Geçtiğimiz günlerde Ankara Altınpark Fuar alanında bir ilke şahit oldu, 6 yıldır fuar videoları çekiyorum böyle bir şey ne gördüm ne de duydum. Üretim merkezi Bursa olan Türkiye’nin en önde gelen perde devi Ekin Brode adeta Ankara Altınpark fuar alanında gövde gösterisi yaparak level atladı diyebilirim. Normal zamanlarda 8-9 ayda satılacak ürünleri 4 günlük fuar etkinliğinde yaklaşık %80 satarak kırılması zor bir rekora imza attı.

Ekin Brode 2021 Ankara Fuarı Video

Bizi şaşırtan diğer bir konu ise fuar Ekin Brode düzenliyor ve sadece kendisi devasa stant açarak fuar alanının tamamını kapladı. Geçtiğimiz yıllarda Altınpark fuar alanının 4 günlük kiralamanın bedeli yaklaşık 110 Bin TL idi (şu an fiyatlar nedir bilgim yok) 15’den fazla tırla ürün getirilmiş, onlarca personelle fuar alanında yağmur gibi yağan siparişleri hazırladılar.

Benim hiç alışık olmadığım oldukça sakin bir ortam olduğunu söyleyebilirim, bu fuara perde toptancılarının yoğun ilgi gösterdiği bir fuar olup, gelemeyen bir çok perdeci telefonla sipariş vererek indirim kampanyasından faydalandı, merak edenler videomuzu izlediklerinde ne demek istediğimizi çok iyi anlayacaklar…

Ekin Brode 2021 Ankara Fuarı, perde satıcıları tv

BİR MİLYON METREYİ AŞKIN KUMAŞ BU FUARDA BULUŞTU

Bir milyon metreyi aşkın kumaş, bu fuarda buluştu. Normalleşme süreci ile fuarlar da kapılarını açmaya başladı. Pandemi tedbirlerinin ardından normalleşme süreciyle birlikte, fuarlarda kapılarını açtı.

Korona virüs önlemleri kapsamında, bir süredir devam eden kısıtlamalar sebebiyle fuarlar ertelenmişti. Normalleşme sürecinin başlamasının fuarlar da hareketlendi. Ankara Anka Fuar Merkezi’nde dört gün sürecek ‘Ekin Brode Perde Fuarı’ kapılarını açtı. Fuara yurdun dört bir yanından perdeciler akın etti. 300’ün üzerinde ürün çeşitliliği bulunan fuarda, bir milyon metreyi aşkın perde uzunluğu kapasitesiyle Türkiye’de bir ilk gerçekleştirildi. Müşterilerin ürün çeşitliliğinden ve fiyatlardan memnun kaldığı fuarda birçok ürün alıcısı ile buluştu.

Ekin Brode 2021 Ankara Fuarı Ekin Brode 2021 Ankara Fuarı

Ekin Brode 2021 Ankara Fuarı Ekin Brode 2021 Ankara Fuarı

Ekin Brode 2021 Ankara Fuarı Ekin Brode 2021 Ankara Fuarı

Ekin Brode 2021 Ankara Fuarı Ekin Brode 2021 Ankara Fuarı

Ekin Brode 2021 Ankara Fuarı Ekin Brode 2021 Ankara Fuarı

Ekin Brode 2021 Ankara Fuarı, perde satıcıları tv

Ekin Brode 2021 Ankara Fuarı

 

En Başarılı Sedat Peker Taklidi Yapan Uğur Genç

Son günlerde youtube da Sedat Peker taklitleri modası türedi ve bir hayli de ilgi görüyor. Bu gün Ankara Altınpark’ta düzenlenen Perde ve Ev Tekstili Fuarında karşılaştığım Uğur Genç, Sedat Peker taklidi yapmak konusunda çok iddialı olduğunu belirtti, bize baştan sonra video üzerinde oynama olmadan yayınladığımız bu video ile canlı bir performans sundu. Oldukça başarılı bir performans sergileyen Uğur Genç gerçekten en iyi Sedat Peker taklitlerini yapan isimlerden birisi olduğunu söyleyebilirim. Peki Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorum kısmına mesajlarınızı bırakmayı unutmayın, keyifli seyirler dilerim.

Ankara 2021 Fuar Takvimi

Ankara 2021 Fuar Takvimi

https://isacoturoglu.com.tr/akm-fuar/ankara-2021-fuar-takvimi.html