Türkiye’nin tarım sektöründe kadın girişimcilerin rolünü vurgulamak ve onların liderlik ve yenilikçilik yeteneklerini öne çıkarmak amacıyla “Tarımda Kadın Emeği Zirvesi” etkinliği 6-8 Mart 2024 tarihlerinde ATG AVM Karadeniz Salonu (YHT Gar Girişi) düzenlenecek. 

 

Tarımda Kadın Emeği Zirvesi 2024 VLOG


Tarımda Kadın Emeği Zirvesi Ankara

Tarımda Kadın Emeği Zirvesi Ankara

“Tarımda Kadın Emeği Zirvesi”, tarım sektöründeki kadın girişimcilerin emeğini ve başarılarını vurgulamak, onları teşvik etmek ve kadınların tarım sektörüne katılımını artırmak amacıyla düzenlenen bir etkinliktir. 6-8 Mart 2024 tarihleri arasında başkentte bir alışveriş ve yaşam merkezinin yakınında, kolay ulaşılabilir bir konumda gerçekleştirilecektir. Zirve, Tarım ve Orman Bakanlığı himayelerinde düzenlenmektedir.

Zirve süresince katılımcılara, kadınların tarımsal faaliyetlerdeki rolünü güçlendirmeye yönelik atölye çalışmaları, seminerler ve panel tartışmaları sunulacaktır. Ayrıca, kadın girişimcilerin deneyimlerini paylaşabilecekleri ve ağ oluşturabilecekleri bir platform da oluşturulmayı hedeflemektedir. Bu zirve, tarım sektöründe kadın emeğinin farkındalığını ve görünürlüğünü artırmak amacıyla düzenlenmektedir. Aynı zamanda, tarımsal süreçlerde kadınların yenilikçi ve sürdürülebilir yaklaşımlarını da gözler önüne sermektedir.

Tarımda Kadın Emeği Zirvesi Ankara

Tarımda Kadın Emeği Zirvesi, kadınların ekonomik hayatta daha aktif roller üstlenmelerini ve tarım sektöründe sürdürülebilir kalkınma hedeflerine katkıda bulunmalarını amaçlamaktadır. Bu etkinlik, tarım politikaları, girişimcilik kulvarında yeni ufuklar ve kadınların tarımdaki yerinin güçlendirilmesi gibi konularda katılımcıları bilgilendirmeyi ve yol göstermeyi hedeflemektedir.

Tarımda Kadın Emeği Zirvesi Ankara

Tarımda Kadın Emeği Zirvesi Ankara Tarımda Kadın Emeği Zirvesi Ankara

 

KONU HAKKINDAKİ DİĞER YAZILARIMIZ

Ankara Fuar Takvimi 2024, Anfa Altınpark Fuar Takvimi 2024, ATO Congresium Etkinlik Takvimi 2024, Başkent Millet Bahçesi etkinlikleri 2024

Ankara Fuar Takvimi 2024

https://isacoturoglu.com.tr/akm-fuar/ankara-fuar-takvimi-2024.html