Pizagor Pizza Ankara Yorumladık

Çiçeği burnunda olan pizagor pizza Kasım 2017 sonunda açıldı.Çevremde tavsiye eden çok olunca bi gidip yerinde görelim istedim.Ve sizler için gittim kısa bir video çektim ve bolca da fotoğraf…

Pizagor Pizza Kısa Video


Pizagor pizza
Neden Pizagor Pizza

Bir çok pizza zincirinde pizza hamuru genelde tek bir nokta da yoğururlar ve bunu bütün şubelere şoklayarak satarlar, bilmeyenleriniz olabilir diye bunu hemen hatırlatmak isterim.Pizagor pizza ise kendi hamurunu kendisi açıyor ve şoklama gibi bir işlem olmadığı için, pizza pişince kenarındaki o kalın ve sertleşmiş tabaka olmuyor.

Çok fazla pizza tükenen veye yiyen birisi değilim, daha çok sulu yemek severim, o yüzden pizza ve pide tarzı ürünler hakkında çok fazla ilgi alanıma girmez.Ama çevremdekilerin tavsiyesi üzerine özellikle gider denerim.İşte bu denediğim yiyeceklerden birisi de pizagor pizzaydı.

Pizagor pizza
Pizagor Pizza Yorumlarımız

Pizagor pizza hamuru gayet ince olduğunu söyleyebilir.Daha önce Çankaya Turan Güneş Bulvarı üzerinde çok güzel pizza yapan firmaya benzettim.Onlarda pizza hamurunu kendileri yapıyormuş burada da hamurunu kendileri yapıyor.Zaten bir pizzayı pizza yapan şey hamuru ve üzerine konulan malzemesinin kalitesinden geçiyor diyebilirim.Pizagor pizza lezzet bakımından ve malzeme olarak güzel ve yeterli bulduğumu söyleyebilirim.Eğer marka takıntınız yoksa egonuz havalarda uçmuyorsa bir de burayı denemenizi öneririm.

Pizagor pizza

Pizagor Pizza kampanyaları Neler

Pizagor Pizza da orta ve büyük boy siparişlerinizde 1 alana bir bedava şeklinde kampanyaları var.Ayrıca kendiniz gelip alırsanız kola hediyesi de varmış.Aşağıda pizza fiyat listesinden tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Pizagor Pizza Fiyat Listesi

*Pizagor pizzaya biz 2017 Aralık ayında gitmiştik, fiyat listesi aşağıdaki gibiydi.

Pizagor Pizza Fiyat Listesi
Pizagor Pizza Fiyat Listesi

Pizagor Pizza Adres

Pizagor Pizza Adres:

Gazi Mh. Şenol Sk. N:22/A Yenimahalle – Ankara    Telefon: 0312 213 0661

Pizagor Pizza

Pizagor Hediye Pizza Çekilişi

Pizagor Hediye Pizza Çekilişi Var

Pizagor pizza hediye orta veya büyük boy pizza çekilişi var.Çekiliş hem facebook hemde instagram sayfalarından ayrı ayrı katılım sağlayabiliyorsunuz.

Facebook: facebook.com/pizagor.pizza/
İnstagram: instagram.com/pizagor.pizza/
Foursquare: https://tr.foursquare.com/v/pizza-pizagor/
Yemek Sepeti: https://www.yemeksepeti.com/pizza-pizagor-gazi-mah-ankara/

Pizagor Pizza

Pizagor Pizza 1 Pizza Alana 1 Pizza Bedava Kampanyası

Pizagor Pizza 1 Pizza Alana 1 Pizza Bedava Kampanyası

Pizagor Pizza 1 Pizza Alana 1 Pizza Bedava Kampanyası

Bizim gittiğimizde kampanya yoktu, sanırım yeni kampanyalar bunlar.

Pizagor Pizza Yemek Sepeti Siparişi

Pizagor Pizza Yemek Sepeti Siparişi

Geçtiğimiz aylarda firma yemeksepeti.com üzerinden de müşterinin siparişlerini almaya başladı.Yapılan yorumları görmek için tıklayın.
https://www.yemeksepeti.com/pizza-pizagor-gazi-mah-ankara

Adresini merak edenler için aşağıya bir de harita ekledim, yolunuz düşerse uğrayıp pizzasını denemenizi öneririm, tabi sitemize yorum bırakmayı da unutmayın.