Antika Eşya Günleri 19-23 Aralık tarihlerinde kapılarını açtı. Ankara Büyükşehir Belediyesi ANFA ve Anadolu Antikacıları Derneği tarafından düzenlenen “Antika Eşya Günleri” girişleri ücretsiz olup, herkes davetlidir.

Ankara "Antika Eşya Günleri" 2018

Ankara “Antika Eşya Günleri” 2018

Anadolu Antikacıları Derneği tarafından 19-23 Aralık arasında Ankara’da “Antika Eşya Günleri” düzenlenecek. Etkinlikte, köstekli saatten antika mobilyaya, eski paradan gramofona kadar yüzlerce çeşit ürün meraklılarının beğenisine sunulacak.

Ankara "Antika Eşya Günleri" Gramofon

Anadolu Antikacıları Derneği Başkanı Şükrü Sarı, yaptığı açıklamada, dernek olarak 10 yıldır her ayın ilk pazar günü kurulan Ayrancı Antika Pazarı’nı organize ettiklerini söyledi. “Ankara’da antika pazarlarına büyük bir ilgi söz konusu. Mesela Ayrancı Antika Pazarı’nı bir günde aralarında büyük elçilik çalışanlarının da olduğu yaklaşık 5 bin kişi ziyaret ediyor. Çevre illerden de çok sayıda antika meraklısı pazarı gezmeye geliyor.” dedi.


“Gelen yoğun istek üzerine daha geniş bir mekanda daha uzun süren organizasyon düzenlemeye karar verdik. 19-23 Aralık arasında Altınpark Anfa Fuar Merkezi’nde Antika Eşya Günleri’ni düzenledik. Etkinlik kapsamında Türkiye’nin dört bir yanından 100’e yakın antikacı esnafı ve koleksiyoncu tezgah açacak.”Etkinliğin süresinin uzunluğu ve konsepti bakımından Türkiye’de ilk Antika Eşya Günleri niteliğinde olduğunu vurgulayan Antikacı Necati Doğan , yeni yılın yaklaştığı bu günlerde alınabilecek en güzel hediyenin yaşanmışlığı ve ruhu olan antika bir eşya olduğunu dile getirdi.

Antika Eşya Günlerinde Neler Olacak

Köstekli saatten antika mobilyaya, bakır eşyadan eski fotoğraf ve kartpostala, gramofondan eski para ve madalyaya kadar yüzlerce çeşit ürünün yer alacağı Antika Eşya Günleri, beş gün boyunca 10.00-20.00 saatleri arasında ücretsiz gezilebilecek.Açılışında Ankara Seğmenler Kulübü üyelerinin gösteri yapacağı etkinlikte, Dericizade Faruk Küçük’ün arşivinden derlenen Ankara konulu tarihi fotoğraf sergisi de açılacak.

Antika Eşya Günleri Resimleri


Ankara "Antika Eşya Günleri" tarihi saat Ankara "Antika Eşya Günleri" tesbih

Ankara "Antika Eşya Günleri" telefon Ankara "Antika Eşya Günleri" fotoğraf makinesi

Ankara "Antika Eşya Günleri" güğüm Ankara "Antika Eşya Günleri" pipo

Ankara "Antika Eşya Günleri" radyo Ankara "Antika Eşya Günleri" mobilya

Antika Eşya Günleri altınpark

Antika Eşya Günleri Kısa VLOG

Altınpark Antika Eşya Günleri VLOG

Antika Eşya Günleri ◎ Anadolu Antikacıları Derneği Başkanı ŞÜKRÜ SARI ile #Röportaj

Nostaljik Gaz Lambası Antika Eşya Günlerinde

Çin Pirinç Parası / Çin Cehennem Parası – Antika Eşya Günlerinde

Antika Para Koleksiyonerliği √ Antika Eşya Günlerinde

Eski Çay ve Küp Şeker Paketleri Antika Eşya Günlerinde

Amerikan Yapımı Antika Benzin Pompası – Antika Eşya Günlerinde

Çok Eskinden İşe Giriş-Çıkışlarda Kullanılan Kartlı Geçişin İlk Hali

Dünya Geneli Eski Antika Telefon Kartı Koleksiyonu

Sitemizde bu sayfaya benzer içeriklerimizi görmek için https://isacoturoglu.com.tr/akm-fuar/ tıklayın