İlk kez 2015 yılında Ankara Ticaret Odası tarafından “Ankara Marka Festivali” adıyla düzenlenen Türkiye’nin en kapsamlı marka buluşması 3 yıllık tecrübesini bu yıl uluslararası kimliği ve yeni ismiyle taçlandırıyor.

Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları 2019

Marka olmanın değeri konusunda bilincin artırılabilmesi ve bu konuda her alandan sağlanabilecek bilgilerin paylaşılması için Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları 3 günlük geniş ve zengin bir programla on binlerce katılımcıyı bir araya getirecek. 6 ayrı salonda ve ortak alanlarda düzenlenecek etkinliğe iletişim profesyonelleri, start-up projeleri, iş ve akademi dünyasından isimler, sivil toplum kuruluşları, ticaret ve meslek örgütleri, yerel yöneticiler, üniversiteler ve sosyal medya fenomenleri katılacak.

Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları 2019

Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları Teması

Tarihte Gordion Düğümü anlatısı olarak yerini alan ve “Düğümü Çözenin Hakim Olacağı” kehanetinden ilham alınarak bu yıl “Düğüm Çözülüyor” teması adı altında gerçekleştirilecek etkinlikte marka olmanın değeri, markalaşma bilincinin oluşturulması ve arttırılması, küresel markalaşma, pazarlama ve pazarlama yönetimi, reklamcılık gibi markalaşma konularında eğitimler, yerli ve yabancı konuşmacılar, paneller, sergiler, imza günleri ve konferanslar düzenlenecek.

Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları

  Ankara Ticaret Odası tarafından gerçekleştirilen Uluslarası Ankara Marka Buluşmaları, 28-29-30 Kasım’da  saat 10:00 ile 19:30 arasında ATO Congresium düzenlenecek olup Etkinlik Ücretsiz. 
Online kayıt ile katılımın ücretsiz olduğu etkinlik hakkında detaylı bilgiye www.markabulusmalari.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. 

Edebiyat ve Sanat Dünyasının Ünlü İsimleri Uluslararası Ankara Marka Buluşmalarında

Edebiyat ve Sanat Dünyasının Ünlü İsimleri Marka Buluşmalarında

‘Bir İstanbul Hatırası’, ‘Beyoğlu’nun Ağır Abisi’ gibi edebiyatımızda polisiye türünde yazdığı kült eserlerle tanınan ünlü yazar Ahmet Ümit, romanlarındaki cinayetlerin düğümünü Ankara’da çözecek. Yazmış olduğu kitaplarında polisiye kurgusunun yanı sıra psikoloji ve sosyolojik çözümlemelerde yapan başarılı yazar, sevenleriyle birlikte imza gününde de bir araya gelecek.

Türk dizi tarihinin en çok izlenen yapıtlarından biri olan Behzat Ç.’nin başrol oyuncusu, yetenekli aktör Erdal Beşikçioğlu ve ‘Mandıra Filozofu’ karakteriyle tanınan başarılı oyuncu Müfit Can Saçıntı da sinemadaki analizlerini paylaşacaklar.Etkileyici anlatım tarzıyla tanınan şair, yazar ve oyuncak müzesi kurucusu Sunay Akın da katılımcılarla Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları’nda bir araya gelecek.

Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları 2019 Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları 2019 Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları 2019

Ankara Akm Tanıtım Günleri 2019 Fuar Takvimi

Ankara Akm Tanıtım Günleri 2019 Fuar Takvimi 2019

https://isacoturoglu.com.tr/akm-fuar/ankara-akm-tanitim-gunleri-2019-fuar-takvimi.html