Kars Ardahan Iğdır Tanıtım Günleri 21-24 Ekim 2021 tarihleri arasında Altınpark Fuar alanında ziyaretçilerle buluşacak. Kars Ardahan Iğdır Federasyonu Ankara’da gerçekleştireceği tanıtım günleri ile ilgili Kars Ardahan Iğdır da görüşmeler gerçekleştiriyor.

Kars Ardahan Iğdır Tanıtım Günleri 2021

21-24 Ekim 2021 Perşembe ve Cuma Günleri arası gerçekleşecek olan tanıtım Günleri nedeni ile Kars Ardahan Iğdır da Federasyon yetkili kişilerince, Genel Başkan Dr. Erdoğan Yıldırım’ın  Öncülüğünde bir dizi ön görüşmeler gerçekleştiriyor. 

Kars Valisi Türker Öksüz başta olmak üzere, Iğdır  Valisi Hüseyin Engin  Sarıibrahim ,Ardana Valisi Hüseyin Öner, Üniversite rektörleri, Kaymakamlıklar, STK  başkanları, il ve ilçe Siyasi Parti Temsilcileri ve yörenin esnafları ile görüşmeler devam ediyor. 

Kars Ardahan Iğdır Tanıtım Günleri 2021 

Ankara Altındağ Altınpark’ ta gerçekleşecek olan tanıtım günlerine yoğun bir katılım ve talep olduğu gelen bilgiler arasında. Yöresel ürünlerin tanıtılacağı tanıtım günlerine, yörenin sanatçıları, Ozanları, yazarlar  ve ses sanatçıları katılacak. Aynı zamanda ise, Beyaz eşya ve elektronik eşya çekilişleri gerçekleştirilecektir.

Tanıtım günlerinin gerçekleşmesi için yapılan görüşmeler ve etkinliklerin hazır olduğu görünmekte olup tanıtım günlerine, Kars Ardahan, Iğdır Tanıtım Günleri için İzmir, İstanbul, Bursa ve Ankara’dan yoğun taleplerin  olduğu gözlemleniyor.

Kars Ardahan Iğdır  Federasyonu Genel Başkanı Dr. Erdoğan Yıldırım’ın öncülüğün de gerçekleşecek olan tanıtım günlerine, katılan tüm hemşerilerimize çekiliş sonucunda çeşitli hediyeler ve çeşitli elektronik beyaz eşya ürünler verilecek.

Federasyon Genel Başkanı Dr. Erdoğan Yıldırım, görüşmelerin  tamamlandığını, Kars Ardahan Iğdır Federasyonu’nun gerçekleştireceği tanıtım günleri için artık hazır olduklarını söyledi.

Fuar Stant Rezervasyon İçin

Anatolia Fuar (Özgür Can Çelik) Cep: 0533 024 35 59 

 

4.KARS ARDAHAN IĞDIR GÜNLERİ TANITIM GÜNLERİ 2020 ANKARA

4.Kars Ardahan Iğdır Tanıtım Günleri 2020

https://isacoturoglu.com.tr/akm-fuar/kars-ardahan-igdir-gunleri-tanitim-gunleri-2020-ankara.html

Ankara 2021 Fuar Takvimi

ANKARA 2021 GÜNCEL FUAR TAKVİMİ

https://isacoturoglu.com.tr/akm-fuar/ankara-2021-fuar-takvimi.html