Bitlis Tanıtım Günleri 2019 İptal Oldu

Bitlis Tanıtım Günleri 2018 yıl yapılacaktı ve iptal olmuştu, bu yıl Bitlis Tanıtım Günleri 25-28 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleşmesi bekliyorduk.Fakat Bitlis Günleri elimize ulaşan bilgilere göre iptal olduğunu duyduk ve organizatör firmaya mesaj atıp sorduk evet, Bitlis Günleri iptal olmuş, neden ve niçin iptal olduğuna dair bir açıklama yapmadılar, umarım 2019 yılı içerisinde ileri bir tarihte tekrar yapılmasını ümit ediyorum.

SON DAKİKA: 2019 Bitlis Günleri İPTAL Oldu!

Fuarları Youtube üzerinden takip eden takipçilerimiz içinde kısa bir video duyurusu paylaştım, aşağıda yayınlıyorum.

Bitlis Tanıtım Günleri 2019 Bitlis Tanıtım Günleri Ankara 2018

Bitlis Tanıtım Günleri 2018 Neden İptal Oldu

Bitlis Tanıtım Günleri 10-13 Mayıs 2018 tarihleri arasından gerçekleşecekti, fakat iptal olmuştu. Bitlis Kültür ve Turizm il Müdürü Ramazan Gencan’ın açıklamasına ulaştık, aşağıda paylaşıyoruz.

Ankara’da yapılması planlanan Bitlis Tanıtım Günleri, iş yoğunluğu nedeniyle iptal edildi. Seçim arifesinden dolayı şu an gündem yoğun ve kurumlar ile belediyeler iş yoğunluğu yaşıyor. Bu nedenle tanıtım günleri hazırlıkları ve organizasyonu ertelendi. Seçimden sonra belirlenecek olan tarihte Ankara’da Bitlis Tanıtım Günleri düzenlenecek” diye demecine ulaştık.

Bitlis'in Neleri Meşhur Büryan Kebabı

BİTLİS’İN NELERİ MEŞHUR?

Bitlis Ahlat Mezar Taşları
Ahlat Müzesi
Tarihi Hizan Camii
Emir Bayındır Camisi
Rahva Kervansarayı
Emir Bayındır Kümbeti
İslahiye Medresesi
Ahlat Sahil Kalesi
Bitlis’in Büryan kebabı yörenin ünlü yemeğidir.
İçli Köfte, Şekalok Yemeği, Tutmanç Aşı, Çorti Köftesi, Büryan Kebabı, Katıklı Dolma, Gari Aşı, Ayran Aşı, Glorik, Gebol, Çireş Pancarı, Kengerli Pilav, Halim Aşı, Keşkek, Çorti Aşı, Keledoş ….. gibi çeşitlerini çoğaltabileceğimiz yemeklerdir.

ESK Ajans - Suat Kahyaoğlu

ESK Ajans – Suat Kahyaoğlu

Bitlis Tanıtım Günleri için Suat Kahyaoğlu (ESK Ajans Organizasyon) tarafından hazırlanıyor olup facebook ve instagram üzerinden kendileriyle irtibata geçebilirsiniz.

3.BİTLİS TANITIM GÜNLERİ 2018

3.BİTLİS TANITIM GÜNLERİ 2018

https://isacoturoglu.com.tr/akm-fuar/bitlis-tanitim-gunleri-ankara-2018.html

Ankara Akm 2019 Fuar Takvimi

Ankara Akm 2019 Fuar Takvimi

https://isacoturoglu.com.tr/akm-fuar/ankara-akm-tanitim-gunleri-2019-fuar-takvimi.html