Mini Fırın Tavsiyesi Ve Yorumlar

Piyasada bir çok marka mini fırın gördüm.Açıkcası bu kadar çok mini fırın markası olduğunu hiç düşünmemiştim.İşte sizler için araştırdığımız o mini fırınlar ve fiyatları ile ilgili karşılaştırmalar geliyor.

En Ucuz Mini Fırın Fiyatları

En Ucuz Mini Fırın Fiyatları İçin

En ucuz mini fırınları çekiliş ile almanız çok zor olacağı için ve mini fırın hemen almanız zaruret değilse, tavsiyem, büyük marketler zincirinin aktüel ürünlerini takip etmenizden geçiyor.Aktüel ürünlerde Türkiye geneli hizmet verdikleri için A101, Bim, Şok marketlerin bültenlerine üye olup takip edebilirsiniz.Mail adresi ile üye olmak istemezseniz facebook sayfalarından da takip edebiliyorsunuz.Hatta ben de bir ara A101 ve Bim markete gelen Luxell Börekçim mini fırına talip olmak istedim, ama ürün sayılı geldiğinden talep çok olduğu için yetişemedim.Marketlere gelen mini fırınlar genelde piyasada 170₺ civarında satılan ürün 120₺ gibi büyük indirime girmesinin nedeni aslında çok basitçe şöyle özetleyebilirim.Türkiye genelinde ve ilçelerinde bile şubesi olan marketler zinciri sayesinde mini fırın markaları bir çok müşterisine kolayca ulaşıyor ve mağaza kirası, personel masrafları gibi giderlerden de kurtulduğu için bu da mini fırın indirimine yansıyor.Zaten elektronik ürün olduğundan mini fırın maliyetinin ne kadar olduğunu bilemem ama 100₺ den tahminim marketlere satılıyor olabilir.Geriye de mini fırın için Tv ve bilboard reklamı ve dağıtımı sonrası kalan miktar markete kar olarak kalıyor olabilir.Aslında müşteriye sadece mini fırın reklamını yapıp, indirimli ürün bitince gelmişken indirimli bir şeyler alıp çıktığınız anları hatırladınız mı? İşte asıl ciro burada dönüyor diyebilirim.

2018 En Ucuz Mini Fırın Fiyatlarında Son Durum

2018 Temmuz sonunda bir avm de mini fırın fiyatlarındaki son durumu gösteren bir video çektim aşağıda paylaşıyorum.

Eds Mini Fırın Parakende Satış Noktası

Eds Ltd Termiker Mini Fırın Parakende Satış Noktası

Yukarıda görselde görünen Eds Ltd Termiker firması mini fırın satışını toptan ve parakende yaptığı için güzel bir öneri olarak eklemek istedim.Firmanın internet sitesi şu aralar çalışmıyor sanırım (www.eds-ltd.com.tr).Siz yine de girip deneyin belki düzelmiştir.Ayrıca firmaya 444 4 754 numarasından ulaşıp fırın fiyatlarını sormak isteyebilirsiniz, ama telefonda fiyat vermiyorlar, bilginiz olsun. Eds firması Ankara İskitler’de olup Akm Metro durağında inip yolun hemen karşına geçiyorsunuz ve bir arka cadde yer alıyor.Ulaşımı kolay olup mini fırın fiyatlarını gerçekten çok hesaplı olduğunu belirtmek isterim.

Eds Ltd Termiker Parakende Mini Fırın Satış Fiyatları Videosu


Eds Ltd Termiker firmasında 2017 Mart ayında çektiğimiz video da görmüş olduğunuz üzere mini fırın fiyatları kısaca şöyledir.
Luxell Börekçim Turbo mini fırın fiyatı 155TL
Simfer 45 lt. inoks mini fırın 260/ 225 TL arasında özelliğine göre değişiyor.
Termiker 35lt mini fırın fiyatı 160TL orak gördüm.
Not: Termiker Mini Fırın için store mağazayı arayıp sorduğumda 35lt mini fırınların üretiminin artık yapılmadığını belirttiler, yani hala satan var ise elindekileri çıkartmak için indirimli fiyattan mini fırını  vermek isteyen bir çok mağaza ile karşılaşmanız mümkün diyebilirim.

 

Oscar Midi Fırını Mini Fırın Fiyatına Aldık

Oscar mini fırın bir Simfer markası olup örnek vermem gerekirse Arçelik / Beko gibi düşünebilirsiniz.Eğer mini fırında marka takıntınız yoksa bütçenizi yormayacak bir ürün diyebilirim.

Oscar Midi Fırın Videosu


Oscar midi fırınlar ortalama 200TL üzerinde bir fiyatla satılıyor ama biz bu ürünü 170TL gibi bir fiyattan satın aldık. Tabiki bir tanıdık vasıtası ile 🙂

Oscar 4572 Turbo Midi Fırın Yorumladık

Midi fırın olduğu için 45lt iç hacmi var,iç aydınlatma, kare ve yuvarlak tepsi çıkıyor.
Dondurulmuş gıda çözme, ısı kontrol ve zamanlama, termostat…gibi şeyler hemen hepsinde var
Ekstra özellik olarak turbo olması ve yoğurt yapma özelliği ile fiyatını artıran birer etken olduğunu hatırlatmak isterim.

Akım Korumalı Grup Prizler

Akım Korumalı Grup Prizler

Midi Fırını çalıştırırken biraz zorlandım, çünkü elektrik priziniz topraklı özelliği olandan  yani akım korumalı prizden olması gerekiyor.Evet yanlış duymadınız topraklama özelliği olmayan prizlerde fırın kendisini korumaya alıyor ve çalışmıyor, bizzat test ettim 🙂

Bu arada 2 defa midi fırında börek yaptım şahane pişiriyor,bir tanede köfteli patates ve salça soslu yaptım, onuda gayet güzel pişirdi.Merak ettiğim bir diğer özelliği ise yoğurdu nasıl yaptığıdır.İlerleyen zamanlarda bir tane yapıp burada da paylaşmayı düşünüyorum.

Oscar Mini Fırın Fiyatı

Oscar Mini Fırın Fiyatı

Geçen günlerde internette gezinirken letgo da bir ilan gördüm. Oscar midi fırın satılıyor ve indirimli fiyatı ise 230₺ dikkatimi çekti.Ben midi fırını 2017 yılı ilk bahar ayında aldım sanırım Mart/Nisan aylarında olsa gerek.Oscar midi fırını 170₺ aldım fakat fiyatı biraz yüksekti sanırım 190₺ veya 200₺ civarlarındaydı.İlanda midi fırını 290₺ den 230₺ düştüğünü görünce garibime gitti.

Media Markt Mini Fırın Fiyatları 2017
Media Markt da bir çok mini fırın gördüm ve sizler için fiyat bakımından tavsiye olsun diye video çektim.
Profilo Mini Fırın Fiyatı
Luxell Mini Fırın Fiyatı
Samsung Mini Fırın Fiyatı
Arçelik Mini Fırın Fiyatı
Hotpoint Mini Fırın Fiyatı
LG Mini Fırın Fiyatı
Conti Mini Fırın Fiyatı
King Mini Fırın Fiyatı
Korkmaz Mini Fırın Fiyatı
Simfer Mini Fırın Fiyatı
Arzum Mini Fırın Fiyatı

 

Bim Aktüel 40Lt. Luxell Turbo İnox Fırın

Bim Aktüel 40Lt. Luxell Fırın

Evet sizlere sık sık marketlerin aktüel ürünlerini takip etmenizden bahsetmiştim. 2017 yılının son günlerinde Bim aktüel ürünler arasından 40Litre Luxell Turbo İnox Fırın kampanyası var.Luxell Turbo İnox Fırın 179₺ fiyatı gayet iyi olduğunu söyleyebilirim.Zaten Luxell fırın bilinen bir marka olup aşağıda teknik özelliklerini paylaşıyorum.

Luxell 40 lt Turbo Inox Fırın Özellikleri

Luxell 40 lt Turbo Inox Fırın Özellikleri

• Güç:1450 watt
• İnox Panel
• 40 lt iç hacim
• Turbo pişirme özelliği
• Zil uyarılı zaman ayarı
• Cr-ni ızgara
• Ayarlanabilir termostat
• İç aydınlatma lambası
• Uzun ömürlü paslanmaz cr-ni rezistans
• Bir adet köşeli ve bir adet yuvarlak emaye tepsi

mini fırında indirim

A.C.Gençler Firmasından Bloğumuza Özel İndirim Var

Ankara Altınpark’da fuarda A.C. Gençler Aksesuar firması ile karşılaştım.Daha önce ismini hiç duymadım bir çok marka ile çalıştıklarını ve bayilik verdiklerini öğrendim ve Bloğuma özel bir indirimde aldık sizde mini fırınızı buradan almak isterseniz sitemizin ismini çekinmeden verin hatta videoyu gösterin indirimi kapın.


İndirimli fırın hakkında kısa bir kaç bilgi de verelim. Çetintaş Evii marka mini fırın olup Eskişehir’de üretimi yapılıyor.Diğer mini fırınlar ağırlıklı kayseri’de üretildiği bilgisini de not olarak ekleyelim.Firmaya mesaj attım mini fırın ile ilgili video istedim, elime ulaştığında sitemize ekleyeceğim.

2018 Ankastre Ocak Modelleri

2018 Ankastre Ocak Modellerinde ÖZEL İNDİRİM

Geçen yıl Ankara Altınpark Mutfak ve Ev Gereçleri fuarında karşılaştığım Hakan bey ile yeniden randevulaşıp, bir  video çektim.Bu sefer mini fırınlar yerine ankastre set ocaklar hakkında kendisinden kısa öz ve akılda kalıcı bir video çektim.Bu arada mikrofon süngeri üzerine yaptırdığım ilk logo ile bu videoyu çektiğimi de belirtmek isterim.

A.C. Gençler Firması Ankara Sitelerde mağazası bulunuyor, bir çok fırın ve set üstü ankastre ocak, davlumbaz bayiliği bulunuyor, bu sayede bir çok ürünü karşılaştırma imkanımız oldu.En çok tercih edilen ankastre ocaklar ve fırınların hangi kitleler tarafından talep gördüğü gibi genelleyici bilgiler aldık, güzel ve faydalı bir video olduğunu düşünüyorum.

A.C. Gençler Firması Ankastre ocak

A.C. Gençler Firmasından ocak, fırın, davlumbaz veya set üstü ankastre ocak alırken bizim bloğumuzun adını vererek indirim veriliyor, bunu da ayrıca hatırlatmak ister, sağlıklı ve kazançlı günler dilerim.

Alacak olanlar şimdiden iyi günlerde güle güle kullansınlar ve sitemize fırın hakkına yorum yapmayı unutmasınlar.

Devam edecek…