2018 yılında yapılan Travel Expo Ankara Turizm Fuarı 2018 katılmıştım ve çok beğenmiştim.Eğer vakit bulabilirsem bu yılki fuara da gelmeyi düşünüyorum.Çünkü Türkiye’den bir çok firmanın, otel, üniversite, belediye, il turizm müdürlükleri gibi bir çok kurum katılım sağlıyor, ayrıca yurt dışından da bir çok ülke kendi kültürlerini burada tanıtma fırsatı buluyor.

TRAVEL EXPO ANKARA TURİZM FUARI 2019

Travel Expo Ankara 2019 Turizm ve Seyahat Fuarı

ATİS Fuarcılık tarafından düzenlenen ‘TRAVEL EXPO ANKARA’ Turizm ve Seyahat Fuarı 14-17 Kasım 2019 tarihlerine ATO Congresium Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşti.

Travel Expo Ankara 2019 VLOG

Travel Expo Ankara 2019 VLOG

Travel Expo Ankara Turizm Fuarı 2018 yılına göre sanki biraz sönük gibi geldi, veya biz çok geldik video çekmeye, neyse fuarda uzun uzun videolar çekmeye çalıştım, aşağıdan izleyebilirsiniz.

Türk Dizilerinin Dünyadaki Başarısını Turizm Fuarında Yabancılara Sorduk

Türk Dizilerinin Dünyadaki Başarısını Turizm Fuarında Yabancılara Sorduk

Türk dizilerinin yurt dışı turizmine olan katkısını yabancılara sorarak biraz bilgi sahibi olmaya çalıştık aşağıda gayet eğlenceli bir video oldu. Yabancılar Türk dizilerinin bölüm saatinin uzun olmasından şikayetçi olup bağımlılık yaptığını söylüyorlar.Hatta Türkiyede final yapan bir çok dizi yurt dışında yeni yayına girdiğini söyleyebiliriz.Dizilerde gördükleri İstanbul’u merak eden çok fazlaymış ve yemek kültürümüzü de çok merak ediyorlarmış. Yiyecekler arasında İskender, Kebab, Adana Kebab, Baklava, Künefe, Türk Lokumu, Türk Kahvesi, Türk Çayı, Maraş Dondurmasını çok sevdiklerini söylüyorlar.Hatta bazı ülkelerde yeni doğan çocuklara dizilerdeki karakterlerin isimlerinin konulduğunu bile belirtiyorlar, daha fazlasını videomuzdan izleyebilirsiniz.

Sadettin Köpek Han (Zazadin Hanı Konya)

Sadettin Köpek Han “Zazadin Hanı KONYA” Travel Expo Ankara Fuarında

Selçuklu döneminin önemli kervansaraylarından bir tane olan, Sultan Alaaddin Keykubat ve II. Gıyaseddin Keyhüsrev in vezirliğini yapan Emir Sadettin Köpek tarafından inşaa ettirilen Zazadın Hanı Travel Expo Ankara 2019 fuarında karşılaştık.

Ahşapla Dans El İşçiliği Tekniği Bandsaw BOX

Travel Expo Ankara 2019 fuarında El işçiliği olarak ahşap işleme sanatı çeşidi olan Bandsaw box , Wood Turning Segmented , intarsia uygulamalarını gördük, detaylar için videomuzu izleyin

Türkpusat Geleneksel Savaş Pusatları Müzesi


3. Travel Expo ANKARA  Fuarında yaptığımız  Röportajlardan oluşan mini bir klip ile sizlere neler paylaştığımız hakkında kısa bir özet geçelim istedik, aşağıdaki kısa video VTR var mutlaka izleyin neler kaçırdığınızı göreceksiniz.Ayrıca 27 tane video var aşağıdaki toplu gösterme simgesine tıklayıp dilediğiniz videoyu izleyebilirsiniz.

5. Travel Expo Ankara 03-06 Mart 2022

5. Travel Expo Ankara 03-06 Mart 2022

5.TRAVEL EXPO ANKARA’ Turizm ve Seyahat Fuarı 03-06 Mart 2022 tarihlerine ATO Congresium’da

 https://isacoturoglu.com.tr/akm-fuar/travel-expo-ankara-2021.html

3.Travel Expo Ankara 2018

3. Travel Expo Ankara 2018

https://isacoturoglu.com.tr/akm-fuar/3-travel-expo-ankara-2018.html

2020 Travelexpo Ankara 5. Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı

2020 Travelexpo Ankara 5. Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı

https://isacoturoglu.com.tr/akm-fuar/2020-travel-expo-5-uluslararasi-ankara-turizm-ve-seyahat-fuari.html

Ankara Akm Tanıtım Günleri 2019 Fuar Takvimi

Ankara Akm Tanıtım Günleri 2019 Fuar Takvimi 2019

https://isacoturoglu.com.tr/akm-fuar/ankara-akm-tanitim-gunleri-2019-fuar-takvimi.html