Bu Sezon Kaç KG “Doğal Çubuk Turşusu” Tüketeceğim?

Geçtiğimiz sezon  57,5 kg çubuk turşu tüketmişiz, sanırım hatırı sayılır bir rekor kırmış olabiliriz.Bu sebepten dolayı 2018 yılı Ağustos atından itibaren aldığım turşuları burada yer vererek bu sezon kaç kg çubuk turşusu tüketeceğimi sizlerde bu sayfa görebileceksiniz.

Çubuk Turşusu 2018 Yılında Neden Mi Fiyatları Arttı?

Çubuk Turşusu 2018 Yılında Neden Mi Fiyatları Arttı? 2018 yılında tarlada sıcaktan kavrulan salatalıklar semt pazarında ve marketlerde fiyat artışına sebep oldum.Aynı durum turşuluk salatalıklarda geçerli olup bu yıl salatalık turşunu biraz pahalı yiyeceğiz.

Doğal  Çubuk Turşusu Toplam 15 KG Tüketmiş Olacağız

Geçtiğimiz 2017 Kurban Bayramından bu yıl ki 2018 Kurban Bayramı öncesine kadar 57,5 kg çubuk  turşu tüketmişiz, sanırım bu bir rekor, en fazla turşu tüketim rekorunu kırdık. Ve bu yıl da bir rekor için yeni videolar çekmek istedik.Aşağıdaki videomuzda 15 kg çubuk turşusu geldiğini görebilirsiniz

Doğal  Çubuk Turşusu Toplam 25 KG Tüketmiş Olacağız

Doğal  Çubuk Turşusu Toplam 25 KG Tüketmiş Olacağız

Bu video da 2018 Kasım ayında gelen 5 kg salatalık 5 kg karışık doğal çubuk turşularıyla beraber toplamda 25 kg çubuk turşusu tüketmiş olacağız.

 

 Bu Güne Kadar Gelen Çubuk Turşusu Videolarımız

Aşağıda toplu oynatma listesinden çektiğimiz videolardan dilediğinizi seçip izleyebilirsiniz.

1,5 TON Çubuk Turşusu Kurulumu Rekor Denemesi VLOG (1.Bölüm)

Dr.Ender Saraç ile Çubuk Turşusu Rekor Denemesi


13.Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali 2018

13.Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali 2018

https://isacoturoglu.com.tr/gezi/cubuk-tursu-ve-kultur-festivali-2018.html

“ÇUBUK AGAT TAŞINI” UZMANINA SORDUK

ÇUBUK AGAT TAŞI MUHTEŞEM ANLATIM

Çubuk turşusu kadar olmasa da başka bir şeyiyle de tanınıyor, Dünyadaki en fazla Çubuk Agat taşı rezervine sahip olan bu bölgeyi geçtiğimiz yıl Çubuk Turşu Festivalinde karşılaştığımız Burhan Cücük Beyin muhteşem anlatımıyla mutlaka dinlemenizi öneriyorum.Daha sonra Burhan beyle tekrar görüşüp Türkiye’nin Değerleri Taşlarını anlatmasını rica ettik, detaylara buradan ulaşabilirsiniz https://isacoturoglu.com.tr/yorum/cubuk-agat-tasini-uzmanina-sorduk.html