En İyi Çubuk Turşusu Nerede Satılır?

Ankara Çubuk ilçesi dünyaca ünlü turşularıyla biliniyor, peki “En İyi Çubuk Turşusu Nerede Satılır?” sorusunun cevabı sizce ne olabilir?Bu yazımızda sizlere bu konuda minik bir tavsiyede bulunacağım.

En İyi Çubuk Turşusu Nerede Satılır

En İyi Çubuk Turşusu Nerede Satılır?

En İyi Çubuk Turşusu kişiden kişiye değişmekle birlikte tartışmasız En iyi turşuyu Çubuklular yaptığı konusunda hem fikir olabiliriz, adamlar bu için profesörü olmuşlar adeta… Zamanında ben de evde turşu kurma macerası yaşadım, bazen tutturdum bazende tutturamadım, malzemeler çöpe gitti.İşte bu dönemlerde adını hep duyduğum Çubuk Turşusuyla facebook gruplarında satan bir ve paylaşımlar yapan birisiyle karşılaştım.

Facebook Anadoludan Sofranıza Grubunun Amacı Nedir

Facebook Anadoludan Sofranıza Grubunun Amacı Nedir?

Facebook’ta Anadoludan Sofranıza isminde bir grup var, bir çok yerel üreticinin ürünlerini bulabiliyorsunuz ürünleri alan kişiler grupta paylaşımlar da yapıyorlar, eleştiri de yapıyorlar.Grubun genel amacı üreticiyle tüketiciyi buluşturmak aradaki aracıları ortadan kaldırmak olup, Anadoludan Sofranıza grubu sayesinde bir çok firmayı tanıma fırsatım oldu ve ürünlerini alıp denedim fırsat buldukça da sitemde paylaştım.Merak edenleri Anadoludan Sofranıza grubuna katılmaya davet ediyorum.

 

Anadoludan Sofranıza Grubu kapalı grup olduğu için üye olduğunuzda paylaşımları görebiliyorsunuz, o yüzden öncelikle gruba katılmalısınız.

Yukarıda bahsettiğim grupta Çubuk Turşusu satan Sinan Beyden ben ürünleri alıyorum, 2017 Kurban Bayramından 2018 Ramazan ayına kadar tam 50 kg turşu sipariş etmişim, evet şaka falan değil, youtube da videolarımıza bakarsanız göreceksiniz.

Bence bu “En İyi Çubuk Turşusu Nerede Satılır” sorunuza cevap olabileceğini düşünüyorum. Ayrıca sizlere fikir vermesi için Youtube da videolarımızı liste yapıp aşağıda sizlerle paylaşıyorum.

En İyi Çubuk Turşusu Nerede Satılır

En İyi Çubuk Turşusu Nerede Satılır

En İyi Çubuk Turşusu Nerede Satılır

En İyi Çubuk Turşusu Nerede Satılır

En İyi Çubuk Turşusu Nerede Satılır

KARATAY ÇUBUK TURŞUSU

Detaylı bilgi için buraya tıklamanızı öneririm.
https://isacoturoglu.com.tr/yorum/karatay-cubuk-tursusu.html

 

Çubuk Turşusu 2018 Yılında Neden Mi Fiyatları Arttı?

2018 yılında tarlada sıcaktan kavrulan salatalıklar semt pazarında ve marketlerde fiyat artışına sebep oldum.Aynı durum turşuluk salatalıklarda geçerli olup bu yıl salatalık turşunu biraz pahalı yiyeceğiz.

1 Yılda En Fazla Turşu Tüketimi Rekorunu Kim Kırdı?

Geçtiğimiz Kurban Bayramından bu yılki Kurban Bayramı öncesine kadar 57,5 kg turşu tüketmişiz, sanırım bu bir rekor, en fazla turşu tüketim rekorunu kırdık.

Konu Hakkındaki Fotoğraflar

Çubuk Salatalık Turşusu

Çubuk Salatalık Turşusu Çubuk Salatalık Turşusu

Çubuk Turşusu 2018 Yılında Neden Mi Fiyatları Arttı

1 Yılda En Fazla Turşu Tüketimi Rekorunu Kim Kırdı