Hediye Çay Kutusunu Canlı Yayında Açtık

Periscope ilk canlı yayınımızı bize hediye gelen çay kutusunu açarak, ürünü gönderen iki çay firmasına teşekkür ederek başladık.
Hediye Çay Kolisini Periscope Canlı Yayında Açtık

Hediye Çay Kolisini Periscope Canlı Yayında Açtık

Periscope ilk canlı yayın deneyimizi bize hediye gelen çay kolisini açarak başladı.Periscope canlı yayın bu güne kadar hiç yapmamıştım.İki çay firmasının gönderdiği hediye çay kutusuna teşekkür mahiyetinde periscope’dan canlı yayından paylaşmak istedim.

Kızıl Büyü Çayı

Sitemizdeki yer verdiğimiz tüm çay firmalarına mail veya sosyal medya üzerinden “sitemizde sizden bahsettik” şeklinde mesajlar yollayarak firmalara bilgi verdik.Geri dönüş yapan çay firmalarından birisi de iki çay firmasıydı.Sitemizde iki çay firmasının Kızıl Büyü Çayı hakkındaki yorumumuz yetkililer tarafından çok beğenilmiş ki adresinizi gönderin sizi de büyüleyelim dediler.Ben hiç inanmamıştım 35 TL fiyatı olan çayı neden göndersinler diye düşündüm.Tabi yine de ya gelirse diyerekten adresimi verdim.Çayınızıpazartesi kargoyla göndereceklerini yazdılar.Aşağıda mesajın ekran görüntüsü var.

Canlı Yayında Çay Kutusunu Açtık

Periscope canlı yayında iki çay firmasından gelen kutuyu açtık ve sizlerle de bu anı paylaşıyoruz.

Kızıl Büyü Çayı Deneyimledik ve Yorumladık

Kızıl Büyü Çayı Deneyimledik ve Yorumladık

Kızıl büyü çay içimi oldukça yumuşak ve damakta hoş bir tat bırakıyor.İlk hasat çay yapraklarından üretildiği için  kaliteli çay olduğunu hatırlatmakta fayda var.Marketten aldığımız çaylara göre bir tık daha üst kalite olduğunu düşünüyorum.Tabi herkesin damak tadı farklıdır.Eğer gerçek çay tiryakisi değilseniz (Buruk çay tadı ve şekersiz içiyorsanız) içimi hoş ve yudumlarken sizi mutlu edebilecek bir çay olduğunu belirtmek isterim.Ve çayın gerçek tadı için porselen demlikte çayınızı demleyerek içmenizi öneririm.Porselen demliğiniz yoksa size bir öneride de buluna bilirim.Şaka değil gerçekten bir önerimiz var.

ikiçay kızılbüyü, ikiçay maranda, ikiçay yeşil çay, ikiçay gümüş iğne

Porselen Çaydanlık Önerimiz

Dufy Home çaydanlığı öneriyorum.Merak edenler hiç başka bir yere gitmeyin bu konuda en fazla detay yine sitemde bulunuyor.Yukarı da görmüş olduğunuz Dufy Home Çaydanlık Takımı Turkuaz modeli olu diğer 3 farklı modelle evinizde saray esintisi sunacak. Diğer detaylar için burayı tıklayın https://isacoturoglu.com.tr/cay/dufy-home-caydanlik-takimi.html

Hediye Kızıl Büyü Çay

Siz Hiç Çay İçerken Büyülendiniz Mi?

Siz hiç çay içerken büyülendiniz mi? Cevabınız hayırsa bir de Kızıl Büyü Çayı deneyin.Fiyatı birazcık tuzlu piyasa fiyatı 35 TL olup iki çay firmasının sitesinden 30TL ye online satın alabiliyorsunuz.Üstelik 2017 yılı takvimi hediyeli.

iki çay

Web sitesine gitmek için tıklayın www.ikicay.com.tr
Online satış sitesine gitmek için tıklayın www.bizeikicay.com
Diğer Periscope yayınlarımızı izlemek için www.periscope.tv/isacotur/

İkiçay Maranda

İkiçay Maranda, İkiçay Kızılbüyü, Yeniay Gold çay Yorumladık

İki çay firmasından hediye gelen Kızılbüyü, Maranda çay ile Yeniay Gold çayı içtik ve sizin için yorumladık.
Detaylar için videomuzu izleyin.

https://isacoturoglu.com.tr/cay/hediye-maranda-cay-geldi.html

Türkiyedeki Çay Markaları Hangileri

TÜRKİYE’DEKİ ÇAY MARKALARI

Türkiye’de ismini çoğumuzun bile duymadığı çay markalarını bir araya getirdik.Noksan veya eklenmeyen çay markası varsa lütfen yorum kısmına açıklayıcı mesaj atmanızı rica ederim.  https://isacoturoglu.com.tr/cay/turkiyedeki-cay-markalari-hangileri.html