Merhaba sevgili ziyaretçilerim, bu gün bir arkadaşın üyesi olduğu derneğe destek amaçlı bu yazımızı paylaşıyorum, umarım takvim bastırmak isteyen firmaların işine yarayan bir paylaşım olur.

2019 Yılı Firmanıza Özel 365 Günlük Blok Takvimi

Gelirleri Bursa Üçevler Eğitim, Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği’ne bağışlanmak üzere 2019 takvim basımı yapılacak. Takvim blokları(takoz) olarak Semarkand takvimleri kullanılacak.
Takvim  görsellerinde Arkalık olarak çok güzel resimlerimiz var, dileyen kişilere katalog gönderebilirim kendisi seçer, dileyen de sipariş esnasında bize bırakabilir.

Arkalık kısmına firmanızın adını veya logosunu tek renk olarak basılıyor. Renkler arttırılabilir fakat bir kaç defa işlem uygulanacağı için ne yazık ki matbaa fiyatı arttırıyor.

E-ticaret sitesi olan değerli büyüklerimiz eğer isterlerse, basımını yaptığımız takvimleri Bursa üçevler bölgesine(isterlerse hizmet olması açısından Bursa Ulucami etrafında) bizzat dağıtabiliyor.

Bursa’da olan kişiler için diledikleri yere kadar giderek takvimlerini teslim edebilir. Bursa dışında kalanlar için yukarıda denildiği gibi isterlerse bizzat dağıtımını yapabiliriz. Kargo biraz masraflı olacaktır ama isteyene kargo olarak gönderebilirim (Kargo ücretini alıcı öder).

365 Günlük Blok Takvimi Sipariş Ver

365 Günlük Blok Takvimi Sipariş Ver

1 adet firmanıza özel 2019 takvim Blok + arkalık fiyatı 3,75 ₺ olup, minimum 50 adet, maksimum 700 adet takvim siparişi verebilirsiniz.
Yukarıda bahsettiğim gibi kargo masraflı olacağı için Bursa dışında kalan büyüklerimize tavsiye etmiyorum. Ama yinede derneğimize destek olmak isteyenler tabi ki sipariş verebilirler.İlgilenen değerli ziyaretçilerimize saygılarımızı sunar, aklınıza takılan bir şey olursa özel mesaj göndermekten çekinmeyiniz.

365 Günlük Blok Takvimi Siparişi İçin İrtibat

365 Günlük Blok Takvimi Siparişi İçin İrtibat

Kadir Kaya
Kadir Kaya

Facebook: facebook.com/Kadir-KAYA/
Twitter: twitter.com/akdrky
İnstagram: instagram.com/1453kadirkaya/
Web: https://blog.kadirkaya.com.tr/

Hicri Takvim Nasıl Ortaya Çıkmıştır

HİCRİ TAKVİM NASIL ORTAYA ÇIKMIŞTIR?

Hicri Takvim Hz.Ömer’in halifeliği döneminde Hicretten 17 yıl sonra Hz. Ali’nin teklifiyle kabul edilmiştir.Hicretin gerçekleştiği yıl 1 kabul edilerek Hicri takvimin başlangıcı sayılmıştır. Hicret M.S. 662 yılına rastlar. Detaylar için tıklayın
https://isacoturoglu.com.tr/mubarek/hicri-takvim-nasil-ortaya-cikti.html

İslam Takvimine göre Kamerî/Hicri Aylar Hangileridir?

İSLAM TAKVİMİNE GÖRE KAMERÎ/HİCRİ AYLAR HANGİLERİDİR?

Zilkâde, Zilhicce, Muharrem ve Receb gibi haram (muhterem) ayların bulunduğu İslam Takvimidir… https://isacoturoglu.com.tr/mubarek/kameri-hicri-aylar-hangileridir.html

Hicri Yılbaşı Ne Zaman 2018 I Tüm Detaylar

HİCRİ YILBAŞI NE ZAMAN 2018

https://isacoturoglu.com.tr/mubarek/hicri-yilbasi-ne-zaman-2018.html