Şahsar Sarımsak Ekstraktı

Şahsar firmasını sık sık fuarlarda gördüğüm için eskiden beri bir göz aşinalığım var.Yanılmıyorsam 2 yıl kadar önce Ankara Akm’de il tanıtım günlerinde karşılaşmıştım.Ve 250ml şişesini deneme amaçlı aldım.Hemen fiyatını da söyleyim.Şahsar Sarımsak Ekstraktı 250 ml fiyatı 2 yıl önce 25TL idi.Evet şimdi 2017 yılında 45TL olmuş.Her yıl üstüne değer koyan bir üründür.Biraz kötü bir örnek olacak ama şarap gibi yıllandıkça fiyatı zamlanıyor ve sağlık açısından da önemi artıyor.Gelin bu firmaya biraz daha yakından bakalım.

Şahsar Sarımsak Ekstraktı Tanıtım Filmi

 

Şahsar Sarımsak Ekstraktı Fuar Röportajı


Şahsar firması sahibi Abdullah Yılmaz bey ve arka tarafındaki bayan ise eşi Belkıs Yılmaz olup fuarlarda ağırlıklı Belkıs hanımı görürsünüz.

Şahsar Sarımsak Ekstraktı Erzurum Günlerinde Bize Özel Kısa Röportaj


Belkıs Yılmaz hanımla bu 2. karşılaşmamız olup bunu videoya çekme fırsatım oldu.Ve bu röportaj 2016 Aralık ayında Ankara Akm de yapmıştım.İşte zamlanmadan önceki Şahsar Sarımsak Ekstraktı fiyatları şu şekildeydi.
250ml Şahsar Sarımsak Ekstraktı 30TL (2017 Zamlı fiyatı 45TL)
500ml Şahsar Sarımsak Ekstraktı 60TL 
(2017 Zamlı fiyatı 80TL)
1000ml Şahsar Sarımsak Ekstraktı 100TL 
(2017 Zamlı fiyatı 150TL)

 

 

Özsoy Kerestecilik Kastamonu Cide

Özsoy Kerestecilik Kastamonu Cide

https://isacoturoglu.com.tr/yorum/ozsoy-kerestecilik-kastamonu.html

Cide Taş Sac İndirim Kodu

Cide Taş Sac İndirim Kodu

Yaz sezonu piknik sezonu olduğu için ileride çok popüler olacak bu yeni tip mangalla yani taş sac almak isteyenlere özel %10 indirim kodu aldık.Detaylar için tıklayın https://isacoturoglu.com.tr/sale/cide-tas-sac-indirim-kodu.html

Yurduntepe Kayak Merkezi Resimleri

Yurduntepe Kayak Merkezi

https://isacoturoglu.com.tr/gezi/ilgaz-yurduntepe-kayak-merkezi.html