Türkiye Verimlilik Vakfı tarafından düzenlenen Uluslararası Verimlilik & Teknoloji Fuarı 3. kez kapılarını açıyor. 9-12 Haziran 2021 tarihlerinde ATO Congresium’da başlayacak olan fuar, pandemi kurallarına uygun olarak başta savunma sanayi olmak üzere tüm sektörlerdeki son teknoloji ürünleri ziyaretçiler ile buluşturacak.

Fuar 4 gün boyunca 09:30 ile 19:00 saatleri arasında açık olup girişler ücretsiz.

Fuarın ilk günü Youtube kanalımız için VLOG çekmeye gideceğiz, fuara gelmek isteyen takipçilerimizle görüşmek dileğiyle…

3. Verimlilik ve Teknoloji Fuarı 2021

Ankara Bilim Üniversitesi Mütevelli Heyeti ve Türkiye Verimlilik Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Kömürcü, Verimlilik ve Teknoloji Fuarında Türkiye’deki dev teknoloji firmalarıyla start-up’ları buluşturacaklarını belirterek, “Amacımız üretmiş olduğumuz teknolojilerin tanıtımına katkı sağlamak ve farkındalık oluşturmak, ülkemizin teknolojide neler ürettiğini göstermek ve Türkiye’nin teknolojide hangi aşamada olduğunu herkese anlatmak.” dedi.

Fuar Korona virüs salgını nedeniyle 2020 yılında yapılmamıştı. Bu yıl Fuar da 123 firma ve 38 start-up yer alacak. Kar amacı güdülmeyen etkinlikte, bu yıl da start-up’lar için ücretsiz stant sağlanmış olup fuar kapsamında bu yıl ilk kez düzenlenecek “V-Talks Experiences” oturumlarında çeşitli kurumların yöneticilerinin deneyimlerini aktaracaklar.

Bu yıl “İleri Teknolojiler” temasıyla gerçekleştirilecek Fuar’da, 2030’lu yıllarda kademeli olarak devreden çıkartılması planlanan F-16 uçaklarının yerini alabilecek 5’inci nesil çok rollü savaş uçağı olan Milli Muharip Uçağı’nın mock-up’ı ile Aston Martin otomobili de sergilenecek.

 

Verimlilik ve Teknoloji Fuarı Kayıt

Verimlilik ve Teknoloji Fuarına ücretsiz olarak katılabilirsiniz, fakat girişte sıra beklememek için  http://www.verimlilikveteknoloji.com/tr/online-kayit  Online Başvuru bölümünden online davetiye oluşturmayı unutmayın.

 

3.Verimlilik ve Teknoloji Fuarı VLOG

3.Verimlilik ve Teknoloji Fuarı Canlı Yayın

 

Dünya’da 1 İLK Olay Yeri Kriminal İnceleme Mobil Araç KIRAÇ Verimlilik ve Teknoloji Fuarında

KIRAÇ, Emniyet Genel Müdürlüğü Kriminal Daire Başkanlığı’nın ihtiyacının karşılanması amacıyla tamamen özgün bir çalışma olarak geliştirildi. Daha önce üretilen olay yeri inceleme araçlarından çok daha üstün özelliklerde donanıma sahip olay yeri inceleme ve mobil kriminal inceleme aracının içinde ofis bölümü, delil muhafaza bölümü, laboratuvar bölümü gibi çeşitli bölümler bulunuyor. Olay yeri incelemede ve kriminal laboratuvar incelemede kullanılacak olan araçta; atış mesafe ve yönü tespit sisteminden delil analiz cihazlarına, otomatik parmak izi sisteminden (APFIS) kimyasal analize, delil muhafaza sisteminden internet ve uydu sistemine birçok sistem yer alıyor.

 

Dünyada 1 İLK Süper Sahne Tır Modülü Turna 15 dk Kuruluyor

Dünyada ilk ve tek… Kurulumu günler süren organizasyonlar artık sadece 15 dakikada 2 teknik personel ile hazır!
Son teknoloji ekipmanlarla donatılan Süper Sahne Tır Modülü TURNA, global ölçekli tüm etkinliklerin vazgeçilmezi olacak. Organizasyonlarda saatler hatta günler alan hazırlık süreci TURNA ile dakikalara indi! Süper Sahne Tır modülü TURNA, sadece 15 DAKİKADA KURULUYOR.
Artık her birimle ilgilenecek çok kişiye gerek yok! Küçük ya da büyük fark etmez; TURNA ile tüm organizasyonlar SADECE 2 TEKNİK PERSONELLE hazır…
Birbirinden bağımsız modüller Süper Sahne Tır Modülü TURNA’da birleşti. Uzaktan kontrol imkanı sunan ses, ışık, LED ve jeneratör sistemleri TURNA’da bir araya geldi.
Süper Sahne Tır Modülü TURNA, sıcak ya da soğuk fark etmeksizin her türlü hava koşulunda sorunsuz çalışacak ekipman ve gövde yapısıyla kusursuz bir çizgide tasarlandı!
Yüksek performanslı ve kaliteli teknik ekipmanlar sayesinde Süper Sahne Tır Modülü TURNA, uzun ömürlü kullanım esas alınarak YILDIZLAR’ın profesyonel AR-GE mühendisleri tarafından tasarlandı.
Süper Sahne Tır Modülü TURNA’da, programlar öncesi ya da sonrası planlama yapmak ve dinlenmek isteyen misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz modern ve kullanışlı bir VIP Dinlenme Odası bulunuyor. VIP kuliste, UVC hava temizleme sisteminden klimaya; çay/kahve makinalarından özel lavabo ve WC’ye; eşya saklama dolaplarından mini buzdolabına kadar her ayrıntı titizlikle düşünüldü ve konforlu bir yaşam alanı oluşturuldu.

 

Darpane’den Verimlilik ve Teknoloji Fuarına Özel HEDİYE Madalyon Büyük Beğeni Topladı

Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü 3.Verimlilik ve Teknoloji Fuarına Özel HEDİYE Madalyon bastırmış standa gelen ziyaretçilere hediye diyor, fuara gittiğinizde mutlaka uğrayın

 

SİHA’larda Kullanılan ASELSAN CATS Kamera Özellikleri Nedir?

Boyteks Kumaş Çeşitleriyle İnovatif Çözümler Sunuyor

Yer Çekimsiz 3 Boyutlu Reklam Devrimi Başlıyor Zero-G

 

Digilira Nedir? DigiliraPay Kurucusu Serkan Bayar Röportaj

 

Dev Secure: 1 Yılda Mobil Cihazlara Siber Saldırı 3 KAT Arttı

Fuara Özel Hediye Dev Secure Antivirüs Programı Verdik

 

Verimlilik ve Teknoloji Fuarı 2019 Ankara
Verimlilik ve Teknoloji Fuarı 2019 Ankara

https://isacoturoglu.com.tr/akm-fuar/verimlilik-ve-teknoloji-fuari-2019-ankara.html

1.Verimlilik ve Teknoloji Fuarı Ankara 2018

1.Verimlilik ve Teknoloji Fuarı Ankara 2018

Verimlilik ve Teknoloji Fuarı, 7 – 9 Aralık 2018 tarihleri arasında Ankara, Ankara Ticaret Odasın(ATO) Congresium ‘ da düzenlendi. https://isacoturoglu.com.tr/akm-fuar/verimlilik-ve-teknoloji-fuari.html