Link Paylaşarak Para Kazan

Hediye fabrikasının sizin için seçmiş olduğu popüler ürünlere sizin referans linkinizi ekleyip hazır hale getirmiş.Kısaca sizi 1. aşamadaki zahmetten kurtarmış olduğunu belirtmek isterim.Yani referans linki eklemenize gerek yok, sadece paylaşmanız yeterlidir.

Hediye Fabrikası Reklam Banerlerini Sitene Ekleyerek Para Kazan

Hediye Fabrikası Reklam Banerlerini Sitene Ekleyerek Para Kazan

Web sitesi ve bloğu olan kullanıcılar için Hediye Fabrikası bir çok boyutta reklam baneri ile gerçekten göz doldurmayı başarmış ve bizden de olumlu not aldı diyebilirim.Unutmadan tekrar hatırlatayım, siteye en fazla 2 tane Hediye Fabrikası reklam banerieklenebiliyor! Ve uyarıyı kırmızı kutu içine alarak gösterdim.

Hediye Fabrikası Reklam Banerleri Boyutları Nedir?

İki tane dikey baner ile doğru bir karar vermiş olup olumlu bir tercih yapmış
160×600 pixcel
120×600 pixcel

İki taney yatay baner ile doğru bir karar vermiş olup olumlu bir tercih yapmış
468×60 pixcel
728×90 pixcel

Dört tane farklı boyutta dörtgen baner ile site sahiplerine seçme olanağı sunmuş olması takdire şayan bir durumdur.Ağırlıklı dörtgen baner üzerine sitelerin yoğunlaşması istenildiği için bu tür baner boyutlarında çeşit artırılmış olabilir.Ayrıca sitede güzel görünüm sağlayacağı için herkes tercihi bu yönde olacaktır.
336×280 pixcel
300×250 pixcel
250×250 pixcel
200×200 pixcel

Hediye Fabrikası Gelir Ortaklığı Hakkında Önerimiz

Gelir elde edilmese bile reklam baneri ile siteme değer katacak bir baner ağı olduğunu düşünüyorum.Ve sizlere de tavsiye ediyorum.

Hediye Fabrikasından nasıl para kazanılır

Hediye Fabrikasından Nasıl Para kazanılır?

Hediye fabrikasına yeni olmamıza rağmen kısa bir sürede ilk kazancımızı elde ettik. 2017 Babalar Günü için 200 tane e-posta abonemizin Babalar Gününü kutlayıp, hediye beğenmekte kararsız olan takipçilerimize öneri olarak hediye fabrikasının babalar günü için hazırladağı ürünlerin linkini verdim.Ve takipçilerimizden birisi hediyefabrikası.com sitesine üye olmuş ve alışveriş yaparak sipariş vermiş.Ve bize de 2,99 TL para kazandırdı.Bu konuyu bir video ve ekran görüntüleriyle sizlere anlatmaya çalıştım.Sizler de buna benzer şekilde satış metodları geliştirebilirsiniz.Önerilerinizi bekliyorum.

Hediye Fabrikasına Takipcilerinizi Yönlendirerek Para Kazanın
Hediye Fabrikasına Takipcilerinizi Yönlendirerek Para Kazanın

 

Hediye Fabrikasından Nasıl Para Kazanırım?

Hediye Fabrikasından Nasıl Para Kazanırım

Hediye Fabrikasından Nasıl Para Kazanırım Video Anlatım

Örnek Reklam Kod Önizlemesi

 
isacotur ADS Ücretsiz Banner Reklam Takas Ağı Yayında

isacotur ADS Baner Reklam Takas Ağı Yayında

2018 yazı ortalarından itibaren Türkiye’de faaliyet gösteren hiç bir reklam takas ağı kalmadı, bu yüzden bizde web sitemizin açılmasında bir çok emeği olan Kadir Kaya’dan rica ettik, web sitemize ve güzel bir proje kazandırma girişiminde bulundu, ortaya harika tam otomatik bir reklam takas ağı projesi çıktı.Detaylar için buraya tıklayın. https://isacoturoglu.com.tr/code/ads/isacotur-ads-ucretsiz-banner-reklam-takasi.html